Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Katowice

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa powiększanie penisa kwasem w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, urologa i chirurga plastycznego.

dr n. med. Aleksander Targoński

urolog, androlog

w Gabinet Urologiczny - dr n. med. Aleksander Targoński

ocena 4,8 / 5  (8 opinii)
lek. Zygmunt Mackiewicz

ginekolog-położnik

w Klinika Magnuccy

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie penisa kwasem hialuronowym w 5 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 1000 zł w Beauty Medica, najwyższa to 5000 zł, natomiast średni koszt to 2860 zł.

Ile kosztuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie penisa kwasem hialuronowym w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie penisa kwasem hialuronowym w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie penisa kwasem hialuronowym w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Gliwice, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym