Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Klinika Intima Art&Este

Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A
9,5 / 10  •  Znakomita  •  1719 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 3000 zł
lek. Mateusz Kamiński

Podczas trzeciego webinaru dotyczącego chirurgii męskich narządów płciowych dr Kamiński opowiedział o powiększaniu prącia z użyciem wypełniaczy podskórnych: kwasu hialuronowego lub tłuszczu. Każdy z zabiegów przebiega w znieczuleniu miejscowym. Co ważne, przez miesiąc po procedurze należy powstrzymać się od współżycia.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej od 170 zł

Vivomed

Sosnowiec, ul. Dęblińska 9
9,6 / 10  •  Znakomita  •  578 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 1200 zł
dr n. med. Aleksander Targoński

Zabieg powiększania prącia znacząco wpływa na poprawę samopoczucia i pewności siebie mężczyzn, którzy posiadają na tym tle kompleksy. O tym, na czym dokładnie polega plastyka męskich narządów płciowych z zastosowaniem kwasu hialuronowego, podczas webinaru opowie dr n. med. Aleksander Targoński – specjalista urologii oraz certyfikowany androlog kliniczny.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja urologiczna 250 zł

DCG Centrum Medyczne

Wrocław, 2 placówki - pokaż adresy
9,3 / 10  •  Znakomita  •  3638 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem 4000 zł
dr n. med. Adrian Czekaj

Lek. Adrian Czekaj, urolog z Dolnośląskiego Centrum Ginekologii podkreśla, że: “Mężczyźni decydujący się na zabieg wybierają najczęściej metody małoinwazyjne, które nie ograniczają ich codziennej aktywności i nie wymagają długiej rekonwalescencji”. Do takich technik zalicza się powiększenie prącia własną tkanką tłuszczową wzbogaconą osoczem bogatopłytkowym, jak również zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego. To właśnie o nich odpowie dr Czekaj podczas webinaru.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 150 zł

Lekarze wykonujący powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Posiadamy w ofercie 13 specjalistów w 10 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 21 różnych placówkach. Usługa powiększanie penisa kwasem jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, urologa i chirurga plastycznego.

lek. Zygmunt Mackiewicz

ginekolog-położnik

w Klinika Magnuccy

10 / 10
lek. Paweł Piotrów

urolog

w DCG Centrum Medyczne

10 / 10
dr n. med. Maciej Jarosz

urolog, androlog

w Diamond Clinic

10 / 10
dr n. med. Artur Ruciński

urolog

w MINI-MEDICA dr Ruciński

9,4 / 10
lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

9,4 / 10
lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10
dr n. med. Rafał Berner

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w KCM Beauty & Medical Spa

8,7 / 10
dr n. med. Adrian Czekaj

urolog

w DCG Centrum Medyczne, Krefft Clinic

lek. Mateusz Kamiński

urolog

w Klinika Intima Art&Este

lek. Bartłomiej Stach

urolog

w DCG Centrum Medyczne

lek. Michał Pietrus

urolog (w trakcie specjalizacji)

w DCG Centrum Medyczne

dr n. med. Tomasz Drabarek

urolog, androlog

w Diamond Clinic

lek. Michał Gierek

urolog, androlog

w GlivClinic II

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Dla wielu mężczyzn penis stanowi najważniejszą część ich ciała, a rozmiar tego organu w znacznym stopniu wpływa na ich komfort psychiczny i poczucie pewności siebie. Współczesna medycyna estetyczna daje panom możliwość powiększenia penisa bez konieczności przeprowadzania operacji chirurgicznej: zwiększenie objętości osiąga się za pomocą wstrzyknięcia kwasu hialuronowego Macrolane. Powiększanie penisa przy pomocy tej naturalnej, biodegradowalnej substancji to zabieg małoinwazyjny i całkowicie bezpieczny, a jego efekt utrzymuje się przez 1-2 lata. Sam zabieg trwa około 20-40 minut i przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym, wprowadzając odpowiednią ilość preparatu pod skórę prącia. 10-20ml kwasu hialuronowego zapewnia wydłużenie penisa o około 4-5cm i pogrubienie go o 2-3cm.

Najlepsze kliniki chirurgii plastycznej, doświadczeni lekarze

Panowie, którzy pragną powiększyć penisa przy pomocy kwasu hialuronowego mogą poddać się takim zabiegom w najlepszych polskich placówkach. Jednym z takich miejsc jest poznańska Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed, gdzie zabiegi nieoperacyjnego powiększania wielkości prącia przeprowadzają lekarze z wieloletnim doświadczeniem. Wśród nich warto wymienić dr n. med. Tomasza Dydymskiego czy dr Macieja Lichaja, zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej zajmuje się również dr Joanna Kurmanow.

Zabieg powiększania penisa przy pomocy kwasu hialuronowego można także wykonać w renomowanym Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy, gdzie wstrzykiwaniem preparatu w okolice intymne zajmuje się dr Wiesław Bieńkowski. Ten utytułowany lekarz jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej i rekonstrukcyjnej, a jego kwalifikacje poświadczają liczne dyplomy i certyfikaty uczestnictwa w kursach, szkoleniach i konferencjach (m.in. w Paryżu, Londynie, Yokohamie, Buenos Aires, Berlinie oraz Rzymie). W CM Bieńkowski zabiegami z użyciem kwasu hialuronowego zajmuje się również dr n. med. Andrzej Świątkiewicz, w klinice można się także poddać wielu innym nowoczesnym zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, takim jak lifting wolumetryczny, lifting środkowej części twarzy przy pomocy nisi Silhouette czy operacji powiększenia, pomniejszenia lub podniesienia piersi.

Powiększanie penisa w Polsce

Kadra w KCM Beauty & Medical Spa Kadra w KCM Beauty & Medical Spa

Wciąż rośnie liczba klinik chirurgii plastycznej, które otwierają się na mężczyzn. Panowie coraz częściej zainteresowani są zabiegami poprawiania urody, w tym właśnie powiększaniem penisa przy pomocy kwasu hialuronowego. Takiemu zabiegowi można się poddać u doktora Zbigniewa Plewy w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik w Krakowie. Dodatkowo placówka zajmuje się organizacją różnego rodzaju szkoleń, przede wszystkim z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej (wypełnianie zmarszczek, zastosowanie preparatu wybielającego Cosmelan, leczenie powikłań po zabiegach medycyny estetycznej).

Także Klinika Medycyny Estetycznej AGKlinik w Warszawie ma w swojej ofercie zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym. Zabiegi z zastosowaniem preparatu Macrolane wykonuje tam dr Adam Gumkowski – członek International Board of Cosmetic Surgery i European Academy of Cosmetic Surgery. AGKlinik świadczy też swoim pacjentom usługi z zakresu dermatologii i ginekologii estetycznej, chirurgii onkologicznej, leczenia nadwagi oraz chirurgii naczyniowej, a w trakcie zabiegów wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt i preparaty najwyższej jakości (Platforma Infini, AccuSculpt, kosmetyki marki Revitalash).

Kwas Macrolane do powiększania męskich narządów płciowych wykorzystuje również dr Jerzy Chęciński (Gabinet Chirurgii Plastycznej Chęciński w Warszawie). Warto zaznaczyć, że dr Chęciński jako jeden z niewielu w naszym kraju specjalistów posiada certyfikat Master Class w stosowaniu tego preparatu.

Kolejną godną uwagi placówką, która w swojej ofercie ma powiększanie penisa kwasem Macrolane, jest Esteuroda – Medycyna Estetyczna w Jaworznie, gdzie tego typu zabiegami zajmuje się dr Artur Sandelewski. Dodatkowo w klinice można poddać się również zabiegom z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii, a także przeszczepowi włosów oraz depilacji laserowej.

Panowie, pragnący powiększyć przyrodzenie metodą nieoperacyjną mogą to zrobić również w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii ArsEstetica we Wrocławiu. Placówka ta funkcjonuje jako autonomiczna część Wrocławskiego Centrum Zdrowia Ars Medica, a zabiegi z wykorzystaniem kwasu Macrolane wykonuje m.in. dr n. med. Wojciech Rybak. Co szczególnie istotne, dwójka lekarzy z ArsEstetiki (dr n. med. Wojciech Rybak oraz dr n. med. Maria Rybak) otrzymali certyfikaty Polskiego Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej, co gwarantuje ich wiedzę oraz doskonałe przygotowanie do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…