Leczenie i operacje zeza Kraków i okolice

Bezpośrednio w Krakowie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje zeza, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Krakowa. Leczenie i operacje zeza można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (64 km od Krakowa) w cenie 250 zł lub w Przychodnia i Szpital M-MED we Wrocławiu (236 km od Krakowa) gdzie cena za leczenie i operacje zeza wynosi 300 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie i operacje zeza najbliżej Krakowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje zeza najbliżej Krakowa na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 250 zł za badanie kwalifikacyjne do operacji zeza natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 3700 zł (operacja zeza u dorosłych).

Ile kosztuje leczenie i operacje zeza w najbliższej odległości od Krakowa?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje zeza najbliżej Krakowa:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje zeza najbliżej Krakowa

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 3 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje zeza w innych miastach.

Więcej na temat leczenie i operacje zeza

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…