Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Łódź

Myślisz o powiększeniu penisa? Zabiegowi temu możesz poddać się na przykład w Łodzi. Poniżej znajdziesz listę 3 klinik, które mają w swoich ofertach powiększanie penisa kwasem hialuronowym. Dzięki zestawieniu porównasz ceny zabiegów i poznasz lekarzy przyjmujących w placówkach. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Klinika Intima Art&Este

Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A
9,5 / 10  •  Znakomita  •  1727 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 3000 zł
lek. Mateusz Kamiński

Podczas trzeciego webinaru dotyczącego chirurgii męskich narządów płciowych dr Kamiński opowiedział o powiększaniu prącia z użyciem wypełniaczy podskórnych: kwasu hialuronowego lub tłuszczu. Każdy z zabiegów przebiega w znieczuleniu miejscowym. Co ważne, przez miesiąc po procedurze należy powstrzymać się od współżycia.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej od 170 zł

Lekarze wykonujący powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa powiększanie penisa kwasem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, urologa i chirurga plastycznego.

dr n. med. Rafał Berner

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w KCM Beauty & Medical Spa

8,7 / 10
lek. Mateusz Kamiński

urolog

w Klinika Intima Art&Este

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie penisa kwasem hialuronowym w 3 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 3000 zł w KCM Beauty & Medical Spa, najwyższa to 3000 zł, natomiast średni koszt to 3000 zł.

Ile kosztuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie penisa kwasem hialuronowym w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 10 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie penisa kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Łodzi - gdzie najlepiej?

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym to alternatywa dla ingerencji chirurgicznej. Ambulatoryjny zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i pozwala wydłużyć prącie średnio o 1-3 cm, a także pogrubić o 2-5 cm. Efekty procedury są natychmiastowe, jednak żel może ulec niewielkiemu przemieszczeniu, czemu zapobiegają regularne masaże. Po procedurze zaleca się również rezygnację z aktywności seksualnej i intensywnego wysiłku fizycznego przez okres 2-4 tygodni.

Gabinet zabiegowy w KCM Beauty & Medical Spa Gabinet zabiegowy w KCM Beauty & Medical Spa

Gdzie powiększyć penisa w Łodzi?

Powiększyć penisa kwasem hialuronowym w Łodzi można na przykład w Klinicznym Centrum Medycznym Beauty & Medical Spa, zlokalizowanym na Bałutach. Placówka posiada bogatą ofertę zabiegów odmładzających z użyciem kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego. W ośrodku można również usunąć zmarszczki, cellulit, rozstępy i inne niedoskonałości urody. Warto pamiętać, że kwas hialuronowy jest biodegradowalny, co oznacza, że efekty powiększania penisa z jego wykorzystaniem nie są trwałe – u większości pacjentów utrzymują się przez okres 1-2 lat. By przedłużyć efekt estetyczny, po roku można przeprowadzić ponowny zabieg korygujący.

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym

Kadra w KCM Beauty & Medical Spa Kadra w KCM Beauty & Medical Spa

Położona w dzielnicy Polesie Klinika Pawlikowski może zaproponować pacjentom nie tylko powiększanie penisa żelem na bazie kwasu hialuronowego, ale też z wykorzystaniem własnego tłuszczu. Możliwym do wykonania zabiegiem jest także powiększanie żołędzi penisa kwasem hialuronowym. Wszelkie zabiegi tego typu w Klinice, która dołączyła do nas na przełomie 2018 i 2019 roku, przeprowadza lek. Michał Janiszewski, urolog. Powiększanie penisa preparatem Desirial+ jest w stanie zaproponować z kolei dr n. med. Krzysztof Dąbrowski, urolog przyjmujący pacjentów w Prywatnym Gabinecie Urologicznym w Tomaszowie Mazowieckim.

Ile kosztuje powiększenie penisa w Łodzi?

Ceny powiększania penisa kwasem hialuronowym w Łodzi zaczynają się już od 2500 zł. Na ostateczną cenę zabiegu wpływ ma m.in. ilość zużytego podczas zabiegu preparatu.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie penisa kwasem hialuronowym w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…