O specjaliście

Lek. Błażej Jasiuk jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu i specjalistą chirurgii ogólnej, aktualnie w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Pracuje w zawodzie od 2007 roku. W przeszłości był związany z Kliniką Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Gastroenterologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie jest współpracownikiem Oddziału Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej Szpitala "Latawiec" w Świdnicy oraz Oddziału Chirurgii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. Ponadto pełni dyżury w ramach działalności Szpitalnego Oddziału Ratunkowego SP ZOZ w Świdnicy.

Doktor Jasiuk należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich i Sekcji Leczenia Oparzeń Towarzystwa Chirurgów Polskich. Często bierze udział w warsztatach i kursach doskonalących m.in. z zakresu chirurgii onkologicznej, flebologii estetycznej, chirurgii ogólnej oraz proktologii. Dysponuje certyfikatami Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego i Polskiego Towarzystwa Biopsji Narządowej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. B. Jasiuk

Lek. Błażej Jasiuk w warunkach szpitalnych przeprowadza operacje tarczycy, przepuklin oraz żylaków kończyn dolnych. Wykonuje również operacje brzuszne w chorobach onkologicznych oraz laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego. W ramach działalności ambulatoryjnej oferuje konsultacje z zakresu proktologii. Przeprowadza diagnostykę i leczenie zmian zakrzepowych przyodbytowych, kłykcin kończystych, przetok okołodbytniczych i innych schorzeń. Wykonuje małoinwazyjne leczenie zabiegowe hemoroidów (metodą fal radiowych, skleroterapii i metodą Barrona), szczeliny odbytu (iniekcje toksyny botulinowej) czy polipów odbytu (elektrochiurgia).
Świadczy usługi z dziedziny flebologii. Przeprowadza leczenie niewydolności żył odpiszczelowej i odstrzałkowej metodami RTIFF Celon, ClariVein i skleroterapii. 
Doktor oferuje konsultacje w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej. Wykonuje badania USG jamy brzusznej, tarczycy, tkanek miękkich i węzłów chłonnych. Przeprowadza również USG Doppler naczyń żylnych oraz biopsje tarczycy i węzłów chłonnych. Usuwa znamiona i zmiany w obrębie skóry i tkanki podskórnej. Do oferty jego gabinetu należą również zabiegi w zakresie stóp: leczenie wrastających paznokci, usuwanie modzeli, odcisków i kurzajek. Ponadto kwalifikuje i przygotowuje pacjentów do leczenia operacyjnego.
Doktor Jasiuk posiada duże doświadczenie w zakresie leczenia ran przewlekłych, ze szczególnym uwzględnieniem owrzodzeń w zespole stopy cukrzycowej, w przebiegu przewlekłej niewydolności żylnej oraz owrzodzeń odleżynowych. Podejmuje się leczenia trudno gojących się ran pourazowych, pooparzeniowych oraz pooperacyjnych.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Błażej Jasiuk, wraz z cennikiem usług.

GOYA Medical, Wrocław

GOYA Medical

Wrocław, ul. Królewiecka 161 lok. 1
9,8 / 10   •   Znakomita   •  1390 opinii
lek. Błażej Jasiuk
lek. Błażej Jasiuk
Umów wizytę w GOYA Medical:
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  300 zł - konsultacja + USG
  250
  Konsultacja flebologiczna
  Konsultacja z USG Doppler żył kończyn dolnych
  250
  Konsultacja proktologiczna
  Konsultacja z anoskopią
  300
 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Dermatologia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna estetyczna


Publikacje

Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez lek. Błażej Jasiuk.

Jak powstają żylaki nóg?

Jak powstają żylaki nóg?

Liposukcja laserowa - co to za zabieg?

Liposukcja laserowa - co to za zabieg?

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…