Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Łódź

Myślisz o powiększeniu penisa? Zabiegowi temu możesz poddać się na przykład w Łodzi. Poniżej znajdziesz listę 5 klinik, które mają w swoich ofertach powiększanie penisa kwasem hialuronowym. Dzięki zestawieniu porównasz ceny zabiegów i poznasz lekarzy przyjmujących w placówkach. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Lekarze wykonujący powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa powiększanie penisa kwasem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, urologa i chirurga plastycznego.

lek. Mateusz Kamiński

lekarz

w Klinika Intima Art&Este

dr hab. n. med. Jarosław Janik

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Pulsmed

lek. Michał Janiszewski

urolog

w Klinika Pawlikowski

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie penisa kwasem hialuronowym w 5 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 2500 zł w KCM Beauty & Medical Spa, najwyższa to 3000 zł, natomiast średni koszt to 2900 zł.

Ile kosztuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie penisa kwasem hialuronowym w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie penisa kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Łodzi - gdzie najlepiej?

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym to alternatywa dla ingerencji chirurgicznej. Ambulatoryjny zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i pozwala wydłużyć prącie średnio o 1-3 cm, a także pogrubić o 2-5 cm. Efekty procedury są natychmiastowe, jednak żel może ulec niewielkiemu przemieszczeniu, czemu zapobiegają regularne masaże. Po procedurze zaleca się również rezygnację z aktywności seksualnej i intensywnego wysiłku fizycznego przez okres 2-4 tygodni.

Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic

Gdzie powiększyć penisa w Łodzi?

Powiększyć penisa kwasem hialuronowym w Łodzi można na przykład w Klinicznym Centrum Medycznym Beauty & Medical Spa, zlokalizowanym na Bałutach. Placówka posiada bogatą ofertę zabiegów odmładzających z użyciem kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego. W ośrodku można również usunąć zmarszczki, cellulit, rozstępy i inne niedoskonałości urody. Warto pamiętać, że kwas hialuronowy jest biodegradowalny, co oznacza, że efekty powiększania penisa z jego wykorzystaniem nie są trwałe – u większości pacjentów utrzymują się przez okres 1-2 lat. By przedłużyć efekt estetyczny, po roku można przeprowadzić ponowny zabieg korygujący.

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym

Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic

Położona w dzielnicy Polesie Klinika Pawlikowski może zaproponować pacjentom nie tylko powiększanie penisa żelem na bazie kwasu hialuronowego, ale też z wykorzystaniem własnego tłuszczu. Możliwym do wykonania zabiegiem jest także powiększanie żołędzi penisa kwasem hialuronowym. Wszelkie zabiegi tego typu w Klinice, która dołączyła do nas na przełomie 2018 i 2019 roku, przeprowadza lek. Michał Janiszewski, urolog. Powiększanie penisa preparatem Desirial+ jest w stanie zaproponować z kolei dr n. med. Krzysztof Dąbrowski, urolog przyjmujący pacjentów w Prywatnym Gabinecie Urologicznym w Tomaszowie Mazowieckim.

Ile kosztuje powiększenie penisa w Łodzi?

Ceny powiększania penisa kwasem hialuronowym w Łodzi zaczynają się już od 2500 zł. Na ostateczną cenę zabiegu wpływ ma m.in. ilość zużytego podczas zabiegu preparatu.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie penisa kwasem hialuronowym w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym