Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Poznań

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Oprócz wypełniania zmarszczek i modelowania twarzy, jedną z innowacyjnych metod zastosowania kwasu hialuronowego jest jego implementacja w narządy intymne w celu ich uwydatnienia bądź korekcji kształtu. Macrolane jest syntetycznym preparatem, który dzięki wiązaniu cząstek wody zwiększa objętość skóry, a jego podanie pomiędzy ciałem jamistym a skórą penisa pozwala na pogrubienie i zwiększenie obwodu prącia do około 3 cm, co zależy od pierwotnej jego wielkości. Zabieg, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, trwa 20-40 minut i daje natychmiastowy efekt, który utrzymuje się ponad rok.

Stabilizowany kwas hialuronowy w augmentacji prącia w poznańskich placówkach

W strefie mężczyzn Kliniki Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed, oprócz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej (faceliftingu, podniesienia klatki piersiowej czy ginekomastii), panowie mogą skorzystać z małoinwazyjnej procedury powiększania penisa Macrolane. Procedura pozabiegowa przewiduje noszenie obcisłej bielizny, ograniczenie wysiłku fizycznego oraz wstrzemięźliwość seksualną w ciągu miesiąca. Biodegradowalny preparat stosowany jest tu również w celu modelowania łydek, pośladków oraz uzupełniania ubytków tkanki miękkiej w następstwie urazów czy wad wrodzonych. Kompleksową ofertę placówki związaną z estetyczną korekcją twarzy i ciała, uzupełniają zabiegi z zakresu dermatologii, chirurgii naczyniowej oraz ortopedii.  

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym z użyciem 20 ml preparatu Macrolane, powiększanie penisa preparatem Desirial (2ml) oraz jego augmentacja z zastosowaniem lipotransferu własną tkanką tłuszczową to niektóre procedury bezoperacyjnego modelowania ciała, jakie również oferuje lek. dent. Agnieszka Majewska, stomatolog, lekarz medycyny estetycznej, założycielka Medi Art Instytut. Biokompatybilny kwas jest wstrzykiwany podskórnie za pośrednictwem kaniuli, zgodnie ze standardem procedury, który potwierdza certyfikat lekarza w zakresie podawania kwasu hialuronowego, mezoterapii i toksyny botulinowej oraz preparatów fosfatydylocholiny (2012). Małoinwazyjne zabiegi z zastosowaniem wypełniacza, oprócz korekcji męskich narządów płciowych, są dedykowane również paniom i ich sferom intymnym. Listę tych zabiegów uzupełnia powiększanie piersi Aquafilling Bodyline oraz modelowanie twarzy.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie penisa kwasem hialuronowym w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…