Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Klinika Intima Art&Este

Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A
9,7 / 10  •  Znakomita  •  1106 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 3000 zł
lek. Mateusz Kamiński

Podczas trzeciego webinaru dotyczącego chirurgii męskich narządów płciowych dr Kamiński opowiedział o powiększaniu prącia z użyciem wypełniaczy podskórnych: kwasu hialuronowego lub tłuszczu. Każdy z zabiegów przebiega w znieczuleniu miejscowym. Co ważne, przez miesiąc po procedurze należy powstrzymać się od współżycia.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej od 150 zł

Gabinet Urologiczny - dr n. med. Aleksander Targoński

Sosnowiec, ul. Jana Kilińskiego 58
9,9 / 10  •  Znakomita  •  445 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 1300 zł
dr n. med. Aleksander Targoński

Zabieg powiększania prącia znacząco wpływa na poprawę samopoczucia i pewności siebie mężczyzn, którzy posiadają na tym tle kompleksy. O tym, na czym dokładnie polega plastyka męskich narządów płciowych z zastosowaniem kwasu hialuronowego, podczas webinaru opowie dr n. med. Aleksander Targoński – specjalista urologii oraz certyfikowany androlog kliniczny.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

DCG Centrum Medyczne

Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 48
9,2 / 10  •  Znakomita  •  499 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem 3000 zł
lek. Adrian Czekaj

Lek. Adrian Czekaj, urolog z Dolnośląskiego Centrum Ginekologii podkreśla, że: “Mężczyźni decydujący się na zabieg wybierają najczęściej metody małoinwazyjne, które nie ograniczają ich codziennej aktywności i nie wymagają długiej rekonwalescencji”. Do takich technik zalicza się powiększenie prącia własną tkanką tłuszczową wzbogaconą osoczem bogatopłytkowym, jak również zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego. To właśnie o nich odpowie dr Czekaj podczas webinaru.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 150 zł

PROESTETICA Klinika dr Prager

Poznań, ul. Słupska 31
9,6 / 10  •  Znakomita  •  176 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 3000 zł
lek. Piotr Konwiński

lek. Piotr Konwiński

chirurg ogólny

Lek. Piotr Konwiński, chirurg z Kliniki Medycyny Estetycznej Proestetica opowie o różnych metodach powiększania męskich narządów płciowych – począwszy od zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, aż po procedury z wykorzystaniem tłuszczu własnego pacjenta. Przedstawi szczegóły każdego z tych zabiegów, a także wyjaśni jakich efektów można się po nich spodziewać.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Lekarze wykonujący powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Posiadamy w ofercie 14 specjalistów w 13 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 22 różnych placówkach. Usługa powiększanie penisa kwasem jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, urologa i chirurga plastycznego.

lek. Zygmunt Mackiewicz

ginekolog-położnik

w Klinika Magnuccy

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Paweł Piotrów

urolog

w DCG Centrum Medyczne

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
lek. Piotr Konwiński

chirurg ogólny

w PROESTETICA Klinika dr Prager

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Paweł Pisera

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Szpital Pulsmed

ocena 4,9 / 5  (14 opinii)
dr n. med. Aleksander Targoński

urolog, androlog

w Gabinet Urologiczny - dr n. med. Aleksander Targoński

ocena 4,8 / 5  (8 opinii)
dr n. med. Artur Ruciński

urolog

w MINI-MEDICA dr Ruciński

ocena 4,7 / 5  (76 opinii)
lek. Krzysztof Szymański vel Szymanek

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Dermedik

ocena 4,6 / 5  (9 opinii)
lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

ocena 4,5 / 5  (11 opinii)
lek. Rafał Berner

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w KCM Beauty & Medical Spa

ocena 4,3 / 5  (7 opinii)
lek. Bartłomiej Stach

urolog

w DCG Centrum Medyczne, Pro Medical Clinic Advanced

lek. Mateusz Kamiński

lekarz

w Klinika Intima Art&Este

lek. Adrian Czekaj

urolog

w DCG Centrum Medyczne

lek. Michał Sut

urolog

w Cambridge Medical

lek. Michał Janiszewski

urolog

w Klinika Pawlikowski

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - informacje

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

Dla wielu mężczyzn penis stanowi najważniejszą część ich ciała, a rozmiar tego organu w znacznym stopniu wpływa na ich komfort psychiczny i poczucie pewności siebie. Współczesna medycyna estetyczna daje panom możliwość powiększenia penisa bez konieczności przeprowadzania operacji chirurgicznej: zwiększenie objętości osiąga się za pomocą wstrzyknięcia kwasu hialuronowego Macrolane. Powiększanie penisa przy pomocy tej naturalnej, biodegradowalnej substancji to zabieg małoinwazyjny i całkowicie bezpieczny, a jego efekt utrzymuje się przez 1-2 lata. Sam zabieg trwa około 20-40 minut i przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym, wprowadzając odpowiednią ilość preparatu pod skórę prącia. 10-20ml kwasu hialuronowego zapewnia wydłużenie penisa o około 4-5cm i pogrubienie go o 2-3cm.

Najlepsze kliniki chirurgii plastycznej, doświadczeni lekarze

Panowie, którzy pragną powiększyć penisa przy pomocy kwasu hialuronowego mogą poddać się takim zabiegom w najlepszych polskich placówkach. Jednym z takich miejsc jest poznańska Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed, gdzie zabiegi nieoperacyjnego powiększania wielkości prącia przeprowadzają lekarze z wieloletnim doświadczeniem. Wśród nich warto wymienić dr n. med. Tomasza Dydymskiego czy dr Macieja Lichaja, zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej zajmuje się również dr Joanna Kurmanow.

Zabieg powiększania penisa przy pomocy kwasu hialuronowego można także wykonać w renomowanym Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy, gdzie wstrzykiwaniem preparatu w okolice intymne zajmuje się dr Wiesław Bieńkowski. Ten utytułowany lekarz jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej i rekonstrukcyjnej, a jego kwalifikacje poświadczają liczne dyplomy i certyfikaty uczestnictwa w kursach, szkoleniach i konferencjach (m.in. w Paryżu, Londynie, Yokohamie, Buenos Aires, Berlinie oraz Rzymie). W CM Bieńkowski zabiegami z użyciem kwasu hialuronowego zajmuje się również dr n. med. Andrzej Świątkiewicz, w klinice można się także poddać wielu innym nowoczesnym zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, takim jak lifting wolumetryczny, lifting środkowej części twarzy przy pomocy nisi Silhouette czy operacji powiększenia, pomniejszenia lub podniesienia piersi.

Powiększanie penisa w Polsce

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

Wciąż rośnie liczba klinik chirurgii plastycznej, które otwierają się na mężczyzn. Panowie coraz częściej zainteresowani są zabiegami poprawiania urody, w tym właśnie powiększaniem penisa przy pomocy kwasu hialuronowego. Takiemu zabiegowi można się poddać u doktora Zbigniewa Plewy w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik w Krakowie. Dodatkowo placówka zajmuje się organizacją różnego rodzaju szkoleń, przede wszystkim z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej (wypełnianie zmarszczek, zastosowanie preparatu wybielającego Cosmelan, leczenie powikłań po zabiegach medycyny estetycznej).

Także Klinika Medycyny Estetycznej AGKlinik w Warszawie ma w swojej ofercie zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym. Zabiegi z zastosowaniem preparatu Macrolane wykonuje tam dr Adam Gumkowski – członek International Board of Cosmetic Surgery i European Academy of Cosmetic Surgery. AGKlinik świadczy też swoim pacjentom usługi z zakresu dermatologii i ginekologii estetycznej, chirurgii onkologicznej, leczenia nadwagi oraz chirurgii naczyniowej, a w trakcie zabiegów wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt i preparaty najwyższej jakości (Platforma Infini, AccuSculpt, kosmetyki marki Revitalash).

Kwas Macrolane do powiększania męskich narządów płciowych wykorzystuje również dr Jerzy Chęciński (Gabinet Chirurgii Plastycznej Chęciński w Warszawie). Warto zaznaczyć, że dr Chęciński jako jeden z niewielu w naszym kraju specjalistów posiada certyfikat Master Class w stosowaniu tego preparatu.

Kolejną godną uwagi placówką, która w swojej ofercie ma powiększanie penisa kwasem Macrolane, jest Esteuroda – Medycyna Estetyczna w Jaworznie, gdzie tego typu zabiegami zajmuje się dr Artur Sandelewski. Dodatkowo w klinice można poddać się również zabiegom z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii, a także przeszczepowi włosów oraz depilacji laserowej.

Panowie, pragnący powiększyć przyrodzenie metodą nieoperacyjną mogą to zrobić również w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii ArsEstetica we Wrocławiu. Placówka ta funkcjonuje jako autonomiczna część Wrocławskiego Centrum Zdrowia Ars Medica, a zabiegi z wykorzystaniem kwasu Macrolane wykonuje m.in. dr n. med. Wojciech Rybak. Co szczególnie istotne, dwójka lekarzy z ArsEstetiki (dr n. med. Wojciech Rybak oraz dr n. med. Maria Rybak) otrzymali certyfikaty Polskiego Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej, co gwarantuje ich wiedzę oraz doskonałe przygotowanie do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…