Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Warszawa

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa powiększanie penisa kwasem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, chirurga ogólnego, urologa i chirurga plastycznego.

lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

9,4 / 10

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie penisa kwasem hialuronowym w 7 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 2000 zł w Body&Mind Super-Pharm, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 3286 zł.

Ile kosztuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie penisa kwasem hialuronowym w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 10 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie penisa kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Warszawie - gdzie najlepiej?

Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego stanowi najpopularniejszą obecnie metodę powiększania penisa. Pozwala wydłużyć prącie o 4-5cm i zwiększyć jego obwód o 2-3cm. Przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, nie wymaga hospitalizacji i nie pozostawia blizn, jest także o wiele mniej inwazyjny niż inne dostępne obecnie metody. Czas trwania zabiegu to około 30-45 minut, a kwas hialuronowy wstrzykiwany jest w prącie i żołądź. Warto jednak mieć świadomość, że kwas hialuronowy jest substancją biowchłanialną, co oznacza, że wprowadzony do organizmu żel będzie ulegał stopniowemu wchłanianiu. Z tego powodu efekty zabiegu nie są trwałe – utrzymują się zazwyczaj około 1-2 lat.

Gdzie w Warszawie można powiększyć penisa?

Panowie, pragnący poddać się zabiegowi powiększania penisa kwasem hialuronowym w Warszawie mają do wyboru kilka klinik, które w swojej ofercie mają tego typu zabiegi. Jedną z nich jest Dr Urszula Brumer Medycyna Urody - nowoczesna placówka, która swoim pacjentom oferuje szeroki wachlarz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt zabiegowyk, w tym laser Star Lux 500 i jedno z najbardziej zaawansowanych na rynku urządzeń do redukcji tkanki tłuszczowej Cavi Lipo. Zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym przeprowadza lek. med. Zbigniew Plewa.

Kolejną placówką, oferującą powiększanie penisa tą metodą jest Klinika Jolly Med, gdzie zabiegi tego typu przeprowadzają dr Grażyna Nasińska-Jurek oraz dr Paweł Szymański. Dr Nasińska-Jurek i dr Szymański to doświadczeni chirurdzy plastyczni z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, członkowie licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych stowarzyszeń naukowych: oboje należą m.in. do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz International Confederation of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS).

Kwas hialuronowy w warszawskich klinikach

Zabiegi powiększania penisa wykonuje też dr Marcin Ambroziak z Kliniki Ambroziak Estederm. Dr Ambroziak należy do grona międzynarodowych trenerów z zakresu stosowania preparatów kwasu hialuronowego. Jest również jednym z założycieli Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging, autorem ponad pięćdziesięciu publikacji naukowych oraz członkiem-założycielem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Wśród warszawskich placówek, które mają w swojej ofercie zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym warto wymienić Gabinet Chirurgii Plastycznej Chęciński. Wykonujący zabiegi dr Jerzy Chęciński posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zabiegach chirurgii plastycznej, których w tym czasie wykonał ponad 5000. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce posiada certyfikat Master Class w stosowaniu preparatu kwasu hialuronowego Macrolane.

Kolejną stołeczną placówką, oferującą tego typu zabiegi jest Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica, która swoją placówkę posiada również we Wrocławiu. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego w klinice wykonuje grupa doświadczonych lekarzy, wśród których warto wymienić dr Ewę Rybicką, dr n. med. Marię Rybak i dr n. med. Wojciecha Rybaka. Dr Maria oraz Wojciech Rybakowie to lekarze, posiadający ogromną wiedzę oraz przygotowanie do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, o czym świadczą zdobyte przez nich prestiżowe certyfikaty Polskiego Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym można przeprowadzić także w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Adama Gumkowskiego, gdzie tego typu zabiegi wykonuje jej właściciel – dr Adam Gumkowski. Dr Gumkowski jest specjalistą II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii estetycznej, członkiem International Board of Cosmetic Surgery oraz European Academy of Cosmetic Surgery.

Panowie, pragnący poddać się zabiegowi mogą udać się także do kliniki Uni Klinik – Chirurgia Plastyczna, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej wykonuje dr Maciej Charaziński. Dr Charaziński to wieloletni operator i konsultant w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Andrzeja Sankowskiego, chirurg plastyczny z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie penisa kwasem hialuronowym w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…