Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa Gdańsk i okolice

Bezpośrednio w Gdańsku nie dysponujemy placówką wykonującą operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gdańska. Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa można przeprowadzić m.in. w Stadmedica Centrum Medyczne w Bydgoszczy (143 km od Gdańska) w cenie 3500 zł lub w Lecznice Citomed w Toruniu (146 km od Gdańska) gdzie cena za operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa wynosi 4900 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Gdańska - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w 2 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 3500 zł w Stadmedica Centrum Medyczne, najwyższa to 4900 zł, natomiast średni koszt to 4200 zł.

Ile kosztuje operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w najbliższej odległości od Gdańska?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Gdańska:

Posiadamy również ofertę w 6 innych miastach. Sprawdź ceny operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w innych miastach.

Więcej na temat operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…