Poporodowa plastyka pochwy Wrocław

Poporodowa plastyka pochwy we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Plastykę poporodową pochwy wykonuje się zazwyczaj z powodu nadmiernego rozciągnięcia mięśni okrężnych pochwy, uszkodzenia mięśni dna macicy czy obniżenia krocza, a także z powodu powiększenia się przedsionka pochwy i wejścia do pochwy. Zabieg operacyjny, polegający na odtworzeniu mięśni dna miednicy i usunięciu nadmiaru śluzówki pochwy, trwa około dwóch godzin i można go przeprowadzić w znieczuleniu ogólnym bądź rdzeniowym. Lekarz może wykonać tylko plastykę poszczególnych części pochwy (np. samej przedniej lub samej tylnej ściany), a także pełną plastykę pochwy. Zabieg taki można połączyć z plastyką warg sromowych lub plastyką krocza. 

Zabiegi poporodowej plastyki pochwy we Wrocławiu

Lekarzem, zajmującym się na terenie Wrocławia operacjami plastycznymi pochwy po porodzie, jest dr n. med. Krzysztof Łątkowski, ginekolog i położnik (specjalizacja I stopnia od 1996 i II stopnia od 1999 roku) oraz specjalista ginekologii onkologicznej (od 2009 roku), który w swojej praktyce lekarskiej zajmuje się m.in. ginekologią estetyczną. Wśród przeprowadzanych przez niego operacji z zakresu ginekologii estetycznej można wymienić plastykę przedniej lub tylnej ściany pochwy, operacje zwężeń i zarośnięć pochwy, zmniejszenie warg sromowych oraz plastykę  zastarzałego pęknięcia krocza czy operację przemieszczenia łechtaczki.

Poporodowa plastyka pochwy oferowana jest także we Wrocławiu przez szpital EuroMediCare. Operacja taka może być tutaj połączona z plastyką krocza, a dodatkowo pacjentka może poddać się także korekcji warg sromowych. Z innych operacji plastycznych, skierowanych do kobiet, palcówka ta proponuje powiększenie piersi z użyciem implantów Eurosilikon i Mentor, operację redukcji piersi wraz z ich podniesieniem oraz podniesienie biustu z powiększeniem implantami.

Na korekcję plastyczną pochwy po porodzie można udać się również do Kliniki Coramed, mieszczącej się we Wrocławiu. Przeprowadzana tu waginoplastyka może dotyczyć przedniej ściany pochwy, tylnej ściany pochwy oraz jej pełnej plastyki. Lekarz może wykonać także korekcję warg sromowych mniejszych i większych z powodu zniekształceń poporodowych, a także przeprowadzić leczenie uszkodzeń krocza, spowodowanych porodem, czy uszkodzeń w wyniku stosunku płciowego lub urazów. Labioplastyka przeprowadzana jest tutaj techniką TRIM (ścięcie i wyrównanie brzegów warg sromowych) oraz techniką WEDGE (klinowa resekcja z zachowaniem naturalnego brzegu).

Pacjenci szukali zabiegu poporodowa plastyka pochwy w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…