Wazektomia Wrocław

Chcesz poddać się wazektomii we Wrocławiu i zastanawiasz się, jaką placówkę wybrać? Dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz listę 5 klinik z Dolnego Śląska, które mają w swoich ofertach wazektomię. Sprawdź profile lekarzy przeprowadzających tę operację i dowiedz się, z jakimi kosztami się ona wiąże. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Centrum Medyczne T&T Medical

Wrocław, ul. Przyjaźni 6/U1
9,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  2969 opinii

Sam fakt, że ktoś grzebie przy jajkach to wiadomo - nie należy do najprzyjemniejszych, ale to trzeba się odblokować psychicznie. Podczas samego zabiegu najgorsze przed oczami, ale teraz jak jest po wszystkim twierdze, że to najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie, nawet w tych najgorszych momentach jest w stanie podbudować pacjenta, a nawet rozśmieszyć. Polecam każdemu kto swoje dzieci już ma, nie lubi lateksu i nie chce faszerować swojej kobiety tabletkami. Dosłownie 2 nacięcia, których nie widać, 15 minut i po zawodach. ~ Robert (Wazektomia, dr n. med. Tomasz Tuchendler)

  • Wazektomia 2000 zł
  • Konsultacja urologiczna 250 zł

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący wazektomia we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa wazektomia we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Paweł Piotrów

urolog

w DCG Centrum Medyczne, Krefft Clinic

10 / 10
lek. Janusz Zajda

urolog, chirurg ogólny, androlog

w Wazektomia Centrum Planowania Rodziny

10 / 10
dr n. med. Tomasz Tuchendler

urolog

w Centrum Medyczne T&T Medical

9,2 / 10
dr n. med. Adrian Czekaj

urolog

w DCG Centrum Medyczne, Krefft Clinic

lek. Michał Kretowicz

ginekolog-położnik

w Wazektomia Centrum Planowania Rodziny

lek. Michał Pietrus

urolog (w trakcie specjalizacji)

w DCG Centrum Medyczne

lek. Wiktor Bursiewicz

lekarz w trakcie specjalizacji z urologii

w DCG Centrum Medyczne

lek. Krzysztof Ratajczyk

urolog

w Krefft Clinic

lek. Bartłomiej Stach

urolog

w Pro Medical Clinic Advanced

Wazektomia Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury wazektomia w 5 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 2000 zł w Pro Medical Clinic Advanced, najwyższa to 2399 zł, natomiast średni koszt to 2200 zł.

Ile kosztuje wazektomia we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wazektomia w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny wazektomia w innych miastach.

Wazektomia we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Wazektomia to forma antykoncepcji dla mężczyzn, która daje aż 99-procentową skuteczność. Poleca się ją szczególnie mężczyznom dojrzałym, posiadającym już dzieci. Wazektomia jest mikrochirurgicznym zabiegiem, który powoduje odwracalną niezdolność mężczyzny do płodzenia przez zablokowanie nasieniowodów. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a po jego zakończeniu pacjent może wrócić samodzielnie do domu.

Wazektomia. Czy jest odwracalna?

Wazektomię poleca się zwłaszcza mężczyznom, którzy mają już dzieci. Mimo iż zabieg ten jest odwracalny, chęć posiadania dziecka po jego wykonaniu wiązałaby się z koniecznością poddania się kolejnej operacji, czyli rewazektomii. Operacja przywrócenia drożności nasieniowodów jest bardziej skomplikowana i poważna, a co za tym idzie, także bardziej kosztowna. Warto dodać, że szanse na poczęcie dziecka po rewazektomii zależne są od jakości spermy i od czasu, jaki upłynął od wazektomii, jednak mogą wynieść one nawet 90%.

Gdzie na wazektomię we Wrocławiu?

Mężczyźni chcący poddać się wazektomii na Dolnym Śląsku, powinni zajrzeć do zlokalizowanego w dzielnicy Krzyki Centrum Medycznego T&T Medical. Placówka ta posiada w swojej ofercie szeroką gamę procedur urologicznych, chirurgicznych oraz ortopedycznych. W ośrodku wykonywane są zabiegi i operacje w znieczuleniu miejscowym oraz ogólnym, a także  ambulatoryjne, czyli w trybie jednodniowym. Wazektomię w placówce przeprowadza dr n. med. Tomasz Tuchendler, urolog.

W Dolnośląskim Centrum Ginekologii na wizytę kwalifikacyjną dotyczącą wazektomii wykonywanej bez użycia igły i skalpela można udać się do urologów: lek. Pawła Piotrowa i lek. Adriana Czekaja. W ofercie placówki znajduje się także wiele zabiegów z zakresu antykoncepcji dla kobiet,  w tym m.in.:

  • założenie spirali antykoncepcyjnej Mirena
  • założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT
  • założenie wkładki antykoncepcyjnej Jaydess

Wazektomia. Cena zabiegu

Panowie, którzy chcieliby poddać się wazektomii we Wrocławiu, muszą naszykować się na wydatek w wysokości 2000 zł. Przed zabiegiem wymagana jest jeszcze konsultacja lekarska. Jej cena to 150 zł.

 

Pacjenci szukali zabiegu wazektomia w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…