Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie penisa kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 21 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Marina MedEstetic w Warszawie (225 km od Bydgoszczy) w cenie 2500 zł lub w Klinika Intima Art&Este w Łodzi (180 km od Bydgoszczy) gdzie cena za powiększanie penisa kwasem hialuronowym wynosi 3000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Klinika Intima Art&Este

Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A (180 km od Bydgoszczy)
9,5 / 10  •  Znakomita  •  1569 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 3000 zł
lek. Mateusz Kamiński

Podczas trzeciego webinaru dotyczącego chirurgii męskich narządów płciowych dr Kamiński opowiedział o powiększaniu prącia z użyciem wypełniaczy podskórnych: kwasu hialuronowego lub tłuszczu. Każdy z zabiegów przebiega w znieczuleniu miejscowym. Co ważne, przez miesiąc po procedurze należy powstrzymać się od współżycia.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej od 170 zł

DCG Centrum Medyczne

Wrocław, 2 placówki - pokaż adresy(235 km od Bydgoszczy)
9,3 / 10  •  Znakomita  •  3249 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem 3500 zł
lek. Adrian Czekaj

Lek. Adrian Czekaj, urolog z Dolnośląskiego Centrum Ginekologii podkreśla, że: “Mężczyźni decydujący się na zabieg wybierają najczęściej metody małoinwazyjne, które nie ograniczają ich codziennej aktywności i nie wymagają długiej rekonwalescencji”. Do takich technik zalicza się powiększenie prącia własną tkanką tłuszczową wzbogaconą osoczem bogatopłytkowym, jak również zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego. To właśnie o nich odpowie dr Czekaj podczas webinaru.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 150 zł

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym najbliżej Bydgoszczy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie penisa kwasem hialuronowym w 21 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 1600 zł w Body&Mind Super-Pharm, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 3325 zł.

Ile kosztuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie penisa kwasem hialuronowym najbliżej Bydgoszczy:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie penisa kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym w postaci popularnego żelu Macrolane jest sposobem nie tylko na zwiększenie objętości prącia, ale także na korektę jego wyglądu. Sam zabieg iniekcji kwasu jest nieskomplikowany, ale wymaga od lekarza sporej wprawy – szczególnie w określeniu optymalnej ilości wstrzykiwanego żelu. Chirurg u podstawy prącia wykonuje niewielkie nacięcie, następnie wprowadza przez nie cienką igiełkę i dokonuje iniekcji kwasu. Ponieważ kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim organizmie, nie występuje duże ryzyko reakcji alergicznej, aczkolwiek może ono wystąpić. Po 12 – 24 miesiącach preparat zaczyna być wchłaniany przez organizm, a efekty wizualne ustępują. Minusem jest konieczność powtarzania zabiegu – tym razem jednak potrzebna jest do niego mniejsza ilość kwasu. Z drugiej strony, dla niektórych pacjentów kusząca jest właśnie perspektywa odwracalności dokonanych zmian oraz możliwość dokonania ich korekty.

Przez pierwsze 3 – 4 tygodnie po zabiegu pogrubiania penisa pacjent powinien powstrzymać się od stosunków seksualnych oraz wykonywania ciężkich prac fizycznych, poza tym może wrócić do innych codziennych obowiązków. W pierwszych dniach, z godnie z procedura i zaleceniami lekarza powinien także wykonywać masaże członka, by dbać o prawidłowe ułożenie żelu.

Powiększanie penisa w Bydgoszczy

W Bydgoszczy powiększaniem penisa za pomocą preparatu Macrolane zajmuje się Centrum Medyczne Bieńkowski, które jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Niepublicznych, jest także certyfikowane w standardzie ISO 9001:2008. Placówka zajęła wysokie miejsce w rankingach Prywatnych Klinik Chirurgii Plastycznej w Polsce organizowanych przez „Newsweek” i „Wprost”. Założycielem Centrum jest dr Wiesław Bieńkowski, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej z 1976r. Tytuł specjalisty II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej doktor otrzymał w 1985r., pięć lat później uzyskał także tytuł specjalisty II stopnia z chirurgii plastycznej. Pracował wówczas na Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń CSK WAM w Warszawie. Niedługo potem rozpoczął pracę w prywatnym gabinecie.

Doktor przeprowadza operacje różnego typu: poza powiększaniem prącia kwasem hialuronowym znajdzie się tutaj także ginekologia estetyczna, liposukcja czy powiększanie piersi. Tak szeroka specjalizacja jest możliwa dzięki uczestnictwu w kursach w kraju i za granicą: „39th National Congress of Swiss Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery” w Lugano czy w „The Cutting Edge Aesthetic Surgery Symposium 2011” w Nowym Jorku. W 2009r. firma Macrolane nadała mu tytuł Ambasadora Marki.

Przybywający do Centrum Medycznego pacjenci mogą poza powiększeniem penisa skorzystać także z wyposażenia, na które składa się między innymi aparat Jeet Peel do aquaabrazji, czyli nieinwazyjnego odmładzania skóry, które polega na skierowaniu na skórę strumienia soli fizjologicznej z szybkością dwukrotnie przekraczającą prędkość dźwięku. Na odmłodzenie skóry bez igły pozwala także system TMT, stosowany do pozbywania się rozstępów, cellulitu i przebarwień na skórze.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…