Wazektomia Wrocław

Chcesz poddać się wazektomii we Wrocławiu i zastanawiasz się, jaką placówkę wybrać? Dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz listę 2 klinik z Dolnego Śląska, które mają w swoich ofertach wazektomię. Sprawdź profile lekarzy przeprowadzających tę operację i dowiedz się, z jakimi kosztami się ona wiąże. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Wrocław, ul. Przyjaźni 6/U1

Centrum Medyczne T&T Medical

4,4 / 5  (1518 opinii)  rozwiń

Sam fakt, że ktoś grzebie przy jajkach to wiadomo - nie należy do najprzyjemniejszych, ale to trzeba się odblokować psychicznie. Podczas samego zabiegu najgorsze przed oczami, ale teraz jak jest po wszystkim twierdze, że to najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie, nawet w tych najgorszych momentach jest w stanie podbudować pacjenta, a nawet rozśmieszyć. Polecam każdemu kto swoje dzieci już ma, nie lubi lateksu i nie chce faszerować swojej kobiety tabletkami. Dosłownie 2 nacięcia, których nie widać, 15 minut i po zawodach. ~ Robert (Wazektomia, dr n. med. Tomasz Tuchendler)

  • Wazektomia 2000 zł
  • Konsultacja urologiczna (przedzabiegowa)  170 zł

Lekarze wykonujący wazektomia we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa wazektomia we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez urologa.

dr n. med. Tomasz Tuchendler

urolog

w Centrum Medyczne T&T Medical

ocena 4,6 / 5  (56 opinii)
lek. Paweł Piotrów

urolog

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

lek. Adrian Czekaj

urolog

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

Wazektomia Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury wazektomia w 2 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 2000 zł w Dolnośląskie Centrum Ginekologii, najwyższa to 2000 zł, natomiast średni koszt to 2000 zł.

Ile kosztuje wazektomia we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wazektomia w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 13 innych miastach. Sprawdź ceny wazektomia w innych miastach.

Wazektomia we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Wazektomia to forma antykoncepcji dla mężczyzn, która daje aż 99-procentową skuteczność. Poleca się ją szczególnie mężczyznom dojrzałym, posiadającym już dzieci. Wazektomia jest mikrochirurgicznym zabiegiem, który powoduje odwracalną niezdolność mężczyzny do płodzenia przez zablokowanie nasieniowodów. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a po jego zakończeniu pacjent może wrócić samodzielnie do domu.

Gabinet zabiegowy w Dolnośląskie Centrum Ginekologii Gabinet zabiegowy w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

Wazektomia. Czy jest odwracalna?

Wazektomię poleca się zwłaszcza mężczyznom, którzy mają już dzieci. Mimo iż zabieg ten jest odwracalny, chęć posiadania dziecka po jego wykonaniu wiązałaby się z koniecznością poddania się kolejnej operacji, czyli rewazektomii. Operacja przywrócenia drożności nasieniowodów jest bardziej skomplikowana i poważna, a co za tym idzie, także bardziej kosztowna. Warto dodać, że szanse na poczęcie dziecka po rewazektomii zależne są od jakości spermy i od czasu, jaki upłynął od wazektomii, jednak mogą wynieść one nawet 90%.

Gdzie na wazektomię we Wrocławiu?

Mężczyźni chcący poddać się wazektomii na Dolnym Śląsku, powinni zajrzeć do zlokalizowanego w dzielnicy Krzyki Centrum Medycznego T&T Medical. Placówka ta posiada w swojej ofercie szeroką gamę procedur urologicznych, chirurgicznych oraz ortopedycznych. W ośrodku wykonywane są zabiegi i operacje w znieczuleniu miejscowym oraz ogólnym, a także  ambulatoryjne, czyli w trybie jednodniowym. Wazektomię w placówce przeprowadza dr n. med. Tomasz Tuchendler, urolog.

W Dolnośląskim Centrum Ginekologii na wizytę kwalifikacyjną dotyczącą wazektomii wykonywanej bez użycia igły i skalpela można udać się do urologów: lek. Pawła Piotrowa i lek. Adriana Czekaja. W ofercie placówki znajduje się także wiele zabiegów z zakresu antykoncepcji dla kobiet,  w tym m.in.:

  • założenie spirali antykoncepcyjnej Mirena
  • założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT
  • założenie wkładki antykoncepcyjnej Jaydess

Wazektomia. Cena zabiegu

Panowie, którzy chcieliby poddać się wazektomii we Wrocławiu, muszą naszykować się na wydatek w wysokości 2000 zł. Przed zabiegiem wymagana jest jeszcze konsultacja lekarska. Jej cena to 150 zł.

 

Pacjenci szukali zabiegu wazektomia w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława oraz Brzeg.