Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Kraków

Pacjenci z Krakowa wybierają także placówki z Sosnowca (63 km od centrum Krakowa)

Vivomed

Sosnowiec, ul. Dęblińska 9 (63 km od Krakowa)
9,6 / 10  •  Znakomita  •  553 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 1200 zł
dr n. med. Aleksander Targoński

Zabieg powiększania prącia znacząco wpływa na poprawę samopoczucia i pewności siebie mężczyzn, którzy posiadają na tym tle kompleksy. O tym, na czym dokładnie polega plastyka męskich narządów płciowych z zastosowaniem kwasu hialuronowego, podczas webinaru opowie dr n. med. Aleksander Targoński – specjalista urologii oraz certyfikowany androlog kliniczny.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja urologiczna 200 zł

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie penisa kwasem hialuronowym w 2 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 1200 zł w Vivomed, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 3600 zł.

Ile kosztuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie penisa kwasem hialuronowym w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie penisa kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Krakowie - gdzie najlepiej?

Zabiegi powiększania prącia zapoczątkowano już w latach 90. Od tego czasu lekarze udoskonalili techniki, optymalizując je i zmniejszając tym samym ryzyko powikłań. Procedury powiększające, które mają charakter kosmetyczny, dotyczą zarówno wydłużania prącia, co reprezentuje falloplastyka, czyli metoda chirurgiczna, jak i pogrubiania jego obwodu, zwykle z zastosowaniem wypełniaczy, do których zalicza się kwas hialuronowy. Nierzadko są to zabiegi łączone podczas tej samej operacji.

Niechirurgiczna metoda powiększania prącia

Zabiegi dla mężczyzn posiada w swojej ofercie Instytut Dermatologii Eco – Lab, gdzie w ramach Chirurgii Plastycznej i Estetycznej panowie mogą skorzystać z zabiegu powiększania penisa preparatem opartym na kwasie  hialuronowym Marcolane, który stosowany jest tu głównie w procedurze powiększania piersi. Ofertę dla mężczyzn stanowią ponadto zabiegi korekcyjne prącia o profilu także urologicznym, m. in stulejka czy obrzezanie. Chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i estetyczną, w tym korekcją narządów płciowych zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet zajmuje się w Instytucie dr n. med. Rafał Pabiańczyk, chirurg plastyczny.

Metoda powiększania penisa Macrolane™ wykorzystuje specjalnie opracowany żel, który zawiera stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia syntetycznego. Dzięki swoim właściwościom wiązania cząsteczek wody, podany doskórnie nadaje objętość obszarowi iniekcji, stąd jego zastosowanie w modelowaniu intymnych części ciała. 20–40 minutową procedurę stosują w swojej praktyce lekarze Instytutu Medycyny Estetycznej Dermedik, a po zabiegu zalecane jest noszenie obcisłej bielizny oraz 2-4 tygodniowa absencja seksualna i fizyczna. Prosty zabieg nie wymaga hospitalizacji i nie powoduje upośledzenia erekcji. 

Bezbolesną i szybką metodę powiększenia prącia z użyciem wypełniacza w postaci kwasu hialuronowego w swojej ofercie posiada również NZOZ Euroklinika w Katowicach, a cała procedura medyczna ogranicza się i sprowadza do krótkiego zabiegu w znieczuleniu miejscowym, Jaki pozwala na uzyskanie pogrubienia członka z nieznacznym jego wydłużeniem. Do plusów metody, zdaniem specjalistów, zalicza się brak blizn, duże bezpieczeństwo operacji i względnie najniższy jej koszt spośród innych metod powiększania członka. Do minusów natomiast – zanik efektów po kilkunastu miesiącach.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie penisa kwasem hialuronowym w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…