Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie Wrocław

Lekarze wykonujący zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

9,5 / 10
dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

9,3 / 10

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Podczas zabiegu labioplastyki lekarz zmienia wielkość i kształt warg sromowych lub poprawia ich sprężystość. Zwykle decydują się na niego pacjentki zmagające się z problemem zwiotczałych, przerośniętych lub asymetrycznych warg sromowych, jeśli jest to dla nich źródłem dyskomfortu lub defektem kosmetycznym. Po operacji należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Plastyka warg sromowych większych we wrocławskich klinikach

Klinika Wiatroszak ESTmedica posiada w ofercie chirurgiczną plastykę warg sromowych większych i mniejszych, tzw. labioplastyka. W czasopiśmie Newsweek można przeczytać wywiad pt. "Blaski i cienie medycyny estetycznej", w którym wypowiadał się przedstawiciel placówki. Ginekolog i położnik dr Artur Kucharski, uczestnik kursu szkoleniowego pt. "Chirurgia estetyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych", wykonuje tu zabieg rekonstrukcji błony dziewiczej. Oprócz tego w Wiatroszak ESTmedica można skorzystać z zabiegu zwężenia pochwy i poprawy napięcia jej mięśni.

Zmniejszenie warg sromowych większych oferuje także Centrum Medyczne Coramed. W placówce dostępna jest mezoterapia pochwy osoczem bogatopłytkowym lub kwasem hialuronowym, szczególnie polecana kobietom zmagającym się z suchością pochwy bądź spadkiem napięcia jej tkanek. Ginekolog dr n.med. Mikołaj Karmowski, który doświadczenie w ginekologii operacyjnej zdobywał na oddziale chirurgii ogólnej i rekonstrukcyjnej w Caracas w Wenezueli, wykonuje tu plastykę łechtaczki. Pacjentki CM Coramed mogą zapisać się również na inne zabiegi chirurgiczne narządów płciowych, m.in. hymenotomia polegająca na nacięciu niepodatnej błony dziewiczej.

Specjaliści z Kliniki Ginekologii Estetycznej we Wrocławiu przeprowadzają operacje zwężeń i zarośnięć pochwy. Ginekolog i położnik dr nauk med. Krzysztof Łątkowski, członek PTG (Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego), koryguje asymetryczne lub przerośnięte wargi sromowe. W przypadku ropnia gruczołu Bartholina, umiejscowionego w okolicy warg sromowych, lekarz chirurgicznie nacina gruczoł. W Klinice istnieje możliwość poddania się zabiegowi przemieszczenia łechtaczki, który ma na celu zwiększenie jej wrażliwości na doznania seksualne.

W klinice Chirurgia Plastyczna Henryk Knakiewicz pacjentki mogą skorzystać z operacji intymnych takich jak plastyka warg sromowych większych i zmniejszenie warg sromowych mniejszych. Chirurg plastyczny dr Henryk Knakiewicz, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, modeluje okolice intymne tłuszczem własnym pacjentki, metodą o nazwie lipofilling, polegającą na odsysaniu tkanki tłuszczowej i przeszczepianie jej w inny rejon ciała. Niektóre plastyczne zabiegi zewnętrznych narządów płciowych są przeznaczone dla panów, np. powiększanie penisa preparatem Macrolane.

Labioplastyce można poddać się w Centrum Estetyki dr Kulczycka, gdzie pracuje ginekolog i położnik dr Jan Korzeniowski, należący do Dolnośląskiej Izby Lekarskiej. Lekarz wykonuje waginoplastykę - najczęściej u kobiet, które chciałyby dokonać chirurgicznej korekcji krocza po porodzie. W Centrum Estetyki można również uwydatnić punkt G iniekcją kwasu hialuronowego. Dr Jak Korzeniowski poprawia blizny po nacięciu krocza u kobiet, które rodziły siłami natury.

Wrocławska klinika Proclinic, w której pracuje chirurg plastyczny dr n. med. Wojciech Wacławowicz - uczestnik X Kongresu Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, posiada w ofercie chirurgiczną korekcję warg sromowych oraz plastykę krocza, eliminującą problem wysiłkowego nietrzymania moczu. Warto dodać, że pacjentki mogą skorzystać także z zabiegów laserem Er:Yag, np. zabieg Intimalase - laserowe obkurczanie pochwy.

Więcej na temat zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…