Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Większy i dłuższy - odwieczne marzenia... Coraz więcej mężczyzn decyduje się na zabieg powiększania penisa. Jedną z najpopularniejszych procedur jest powiększanie prącia kwasem hialuronowym. Ambulatoryjny zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym pozwala wydłużyć prącie średnio o 1-3 cm i pogrubić o 2-5 cm. Na czym dokładnie polega ta procedura?

Data aktualizacji
Czas czytania
5 min.

Penis stanowi organ, któremu mężczyźni poświęcają bardzo wiele uwagi. Według danych statystycznych 45% mężczyzn uważa, że ma małe przyrodzenie. Co ciekawe, badania jednocześnie wykazują, że aż 85% pań jest zadowolonych z rozmiaru członka swojego partnera, a wiele z nich twierdzi, że rozmiar nie ma wcale aż tak dużego znaczenia. Jak widać, mężczyźni często są dla siebie w tym względzie surowi, a niektórzy bywają niezadowoleni do tego stopnia z wielkości swojego penisa, że decydują się na jego powiększenie.

Powiększanie penisa kwasem sposobem na kompleksy

Średnia długość penisa we wzwodzie wynosi 14,2 cm, zaś obwód - 12,2 cm. Mimo iż dla większości kobiet są to w pełni zadowalające wymiary, mężczyźni szukają coraz to nowych dróg powiększania penisa. W internecie można znaleźć setki stron, oferujących różnego rodzaju maści, tabletki czy pompki do penisa, jednak zdecydowana większość z nich nie przynosi realnych efektów. Alternatywę stanowią zabiegi chirurgiczne, które jednak wykonywane są tylko w nielicznych klinikach. Dodatkowo wielu mężczyzn ma obawy przed chirurgiczną interwencją w ich męskość. Coraz większą popularnością cieszą się przez to zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym. W przeciwieństwie do klasycznej operacji, iniekcja ma charakter znacznie mniej inwazyjny, a rezultaty zabiegu – choć nie permanentne – utrzymują się przez długi czas i pozwalają na naturalne zwiększenie rozmiarów prącia.

Co to jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją budującą ludzki organizm. W sposób naturalny ulega biodegradacji, czyli rozpadowi do cząsteczek dwutlenku węgla i wody. Rozpad kwasu hialuronowego jest czynnikiem stymulującym procesy regeneracyjne tak, aby braki tego kwasu, kolagenu i elastyny były na bieżąco uzupełniane.

Kwas hialuronowy ma wiele korzystnych właściwości:

  • zapewnia skórze jędrność i elastyczność
  • utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry
  • jest bardzo bezpieczny i nie daje reakcji alergicznych

Obiecujące właściwości kwasu hialuronowego spowodowały wzrost zainteresowania przemysłu kosmetycznego tą substancją. Jego powszechne występowanie w naturze czynią go substancją łatwą do pozyskania. Początkowo kwas hialuronowy produkowany był z tkanek zwierzęcych, jednak obecnie produkuje się go, podobnie jak wiele leków i hormonów (np. insulinę), w oparciu o różne szczepy bakterii. W ten sposób otrzymuje się czystą substancję, którą można poddać dalszej obróbce. Wielu producentów pracuje nad udoskonaleniem struktury i usieciowania, aby przedłużyć trwałość zabiegu oraz nad dodaniem odpowiednich substancji tak, aby zabiegi przynosiły jak najlepsze korzyści dla pacjentów.

Jak wygląda nieoperacyjny zabieg powiększania penisa?

Powiększanie penisa kwasem pozwala na zwiększenie długości penisa średnio o 1-3 cm oraz pogrubienie go o 2-5 cm (efekt końcowy zależy m.in. od pierwotnej wielkości penisa). Przeprowadza się go przy użyciu preparatów Desirial lub Macrolane – żelu, którego głównym składnikiem jest właśnie kwas hialuronowy. Dzięki temu, że substancja ta naturalnie występuje w ciele człowieka, możliwe jest osiągnięcie natychmiastowych i w pełni przewidywalnych efektów. Jednakże kwas hialuronowy jest także biodegradowalny, co oznacza, że efekty zabiegu nie są trwałe – u większości pacjentów utrzymują się przez okres 1-2 lat. By przedłużyć efekt estetyczny, po roku można przeprowadzić ponowny zabieg korygujący. Warto także wiedzieć, że iniekcja kwasu hialuronowego stymuluje produkcję własnego kolagenu w komórkach prącia, dlatego w większości przypadków nawet po całkowitym wchłonięciu się preparatu penis pod względem rozmiaru nie wraca do stanu wyjściowego.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym pozwala na zwiększenie długości o 1-3 cm i pogrubienie o 2-3 cm

Powiększanie penisa przy pomocy kwasu hialuronowego jest procedurą ambulatoryjną, która trwa średnio pół godziny. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Lekarz jedynie nakłuwa skórę i wprowadza Macrolane specjalną igłą. Zastosowanie wypełniacza nie wymaga pozostania pacjenta w szpitalu oraz nie niesie ze sobą ryzyka powstania blizn. Zabieg nie powoduje też oczywiście upośledzenia erekcji.

Macrolane w zabiegach powiększania penisa

Preparat Macrolane został opracowany przez szwedzką firmę Q-med. Jego pierwotnym przeznaczeniem były zabiegi powiększania piersi, ale okazało się, że preparat ten utrudnia interpretację badań mammografii, dlatego z powodzeniem stosuje się go w innych zabiegach. Macrolane zawiera stabilizowany kwas hialuronowy produkowany według opatentowanej technologii NASHA. Dzięki temu, że ma on większą gęstość, może być wstrzykiwany w większych ilościach. Macrolane jest obecnie jednym z najbardziej popularnych i najlepiej przebadanych wypełniaczy stosowanych w zabiegach powiększania penisa.

Desirial - kwas hialuronowy trzeciej generacji

Preparat Desirial został opracowany przez francuskie laboratorium Vivacy. Podczas jego produkcji stosuje się oryginalną, opatentowaną technologię IPN-like. Desirial zawiera usieciowany kwas hialuronowy trzeciej generacji oraz mannitol, który jest naturalnym antyoksydantem wydłużającym działanie substancji. Jednorodny żel ma nieco luźniejszą konsystencję niż pozostałe preparaty. Desirial jest specyfikiem opracowanym z myślą o kobiecych problemach intymnych, jednak praktyka pokazała, że może być z powodzeniem wykorzystywany również u mężczyzn.

Zalecenia lekarskie po powiększaniu prącia kwasem hialuronowym

Zalecenia po zabiegu powiększenia penisa kwasem hialuronowym obejmują m.in. regularną obserwację miejsca aplikacji preparatu. Czasami wystąpić może przejściowy obrzęk, ból, zasinienie czy zaczerwienie w miejscu iniekcji. Zazwyczaj objawy te ustępują samoistnie po paru dniach, jednakże w sytuacji, gdy obserwuje się pogorszenie dolegliwości czy ich przewlekły charakter, pacjent powinien udać się do lekarza na wizytę kontrolną.

Po zabiegach powiększenia penisa za pomocą kwasu hialuronowego zaleca się pacjentom noszenie obcisłej bielizny, która dobrze stabilizuje członka. Pacjent powinien ponadto zwrócić uwagę na to, aby bielizna była odpowiednio dopasowana i przewiewna, co ułatwia dodatkowo dbanie o odpowiedni poziom higieny miejsc intymnych. Sam członek w miarę możliwości powinien być ustawiony w pozycji "zadartej do góry" przez okres pierwszych dni po zabiegu.

Istotną rolę wśród zaleceń po powiększaniu penisa kwasem hialuronowym ma regularny i delikatny masaż członka przez okres około 2-4 tygodni. Masowanie prącia wpływa pozytywnie na odpowiednie i równomierne rozmieszczenie się kwasu hialuronowego w tkankach, co z kolei przekłada się na ostateczny efekt kosmetyczny przeprowadzonej korekcji. Zaleca się również pacjentowi, aby po zabiegu ograniczył swoją aktywność seksualną i wzmożony wysiłek fizyczny na okres około 2-4 tygodni. Wstrzemięźliwość seksualna pomaga w regeneracji organizmu i przyspiesza ustąpienie lokalnych odczynów w miejscu wprowadzenia kwasu hialuronowego.

Źródła:

Inne przydatne linki


Skomentuj ten artykuł

Komentarze (90)

Robert 6 lata temu

Próbowałem wszystkiego ale wydałem tylko pieniądze.Operacja inwazyjna trochę strach i drogo .Opracowałem ćwiczenia które pomogły mi powiększyć dł o 4 cm a ob 2.Mogę pomóc. Odpowiedz

Oskar do Robert 6 lata temu

Pomoz wiec, napisz prosze co to za cwiczenia Odpowiedz

Robert do Oskar 6 lata temu

Napisz do mnie i podaj swój adres meilowy

daniel do Oskar 6 lata temu

podaj e-mial chodzi mi o tej cwiczenia na penisa

Jar do Robert 6 lata temu

Jak możesz to podziel się swoimi metodami, będę wdzięczny, pozdrawiam. Odpowiedz

artu do Robert 6 lata temu

Możesz podzielić się tymi ćwiczeniami ? Odpowiedz

zbyszek do Robert 6 lata temu

witaj Robert jak byś podzielił się informacją jak osiągnołeś taki wynik w powiększeniu penisa będe wdzięczny Odpowiedz

Matheo do Robert 6 lata temu

jeśli możesz to sie pochwal jakie to ćwiczenia? Odpowiedz

Arek do Robert 5 lata temu

Pomożesz ??? Odpowiedz

Konrad do Arek 5 lata temu

Ktoś otrzymał opis tych ćwiczeń?

kubełek do Robert 5 lata temu

odezwij sie do mnie na gg jak mozna by było poprosic gg 61887813 Odpowiedz

Piotrek do Robert 5 lata temu

Cześć jakie to ćwiczenia na powiększenie penisa . Odpowiedz

Denis 3 lata temu

Chcialbym sie dowiedziec jak to jest z penisem w zwodzie po pogrubieniu kwasem hialuronowym . Czy Nadal jest tak twardy i co sie zmienia podczas erekcji poza powiekszeniem ? Odpowiedz

Jan 3 lata temu

Generalnie sprawa wygląda tak koszt co najmniej 7000 zł . W moim przypadku potrzeba było jednej korekty bo zrobiło się zgrubienie. Ale wizyta bez dodatkowej opłaty. Efekt naprawdę widać. Tyle tylko że po 6 miesiącach sporo ubyło. Trzeba by było uzupełniać. Poza tym reszta bez zastrzeżeń. Odpowiedz

martin.kowalski 6 lata temu

Najlepsza metoda to zabieg powiększania penisa JA to robiłem - bezboleśnie i szybko a co najważniejsze byl szybki powrót do aktywności seksualnej. A dla ceny 4500 zł to warto dla komfortu psychicznego. Odpowiedz

TV Puls 9 lata temu

Zastanawiasz się nad powiększeniem penisa? Spełniamy marzenia! Poszukujemy panów chętnych poddać się profesjonalnemu zabiegowi powiększania prącia w jednej z warszawskich klinik. Za ile? Za darmo! tak jedna ze stacji TV rozpoczyna produkcję nowego programu medycznego. Odpowiedz

alex do TV Puls 9 lata temu

witam jestem chentny Odpowiedz

mitmat do alex 8 lata temu

Ja znalazłem ten sposóbbo zabieg ten polecił mi mój znajomy lekarz. Po 3 miesiącach jest ok. To jest wynik zadowalający mnie w 100%. Mam zamiar obserwować przez kolejne miesiące jak to się wchłania. Moja żona mnie pochwaliła !:) jak ktoś potrzebuje potwierdzenia to się polecam!

Matt do TV Puls 9 lata temu

Bardzo chętnie, a gdzie można uzyskać więcej informacji ? Pozdrawiam Matt :) Odpowiedz

Grześ do TV Puls 9 lata temu

witam mam problem z kobietami bo małego penisa ! bardzo mnie to meczy proszę o pomoc zgadzam się na wszystko Odpowiedz

Kris do TV Puls 9 lata temu

Zgadzam sie ! Własnie zauważyłem swiatełko... Odpowiedz

mario do TV Puls 9 lata temu

Witam . jeśli jest temat jeszcze aktualny to również jestem chętny. Odpowiedz

tomek do TV Puls 9 lata temu

chetnie powiekszyl bym swojego penis aby moja zona i oczywiscie a byl zadowolony Odpowiedz

rzemy do TV Puls 9 lata temu

jestem chętny na taki zabieg z marszu Odpowiedz

vitekk do TV Puls 8 lata temu

czesc ,zgadzam sie Odpowiedz

Gość do TV Puls 8 lata temu

To chyba jakaś ściema, ale jak nie to ja też chcę Odpowiedz

Mariusz do TV Puls 8 lata temu

chcę powiększyć Odpowiedz

planett do TV Puls 8 lata temu

Chetnie ale chcial bym poznac niezbedne szczegoły! S Mittek Odpowiedz

maciek do TV Puls 7 lata temu

ja chce ten zabieg to jest jedyna droga prosze o kontakt Odpowiedz

Pawel do TV Puls 7 lata temu

Ja jestem chetny Odpowiedz

Sławek do TV Puls 6 lata temu

Witam..jestem chętny i zdecydowany na zabieg..mam 50 lat,jestem zdrowym i szczupłym facetem..Pozdrawiam.. Odpowiedz

Radek do TV Puls 5 lata temu

Jestem chętny, potrzebuje pomocy takiej, jest dla mnie wszystkim bo przez to ucierpiała moja męska strona, pewność siebie, straciłem sens życia przez mały rozmiar członka Odpowiedz

Niezadowolony 4 lata temu

Wykonalem zabieg powiekszania kwasem hialuronowym we Wroclawiu. Niestety, po zabiegu dostalem infekcji, kwas (zel) stwardnial i sie 'zgranulowal' i trzeba go bylo ewakuowac, co nie nalezalo do najprzyjemniejszych zabiegow. Nie odradzam zabiegu nikomu, jednak rozsadnie wybierzcie lekarza, takiego, ktory jest specjalista w tej dziedzinie (np. urologa), a nie kogos, komu zalezy tylko na szybkim zarobieniu pieniedzy kosztem zdrowia pacjentow. Pozdrawiam Odpowiedz

Marcin1980 6 lata temu

Osobiście też próbowałem wielu rzeczy ćwiczenia pompki - nic nie dziala Odpowiedz

Ania32 6 lata temu

Jeju chłopcy nie róbcie sobie takich zabiegów. Mój facet też ma małego, ale nie przeszkadza mi to ;) Odpowiedz

MaYkel do Ania32 6 lata temu

To tobie. Pol polski nie bedzie spalo z Tobą.a nawet nie Ci komentujacy wiec jak wroce na urlop do polski ide na zabieg Odpowiedz

Silver do Ania32 6 lata temu

Ania nie wiesz o czym mowisz. Uwierz jesli wstydzisz sie rozebrac do majtek bo twoj penis jest mniejszy od innych, ukrywasz to zyjesz z tym przez wiele lat prawie do stanu depresji, to jedyna opcjado normalnosci jest wlasnie ten zabieg borykam sie z tym od 17 roku zycia do teraz i uwierz nie jest lekko jak za kazdym razem kiedy nadarza sie okazja na sex a ty zastanawiasz sie czy dasz rade czy to co posiadam wystarczy by zadowolic kobiete czy mnie nie wysmieje to so powody dla ktorych warto jest wydac te 4000zl i udac sie na zabieg by moc wkoncu normalnie funkcjonowac w spoleczenstwie bez lekow i bez fobii. Odpowiedz

wiekszy_penis 9 lata temu

szukam dobrego lekarza do powiększania penisa Odpowiedz

D do wiekszy_penis 6 lata temu

Ja poddałem sie zabiegowi powiększenia własnym tłuszczem.Efekt faktycznie na grubości jest ale tylko po zabiegu i po ok.3-4 miesiącach tłuszcz się wchłania i nie zostaje prawie nic.Zabieg 4500zł więc sami zadecydujcie .Pozdrawiam Odpowiedz

kc 6 lata temu

Mam pytanie ponieważ jestem zainteresowany tym zabiegiem czy jest ktoś kto powiększał sobie już kilka razy ? Bo interesuje mnie takie powiększanie przez kilka a nawet wiele lat, czy jest taka możliwość czy może nie , jakieś skutki uboczne Odpowiedz

MaYkel do kc 6 lata temu

Chyba czytales ze mozna uzupelniac ten zel .ale po nawet calkowitym wniknieciu zelu penis nie wraca do poczatkowej dlugosci ale zostaje cos tam wiekszy Odpowiedz

igor 9 lata temu

witam . Właśnie kończę kuracje kwasem Desirial (lekarz mi zaaplikował i musze masować) , chciałem się podzielić z wami opinią na ten temat . Więc tak , mój penis miał ok 12 cm długości , byłem bardzo niezdowolony , tzn nie było jakoś tragicznie ale zawsze czułem kompleksy . Kobiety mówiły że są zadowolone itp ale kiedyś usłyszałem przez przypadek jak moja dziewczyna naśmiewała się do swojej przyjacółki że prawie zawsze udaje orgazm bo mam małego, takich słów użyła.... Stwierdziłem że wypróbuje powiekszanie kwasem hialuronowym , na początku byłem sceptycznie nastawiony i czułem się jak idiota .. jak może żel powiększyć penisa ? tak sobie myślę , że jak mogą penisa to czy mogę sobie powiększyć rękę albo nogę ?! teraz już wiem że mogą, bo i cycki mozna. Chciałem wam powiedzieć nie rezygnujcie z prób teraz jestem na maxa szczęśliwy choć powiększyłem tylko o 2 cm w grubości i 1 cm w długości ale te 2 cm dały mi bardzo dużo szczęścia . Nie wiem jak inne środki ale za ten preparat Desirial mogę poręczyć to jest produkt który działa niesamowicie... pozdrawiam. Igor Odpowiedz

Michał do igor 9 lata temu

Czy twój członek jest dłuższy o 1 cm i grubszy o 2 cm w stanie wzwodu czy w spoczynku? Odpowiedz

kc do igor 6 lata temu

hey a jak u Cb było z grubością przed zabiegeim , jak jest teraz po zabiegu i czy jest możliwość powiększania sobie członka kwasem hialuronowym przez wiele razy ? to ważne dla mnie , pozdrawiam Odpowiedz

P.Bigger 9 lata temu

Panowie (i Panie też;)... zrobiłem to, zrooobiłem!! i muszę przyznać że ten kwas choć zajebiasto drogi to zadziałał...po pierwsze myślałem, że to działa tylko jak jest w stanie spoczynku, ale działa też i w stanie gotowości;)...po drugie penis bardziej grubieje niż się wydłuża, ale jednak efekt jest ciekawy, bo jest po prostu większy i to sporo...po tym wszystkim tylko lekarz kazał mi go masować przez 2 tygodnie, żeby się wszystko równo ułożyło, ten kwas czy żel...zobaczymy na ile starczy czasu...jak coś więcej chcecie więdziec to pytajcie... Odpowiedz

Michał do P.Bigger 9 lata temu

Mówisz, że penis bardziej grubieje, niż się wydłuża. Tzn. dokładnie o ile cm. się powiększył w długości i obwodzie? No i gdzie robiłeś zabieg? Odpowiedz

starszy kawaler do P.Bigger 9 lata temu

a do jakiego wieku można zrobić ten zabieg? czy w starszym również? bo jestem kawalerem wstydliwym i dla tego się nie ożeniłem. Odpowiedz

De Marco do starszy kawaler 9 lata temu

to chyba wiek nie ma znaczenia, ważne aby być zdrowym i gotowym ;)

Jacek do P.Bigger 8 lata temu

Witam, chcialbym zapytac czy nadal sa efekty po zabiegu czy juz zanikaja ? pozdrawiam Odpowiedz

wojtek do P.Bigger 8 lata temu

witam ja tez chce zrobic taki zabieg mozesz mi powiedziec i jak po dluzszym czasie i jakie efekty pozdrawiam wojtek Odpowiedz

kc do P.Bigger 6 lata temu

hey , i jak po 3 latach ? Jest możliwość wykonywania tego zabiegu przez lata? Odpowiedz

adam 6 lata temu

Witam, kilka lat teemu poddalem sie takiemu zabiegowi. Pierwszy efekt byl oszalamiajacy, ale to tylko przez kilka dni kiedy penis byl jeszcze opuchniety. Po tym czasie moge stwierdzic, ze penis rzeczywiscie pogrubil sie o okolo 1,5 cm w obwodzie. Po okolo 3 miesiacach wnioski jakie wysunelismy z partnerka: -penis sie troszke pogrubil jednak stracil na twardosci, bo wkoncu wstrzykniety zostal tylko zel -efekt jedynie wizualny, partnerka nie odczuwala zadnych zmian podczas stosunku, ze wzgledu na to zel przemieszcza sie podczas stosunku oraz tego, ze nie utwardza pracia -po okolo 6 miesiacach caly zel zszedl do nasady pracia, bylo to widac wizualnie oraz mozna wyczuc dotykiem - po okolo 12 miesiacach po zabiegu nie bylo sladu Stosowany zel byl marki Macrolane. Pozdrawiam Odpowiedz

ciekawy do adam 6 lata temu

No co Ty grubo Odpowiedz

marek 6 lata temu

Ja bym zgodził się na coś takiego, lubie metody mniej ingerujące. Odpowiedz

Marcel 6 lata temu

Osobiście polecam - świetny sposób na powiększenie penisa. Odpowiedz

Arek 6 lata temu

Hey, a Jak to wyglada podczas erekcji? Czy Kwan nie preemieszcza sie podczas uprawiania seksu? Czy penis jest tak samo twardy Jak przed zabiegiem? Odpowiedz

Shadow79 7 lata temu

Witam, 4 dni temu poddałem się owemu zabiegowi we Wrocławiu. Podejście doktora bardzo zadowalające, zanim się zdecydowałem długa rozmowa , omówienie za i przeciw, a przede wszystkim konkretne stwierdzenie że powiększenie na długości to efekt długo rozłożony w czasie ( min 3-5 miesięcy ) i ściśle zależne od tego ile preparatu zostało zużyte. Mniej więcej na 20 ml Macrolane nie będzie to więcej jak 0,5-1 cm. Wydłużenie uzyskuje się przez dodanie wagi do penisa w skutek czego naturalnie się rozciąga, i to jest cała prawda, z 1 reki od doktora. Wydłużenie jest widoczne od razu ale tylko w zwisie, podczas erekcji brak różnicy. Jeżeli chodzi zaś o grubość :) to efekt po 4 dniach jest duży. na 20 ml preparatu to na dzień dzisiejszy 3 cm, z tym że pewnie jest jakaś opuchlizna która zejdzie. W dniu dzisiejszym byłem sam na wizycie kontrolnej ( nikt mi nie kazał , sam się zarejestrowałem, i nikt mnie za wizytę nie skasował ), doktor wyjaśnił mi dokładnie jak masować w którą stronę , co jest dobrze a co źle ( nie widać tego bezpośrednio po zabiegu ). Podzielę się z wami jeszcze efektem jak miną pierwsze 2-3 tyg, wtedy będzie wiadomo co i jak przebiegło. Póki co na doktora nie można narzekać i polecam profesjonalne podejście do tematu. Pozdrawiam . Odpowiedz

Fiflack do Shadow79 6 lata temu

Mnie ciekawi, jak to jest z odczuwaniem bodźców dotykowych po takim zabiegu ? Taka warstwa preparatu...czyż to nie jest mniej więcej tak, jakby owinąć penisa czymś tam? Odpowiedz

shadow79 do Fiflack 6 lata temu

Odczucia są normalne , z perspektywy kilku miesięcy. na długości poprawa mniej więcej 0,5 cm w wzwodzie, w zwisie duża ok 3. cm. Odczucia partnerki poprawa znaczna, szerokość ma wielkie znaczenie. Ogólnie w skali 1-5, 4 z plusem na całość zabiegu.

Janusz 7 lata temu

Czy twój członek jest grubszy o 3 cm w stanie wzwodu czy w spoczynku ? Odpowiedz

Shadow79 do Janusz 7 lata temu

I w zwisie i w zwodzie penis jest grubszy, nie mogę dokładnie określić ile w zwodzie ale różnica jest widoczna ,gołym okiem nawet bez mierzenia. Póki co podczas silnej erekcji odczuwam lekki ból wiec nie chce się bardzo naprężać. Poszło na 100 % w grubość i ponoć grzybek tez jest większy, tak twierdzi moja Pani. Odpowiedz

Janusz do Shadow79 7 lata temu

Daj znać za jakiś czas, jak tam efekty i samopoczucie. Pozdrawiam :)

Janusz 7 lata temu

Witam ! Jestem zdecydowany na zabieg pogrubienia penisa kwasem hialuronowym w 99 % .Czy jest możliwe, pogrubienie penisa o 2 cm , kwasem hialuronowym w stanie wzwodu,czy tylko w stanie spoczynku?Niestety,nie ma zdjęć przed i po zabiegu w stanie wzwodu. W związku z powyższym mam pytanie: Czy będą umieszczone zdjęcia przed i po zabiegu pogrubienia penisa w stanie wzwodu na Tourmedica ? Oczywistym jest że chciałbym zobaczyć, jaki efekt można uzyskać. DZIĘKUJE I POZDRAWIAM. Odpowiedz

bylem i zrobilem 7 lata temu

Jakies dwa lata temu poddalem sie tej operacji w Bydgoszczy, penis byl naprawde gruby przez pierwsze 4 dni kiedy to byl spuchniety po operacji , ale wowczas zakaz byl wspolzycia z partnerka. przeminieciu opuchlizny preparat ktory byl wstrzykniety w penisa byl nierownomiernie rozprowadzony, pomimo zalecanych masazow i prob rownomiernego rozmieszczenia pod skura kwasu, powstaly nierownosci wprawiajace w dyskomfort partnerke przy stosunku oralnym... Szczerze to czekalem dwa lata az preparat zostanie wchloniety przez organizm. Na dlugosci penis nie zyskal nawet jednego centymetra! Dlugosc pozostaje ta sama wiec nie ludzcie sie ludzie! W obwodzie, daleko bylo do wymazonego rozmaiaru. Lekarz podszedl do mnie jak z automatu... Wydaje mi sie , jak bym zaplacil 3 razy wiecej moze by sie bardziej postaral i wstrzyknal by mi wiecej preparatu, ale nawet nie zapytal ile chce na takowy zabieg przeznaczyc i jakie wfekty chce uzyskac, wiec skasowal mnie standardowo , a efekt tego byl mizerny ! tydzien od zabiegu po zagojeniu widzialem ze bylaby mozliwosc wstrzykniecia 3 lub 4 krotnie wiecej preparatu, wowczas penis moze by przypominal wymarzony cel . Osobisice Bylem w stanie zaplacic 4 razy wiecej lecz nikt sie mnie nie zapytal... Druga bardzo zenujaca sprawa byl fakt ze po miesiacu od zabiegu klinika wyslala mi bez mojej wiedzy ani zezwolenia list do domu moich rodzicow w ktorym bylem tylko zameldowany , z zapytaniem dyskretnym czy jestem zadowolony z zabiegu powiekszania penisa .... Wiesc rozeszla sie po mojej rodzinie i ze wstydu myslalem ze zapadne sie pod ziemie. Dlugi czas unikalem rodziny, wstyd jakiego nigdy nie przezylem... Myslalem ze jako osoba pelnoletnia przybywajaca do ¨PRYWATNEJ¨kliniki i placaca nie male pieniadze za zabieg kosmetyczny , zaklad wykaze sie wiekszym profesjonalizmem a co wazniejsze dyskrecja !!!.. NIe spodziewalem sie takiego typu listu nie poleconego w skrzynce na listy. Istnieja emaile lub telefony ! Odpowiedz

Zespół Tourmedica.pl do bylem i zrobilem 7 lata temu

Dziękujemy za podzielenie się Pańską opinią dotyczącą odbytego dwa lata temu zabiegu powiększenia penisa kwasem hialuronowym. Każdy taki zabieg jest, a nawet powinien być poprzedzony indywidualną konsultacją, na której lekarz wraz z pacjentem omawia możliwości przeprowadzenia wybranego zabiegu. Spotkanie takie zawsze powinno mieć na celu także wysłuchanie pacjenta, jego oczekiwań, czy też wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Przykro nam, że klinika, do której został Pan wówczas umówiony nie spełniła Pańskich oczekiwań. Zabieg powiększenia penisa preparatem Macrolane może nieść za sobą (jak każdy zabieg z użyciem wypełniaczy) niepożądane skutki (zgrubienia, złe rozłożenie wstrzykniętego materiału). Dlatego też wszelkie wątpliwości, niepokojące objawy warto konsultować z lekarzem, który przeprowadził zabieg. Ilość podanego preparatu podczas zabiegu jest uzależnione od indywidualnych predyspozycji pacjenta i jego oczekiwań. Niemniej lekarz dla bezpieczeństwa pacjenta może jednorazowo podać 5 - 20 ml preparatu w zależności od pierwotnej wielkości penisa. Możliwe jest na wyraźne życzenie pacjenta ponowne podanie preparatu, po okresie rekonwalescencji (około 8 – 14 dni), dokładnym rozmasowaniu preparatu pod skórą. Obecnie kliniki, które oferują zabiegi powiększenia penisa u mężczyzn dbają o komfort i zadowolenie pacjentów. Ze względu na ochronę danych osobowych, a także na szacunek wobec pacjentów, zarówno kliniki, jak i Tourmedica.pl nie dokonuje "odsłuchu" opinii pacjentów poprzez ankietę przesłaną pocztą tradycyjną (bez potwierdzenia odbioru przez adresata). Możliwy jest jednak bezpośredni kontakt z Państwem drogą telefoniczną na indywidualny / komórkowy numer telefonu (za zgodą pacjenta). Państwa opinie jako pacjentów, są bardzo cennym źródłem wiedzy, oceny, opinii współpracujących z nami klinik, lekarzy, jak i obsługi naszych Doradców medycznych. Życzymy Panu opieki tylko profesjonalnych lekarzy, zadowolenia z efektów po zabiegu i życzliwych, kompetentnych Doradców. Odpowiedz

JanKo 9 lata temu

ciekawe, ciekawe... jest ktoś kto to robił, jest zadowolony z efektów i mógłby coś napisać na ten temat? Odpowiedz

Mistrz Bzykanka do JanKo 9 lata temu

no ja tez zainteresowany czy ten efekt co na zdjęciu to w czasie erekcji zostaje czy nie? Odpowiedz

facet do Mistrz Bzykanka 9 lata temu

ciekawa sprawa

zbyszek 25 do Mistrz Bzykanka 7 lata temu

Morze i dobre to jest ale krutke ja bym wolal dac 10000 zl na stale miec tak jak kobety majiol sylikon na pare lat ladnyh jeszcze by sie oplacala ale 2 lata max a tak czytalem do roku dajce spokuj

Andrzej 7 lata temu

Jestem chętny Odpowiedz

jajestemtu 7 lata temu

podajecie ceny ile kosztuje na zachodzi owszem drogo ale relatywnie cena jest niższa w stosunku do zarobków , skończcie z farsa porównywania ile tam i jak drogo Odpowiedz

topisalemja 7 lata temu

Konkretnie oczywiście nikt nie napisze Odpowiedz

maciek 8 lata temu

jeśli ktoś chce powiększyć swoje przyrodzenie to polecam własny tłuszcz, można poczytać o nich w internecie Odpowiedz

Specjalista 8 lata temu

Jeśli komuś zależy na powiększeniu penisa to polecam tą metodę Odpowiedz

Damian 8 lata temu

sprawdźcie również inne sposoby powiększania członka Odpowiedz

Pawel 8 lata temu

Jedyny sposob ktory dziala ! Pewnie Tez chcial bys go powiekszyc ;) Odpowiedz

allex223 do Pawel 8 lata temu

Witam. Jestem po zabiegu 40 dzień i podzielę się opinią. Kwas hialuronowy to żel, który jest wstrzykiwany między tkankę podskórną, a tkankę łączną. By uzyskać tą przestrzeń dla żelu, lekarz musi wykonać nacięcie i wymusić tą przestrzeń dla żelu. W miejsce nacięcia musi wsadzić odpowiedni przyrząd w postaci jakby pręta i rozdzielić tkanki by zrobić miejsce dla żelu. Następnie wstrzykuje żel i zaszywa niewielką ranę. Chciałbym obiektywnie wszystkich poinformować, że kwas hialuronowy to żel i jest płynny. Powiększenie penisa wynika tylko z faktu umieszczenie żelu dlatego penis nie będzie dłuższy tylko grubszy. Grubszy dokładnie o tyle ile żelu zostało wstrzyknięte. Grubszy w stanie spoczynku i wzwodu. Teraz najistotniejsza sprawa. Jest to żel i przemieszcza się, stawia opór. Stawia opór czyli podczas penetracji (średnica pochwy) wymusza przemieszczanie się żelu , jest spychany od żołędzia w dół. Przemieszczanie się żelu utrudnia stosunek bo jak umieścić penisa, który przy trzonie jest bardzo gruby, bo żel się przemieścił. Wszystkim zainteresowanym polecam kontakt z lekarzem, który wykonuje taki zabieg. Niech wyjaśni dokładnie. Odpowiedz

jand do allex223 8 lata temu

W takim razie twój lekarz coś spartolił.

pardanna 8 lata temu

Zrobiłem to - faktycznie udało się uzyskać, bo kocham się jak nigdy. Nie potrafię wyjsc z podziwu, mój penis podczas erekcji jest o 1 cm większy. Jak to możliwe? Tak jest już od miesiąca i jest super... Odpowiedz

daniel 8 lata temu

Ja rowniez ...:) Odpowiedz

zdesperowana 8 lata temu

Mam pytanie do facetow,czy obraza dla was by byla jakby wasza kobieta zaoferowalby taki prezencik w formie talonu na te ową wlasnie operacje powiekszajaca penisa?mamy problemy lozkowe a chce mu pomoc bo sam sie z tym zle czuje ze go natura nieobdazyla,czuje ze to moze go obrazic,prosze o rade Odpowiedz

Średni pen do zdesperowana 8 lata temu

Mogę gdybać, ale ja raczej bym się nie oburzył. To na pewno zależy od relacji w związku, ale mysle ze taki prezent jest super, dla obojga... kobieta skorzysta, a i facet polepszy swoje ego Odpowiedz

karolmak 9 lata temu

bylem juz prawie zdecydowany na operacje Macrolane ale znalazlem w necie info o Desirial. poczytalem i jestem już 2 cm do przodu. wpiszcie w wyszukiwarkę i wam wyskoczą informacje. jak potrzeba wiecej info to piszcie. Odpowiedz

Michał do karolmak 9 lata temu

Gdzie miałeś robiony zabieg ? Czy twój członek jest grubszy o 2 cm w stanie wzwodu czy w spoczynku ? Odpowiedz

karolmak do Michał 9 lata temu

robiłem w Warszawie, rezerwowałem przez Turmedica, ale zaproponowali mi lekarza którego nie ma na ich stronie, ale faktycznie zabiegi wykonuje w ekstra klinice, zapłaciłem 3500 zł, zmierzyłem dokładnie i jest grubszy w stanie spoczynku dokładnie 1,9 cm a w stanie wzwodu o jakieś1,6 cm....

walenty 9 lata temu

ja bym się bojał powiększyć penisa przez operację dla tego zamówiłem konsultację najpierw na powiększenie, wcześniej stosowałem regularnie żel co dzień i efekt żaden, nawet po dłuższym stosowaniu, mam nadzieję że po zabiegu będzie większy a chciałbym na jak najdłużej Odpowiedz

Klaudiusz 9 lata temu

Ciekawe czy da się pogrubić penisa o 2-3 cm , kwasem hialuronowym w stanie wzwodu,czy tylko w stanie spoczynku? Odpowiedz

Alek85 9 lata temu

Nawet ciekawie brzmi taki zabieg, ale to jednak bardzo duży koszt, zwłaszcza, że inne metody podobno mogą dać podobny efekt. Do tego dochodzi strach przed ingerencją lekarza w tak strategicznym miejscu... Posiada może ktoś więcej informacji na temat jakiegoś specyfiku? Chciałbym coś w tym stylu zakupić, ale chcę żeby był to wybór przemyślany, więc szukam opinii. Co sądzicie? Lepiej coś innego czy zbierać na zabieg? Odpowiedz

rafi 9 lata temu

dajcie spokuj chlopaki z powiekszaniem ja swojej kobiecie srodkowym palcem robie takie numery ze ma lepiej niz penisem.(nie wazne czym to robisz rob to dobrze i z pasją) Odpowiedz

wojtek 9 lata temu

ten penis wygląda jak opuchnięty. Chyba na zabieg jeszcze nie jestem gotowy, jeszcze nie jestem tak zdesperowany.. Bardziej interesują mnie inne metody - może warto spróbować zanim podłożę się pod igłę... Odpowiedz

Powiększanie penisa kwasem

Wybierz miasto, aby znaleźć placówkę

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…