Poradnia Chorób Stopy

4,8 / 5  - 429 opinii
Recepcja, poczekalnia Poradnia Chorób Stopy
Recepcja, poczekalnia Poradnia Chorób Stopy
Wygląd zewnętrzny Poradnia Chorób Stopy
Gabinet zabiegowy Poradnia Chorób Stopy
Gabinet zabiegowy Poradnia Chorób Stopy
Gabinet zabiegowy Poradnia Chorób Stopy
Kadra Poradnia Chorób Stopy
Pacjenci Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Poradnia Chorób Stopy
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Kadra Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Zabieg, operacja Poradnia Chorób Stopy
Sala do ćwiczeń Poradnia Chorób Stopy
Pokój, sala dla pacjentów Poradnia Chorób Stopy
Poradnia Chorób Stopy - logo

Opis placówki

Oferta Poradni Chorób Stopy skierowana jest do pacjentów ze schorzeniami oraz urazami w obrębie stopy i stawu skokowego oraz innymi schorzeniami ortopedycznymi pozostałych części ciała. Placówka ta powstała w 2008 roku dzięki pasji, doświadczeniu i ciężkiej pracy dr Krzysztofa Bryłki oraz dr n. med. Pawła Kołodziejskiego. Ich wieloletnia praktyka zawodowa oraz wiedza zdobyta podczas kursów i staży w renomowanych zagranicznych ośrodkach medycznych pozwoliła im zrealizować marzenie o stworzeniu poradni, w której wykwalifikowana kadra specjalistów (lekarzy, fizjoterapeutów i podologów) podejmuje się terapii nawet najbardziej skomplikowanych dysfunkcji stopy u dzieci i dorosłych. O dużym zainteresowaniu usługami w zakresie tej wysoko wyspecjalizowanej dziedziny ortopedii, świadczy fakt stworzenia kolejnych filii gabinetów: w Katowicach, Gdańsku i warszawskiej dzielnicy Ursynów.

Pacjenci odwiedzający nasz ośrodek mają zagwarantowany komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie leczenia. Zapewniamy im indywidualne podejście oraz kompleksowość leczenia – zajmujemy się nie tylko specjalistycznymi zabiegami chirurgicznymi, ale też konsultujemy i organizujemy konsylia lekarskie oraz prowadzimy leczenie zachowawcze. W naszych poradniach znajdą Państwo również szeroki zakres zabiegów fizjoterapeutycznych (kinezyterapię, fizykoterapię, laseroterapię, kinezytaping itp.), komputerowe badanie stóp wraz z indywidualnym doborem wkładek ortopedycznych oraz usługi z zakresu podologii.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Znamy i z sukcesem wykorzystujemy najlepsze – często innowacyjne – techniki zabiegowe. Umożliwiają nam to nie tylko nasze umiejętności, lecz również doskonale wyposażone gabinety i sale zabiegowe. Aby prowadzone przez nas leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty, zatrudniamy doskonale wykwalifikowaną kadrę specjalistów, której oddajemy do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt i urządzenia. Każda znajdująca się u nas aparatura posiada wszystkie potrzebne atesty kliniczne raz certyfikaty bezpieczeństwa. Dysponujemy m.in.:

 • profesjonalną platformą pedobarograficzną belgijskiej firmy RS Scan, służącą do przeprowadzania komputerowego badania nacisków stopy na podłoże,

 • podoskopem,

 • mobilnym aparatem rentgenowskim (tzw. ramieniem C), pozwalającym na śródoperacyjne wykonywanie zdjęć rentgenowskich,

 • zestawem artroskopowym wykorzystywanym do diagnostyki i leczenia uszkodzeń śródstawowych oraz do bardzo dokładnego nastawiania złamań,

 • mikrowiertarkami, których niewielkie wymiary oraz mały ciężar pozwalają na dużą precyzję ruchów podczas operacji,

 • zestawami nowoczesnych implantów i narzędzi do leczenia m.in.: deformacji stóp, stawu skokowego, złamań oraz zmian pourazowych,

 • zestawami do chirurgii małoinwazyjnej,

 • zapleczem sprzętu rehabilitacyjnego.

Udogodnienia dla pacjentów

Dla całej kadry naszej poradni najważniejsze jest dobro i zadowolenie pacjentów. Dlatego, oprócz kompleksowej oferty oraz dostępu do nowoczesnych technik zabiegowych, zapewniamy leczącym się u nas osobom komfort oraz poczucie bezpieczeństwa w trakcie terapii.

Wśród licznych atutów kliniki można wymienić, między innymi:

 • doświadczenie w przeprowadzaniu wszystkich typów zabiegów operacyjnych stopy i stawu skokowego;

 • profesjonalizm, osiągany dzięki stałemu kontaktowi naszych specjalistów ze środowiskiem chirurgów z całej Europy, co pozwala na bieżącą wymianę fachowych informacji;

 • możliwość rozłożenia kosztów leczenia operacyjnego na raty;

 • przytulne sale chorych – pokoje jednoosobowe wyposażone m.in. w TV;

 • dogodną lokalizację – w spokojnej i zielonej części miasta, a jednocześnie w odległości niespełna 8 km od centrum Warszawy.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Poradnia Chorób Stopy w Warszawie.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Poradnia Chorób Stopy jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Poradnia Chorób Stopy

Zajmujemy się wysokospecjalistyczną dziedziną ortopedii, jaką jest chirurgia stopy i stawu skokowego. Liczba procedur operacyjnych, w których się specjalizujemy, jest bardzo rozległa. Stosując różne rodzaje osteotomii kości śródstopia, korygujemy płaskostopie poprzeczne, przeprowadzamy zabiegi u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów, rekonstrukcję ścięgien strzałkowych oraz wiele innych zabiegów. Pomoc u nas uzyskają pacjenci z paluchem koślawym, u których przeprowadzane są zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych metod - bez konieczności zakładania gipsu. Do operacji wykorzystywane są specjalistyczne, tytanowe implanty. Po zabiegu pacjent otrzymuje but pooperacyjny, w którym już dzień po operacji może chodzić. Dzięki temu możliwe jest zoperowanie dwóch stóp jednocześnie. Operujemy również paluch sztywny, czyli zmiany zwyrodnieniowe stawu MTP I (Poradnia Chorób Stopy jest jedną z niewielu poradni wykonującą zabiegi endoprotezoplastyki stawu śródstopno-paluchowego (MTP I)), palce młotkowate, młoteczkowate oraz skracamy palce z użyciem nowoczesnych tytanowych implantów.

Zajmujemy się leczeniem schorzeń w obrębie tyłostopia, a w tym m.in. koślawości tyłostopia, stopą wydrążoną i zmianami zwyrodnieniowymi stawów. Na uwagę zasługuje również fakt, że wykonujemy małoinwazyjne operacje płaskostopia podłużnego z użyciem implantów podskokowych (zabieg dający szczególnie dobre wyniki u dzieci).

Przeprowadzamy terapie i zabiegi u pacjentów z dysfunkcjami stawu skokowego. Należą do nich m.in. rekonstrukcje więzadeł (przewlekła niestabilność stawu skokowego), artroskopowe leczenie uszkodzeń chrząstki stawowej i przerostu błony maziowej, usztywnienie stawu skokowego oraz operacje złamań kostek.

Leczymy takie schorzenia jak m.in. choroba Kohlera, neuralgia w obrębie stopy (neuralgia nerwu piszczelowego (zespół kanału stępu), neuralgia nerwu Baxtera, oraz neuralgia Mortona) i niewydolność ścięgna mięśnia piszczelowego tylnego. Jako nieliczni przeprowadzamy także małoinwazyjne operacje rekonstrukcji ścięgna Achillesa

Ponadto lekarze Poradni Chorób Stopy specjalizują się w leczeniu złamań w obrębie stawu skokowego i stopy. Najczęściej występujące to: złamania kostek, złamania kości śródstopia, złamanie kości piętowej.

W ramach naszych usług oferujemy również konsultacje z ortopedą dziecięcym, posiadającym duże doświadczenie w zakresie leczenia wrodzonych deformacji stopy (np. stopa końsko-szpotawa), zmian rozwojowych (np. płaskostopie) oraz urazów.

W wielu przypadkach integralną częścią kompleksowego programu leczniczego są u nas zabiegi rehabilitacyjne. W tym zakresie stosujemy nowoczesne techniki fizykoterapeutyczne i kinezyterapeutyczne. Wśród przeprowadzanych przez nas zabiegów  znajdują się m.in. ćwiczenia propriocepcji, terapia tkanek miękkich czy  Kinesiotaping.

Dopełnieniem naszej oferty jest poradnictwo i świadczenia specjalisty wykonującego wkładki ortopedyczne. Jego ogromna wiedza o chorobach i deformacjach stóp, precyzyjna diagnostyka (z wykorzystaniem m.in. podoskopu i platformy pedobarograficznej), a także szeroki wybór wysokiej jakości materiałów pozwalają na stworzenie wygodnych  wkładek posiadających   określone właściwości terapeutyczne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, zajmujemy się również leczeniem i profilaktyką schorzeń powstających w obrębie skóry stóp i płytki paznokciowej. Z zabiegów u podologa mogą skorzystać m.in. osoby z nagniotkami, modzelami, paznokciem wrastającym (zabieg z wykorzystaniem Kostki Arkady) czy zrogowaceniami pięt.

Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi znajdują się w zamieszczonym poniżej cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Poradnia Chorób Stopy została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 429 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,8

429 ocen
(z 4 źródeł)
4,5 / 5  (21 ocen placówki na Kliniki.pl)
4,7 / 5  (50 ocen placówki na Google.pl)
4,9 / 5  (54 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (304 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Poradnia Chorób Stopy to klinika, która specjalizuje się w ortopedii, a szczególnie w chirurgii stopy oraz stawu skokowego. Pacjentów kieruję m.in. do Krzysztofa Bryłki, który specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chirurgicznym różnorakich schorzeń stopy. Natomiast w dolegliwościach związanych z leczeniem operacyjnym palucha koślawego, palców młotkowatych, płaskostopia, czy schorzeń ścięgna Achillesa kieruje do kolejnego specjalisty, dr n. med. Pawła Kołodziejskiego. Kolejnym chwalonym i polecanym przez naszych klientów lekarzem jest dr Adrian Brychcy, który zajmuje się m.in. leczeniem entezopatii z zastosowaniem płytkopochodnych czynników wzrostu, leczeniem przewlekłych zapaleń infekcyjnych kości oraz pourazowych zaburzeń zrostu kostnego. Przeprowadza zabiegi rekonstrukcji poinfekcyjnych ubytków kostnych, zajmuje się również leczeniem zapaleń infekcyjnych w przebiegu stopy cukrzycowej. Poradnia dba o komfort każdego pacjenta. W jednoosobowych salach chorzy wracają do zdrowia po operacjach. Dużym plusem jest okolica, w której mieści się poradnia - jest tu cicho i zielono. Aż trudno uwierzyć, że od ruchliwego centrum Warszawy dzieli placówkę tylko 8 km." - Marta G. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Monika K.
2 grudnia 2017
5,0

Jeśli w ogóle - to tylko TU

5,0 - Monika K.
Przede wszystkim doskonały kontakt na każdym etapie. Poza tym na stronie internetowej zawarte są wszystkie informacje od zakresu usług po cennik (co nie wszędzie jest praktykowane). Na każdym kroku widać zainteresowanie pacjentem, a nie dochodami poradni. Po zabiegu przydzielony jest "Anioł Stróż", który przez kilka dni jest w całodobowym (!) kontakcie z pacjentem - doskonały pomysł. Cała kadra nastawiona jest tak, żeby pacjent był zadowolony, wręcz dopieszczony. Nawet przy nieudanej próbie dodzwonienia się - za chwilę sami oddzwaniają. Jak na razie brak mi słów, żeby ocenić poradnię, po prostu rewelacja!
Zabieg:  
Operacja palucha sztywnego stopy
Lekarz:  
dr n. med. Paweł Kołodziejski
 
Szczegóły
Iwona P
7 grudnia 2017
5,0

Profesjonalizm. Z wizyty jestem zadowolona

5,0 - Iwona P
Miła atmosfera. Szybka, profesjonalna obsługa.
Zabieg:  
Operacja pięty Haglunda (listopad 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Paweł Kołodziejski
 
Szczegóły
Magda K.
8 lutego 2018
4,0

Profesjonalna klinika

4,0 - Magda K.
Profesjonalna opieka przed operacją jak i po operacji. Podoba mi się, że po operacji pacjent ma kontakt z kliniką .
Zabieg:  
Operacja palucha sztywnego stopy (styczeń 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Paweł Kołodziejski
 
Szczegóły
Bernadeta
20 września 2017
5,0

Pełen profesjonalizm

5,0 - Bernadeta
Fachowa opieka, miła atmosfera
Dotyczy:  
Konsultacja ortopedyczna (wrzesień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Paweł Kołodziejski
 
Szczegóły
Magda
10 czerwca 2019
4,0

Zadowolona pacjentka

4,0 - Magda
Operacja niebyła tania, wiec opłaty za zmiany opatrunku... uważam za drobną przesadę
Wszyscy bardzo mili i pomocni
Zabieg:  
Operacja skrócenia palca stopy (maj 2019)
Lekarz:  
lek. Artur Pisarski
 
Szczegóły
Stefan
4 lutego 2020
5,0

Tu jesteś otoczony troskliwą opieką.

5,0 - Stefan
Nie ma takiej opcji.
Czysto, punktualnie, bardzo miła atmosfera ponad wszystko - fachowość!
Dotyczy:  
Konsultacja ortopedyczna (styczeń 2020)
Lekarz:  
lek. Olaf Szuba
 
Szczegóły
Jerzy
19 października 2019
5,0

Najlepszy lekarz, z jakim miałem ostatnio kontakt.

5,0 - Jerzy
Podobało mi się profesjonalne podejście lekarza, jego dobre samopoczucie i szacunek do pacjenta
Zabieg:  
Operacja otwarta zespołu cieśni kanału nadgarstka (październik 2019)
Lekarz:  
lek. Olaf Szuba
 
Szczegóły
ElaK
26 lutego 2019
5,0

Szybko i sympatycznie

5,0 - ElaK
Bardzo szybki czas ustalenia operacji
Zabieg:  
Artroskopowa operacja więzadła krzyżowego przedniego (ACL) (luty 2019)
Lekarz:  
lek. Artur Pisarski
 
Szczegóły
Małgorzata
30 stycznia 2019
5,0

Polecam osobom zainteresowananym.

5,0 - Małgorzata
Profesjonalna, miła obsługa.Panie w rejestracji oraz konsultanci rzeczowo i wyczerpująco udzielają informacji. Lekarz przemiły.Bardzo czysto.
Zabieg:  
Operacja palucha koślawego / halluksa (styczeń 2019)
Lekarz:  
lek. Krzysztof Bryłka
 
Szczegóły
Kamila J
(Smołdzino)
10 sierpnia 2018
5,0

Operacja koszykarki nastolatki

5,0 - Kamila J
Wykwalifikowany i miły personel, dobrze wyposażona placówka.Super pielęgniarki, rehabilitantka i jednocześnie pani psycholog. Opieka po wyjściu z placówki
Zabieg:  
Dwupęczkowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego (ACL) (sierpień 2018)
Lekarz:  
lek. Artur Pisarski
 
Szczegóły

Zespół

Zespół medyczny poradni to wysoko wykwalifikowani specjaliści ortopedzi i traumatolodzy oraz podsiadający wieloletnie doświadczenie fizjoterapeuci i podolodzy. Nasza kadra to pasjonaci, dla których najważniejsze jest zdrowie i dobro pacjenta – dlatego na bieżąco aktualizują swoją wiedzę podczas kursów i szkoleń.

Współpracujący z nami lekarze to członkowie prestiżowych towarzystw takich jak: Europejskie Towarzystwo Stopy i Stawu Skokowego  (EFAS) oraz Polskie Towarzystwo Stopy i Stawu Skokowego  (PFAS). Ich wieloletnie doświadczenie zostało docenione m.in. przez francuską firmę Biotech-EOS, amerykańską firmę Integra LifeScience oraz nowozelandzką firmę Formthotics, znaną z produkcji wysokiej jakości wkładek ortopedycznych.

Lek. med. Krzysztof Bryłka tytuł lekarza medycyny uzyskał w 2000 roku. Po studiach ukończył specjalizację I stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jego głównym obszarem zainteresowań jest chirurgia stopy i stawu skokowego, leczeni... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Lek. med. Artur Pisarski jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Po studiach kontynuował swoją naukę w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Tytuł specjalisty w tej dziedzinie uzyskał po zdanym w 2012 roku ... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Lek. Adrian Brychcy to specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od początku swojej kariery zawodowej jest związany z Kliniką Ortopedii CMKP Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Profesora Adama Grucy w Otwocku. Ro... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Lek. Tomasz Parol jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od 2010 roku obejmuje stanowisko asystenta w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej SPSK im. prof. A. Grucy w Otwocku. W naszej Poradni zajmuje się di... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Lek. Olaf Szuba to specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Szkolenie specjalizacyjne przeszedł w Katedrze Ortopedii, Traumatologii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doskonalił umieję... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Dr Katarzyna Bażant posiada tytuł doktora nauk o zdrowiu, przyznany za rozprawę pt.: "Ocena wyników leczenia i rehabilitacji po operacyjnym leczeniu zaawansowanej postaci palucha koślawego metodą Scarf". Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Dośw... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Mgr Anna Skulimowska ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Jako stażystka zdobywała kwalifikacje w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i Rehabilitacji Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, w Carolina Medical Center oraz w Ortoreh. Nieustanni... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Mgr Ewelina Sztękiel dyplom magistra fizjoterapii odebrała na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W przeszłości praktykowała w Szpitalu Bródnowskim i Szpitalu Bielańskim w Warszawie oraz w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opi... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Mgr Kaja Lewczuk ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w Fundacji Zdrowie. Sukcesywnie pogłębia wiedzę, biorąc udział w konferencjach i szkoleniach. Ukończyła kursy w zakresie terapii manualnej, analizy i... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Konrad Kowalski ukończył studia licencjackie na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu oraz w Ośrodku Rehabilitacji Kompleksowej AW... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Mgr Mateusz Baran jest absolwentem Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Regularnie pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w kursach i konferencjach naukowych. Prywatnie interesuje się sportem, głównie pływaniem i ... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Mgr Aleksander Gimpel ukończył studia na kierunkach fizjoterapia i fizjoterapia w sporcie w Warszawskiej Szkole Rehabilitacji. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobył w Centrum Medycznym i Rehabilitacji Kriosonik. Jest absolwentem licznych kursów z zak... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Mgr Olga Szulc to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, kierunku Fizjoterapia. Już w trakcie studiów zaczęła się interesować psychologią sportu oraz psychosomatyką, co przełożyło się na ukończenie przez nią kolejnego kierunku – Psych... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Ewa Kopaczewska w 1999 roku rozpoczęła pracę w zawodzie pielęgniarki. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. W 2012 roku obroniła dyplom i uzyskała tytuł kosmetologa – podologa. Od tej pory nieustannie p... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Kinga Głowacka jest absolwentką Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. W zawodzie podologa pracuje od 2012 roku, kiedy rozpoczęła współpracę z salonem Pedicure Leczniczy. W 2015 roku została członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Dba... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Aleksandra Pogonowska dyplom kosmetologa – podologa uzyskała po ukończeniu Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Jako studentka odbywała staże pod opieką doświadczonych podologów. Współpracowała z chirurgami, ortopedami... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Mgr Karol Lann Vel Lace ukończył studia w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, na kierunku fizjoterapia. Odbył także liczne szkolenia i kursy, począwszy od kursów na żeglarza jachtowego i ratownika WOPR przez Kurs Workshop „Ustawie... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Anna Ucińska jest absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Praktykę studencką odbywała w Akademii Urody WSZKiPZ, a od 2013 roku pracowała jako główny specjalista ds. podologii. Specjalizuje się w leczeniu chorób w zakresie... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Angelika Łazuka to absolwentka studiów licencjackich Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie (specjalizacja: podologia). Obecnie studiuje na trzecim roku na kierunku pielęgniarstwo. Doświadczenie zawodowe w zakresie podolo... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Adrianna Sobieraj jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, na kierunku Kosmetologia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w ramach stażu w prestiżowym gabinecie podologicznym, zajmując się między innymi pacjentami chorymi na cukrzycę, we współ... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Mgr Krzysztof Zagórski ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, na kierunku rehabilitacja ruchowa. Pracował w znanych ośrodkach rehabilitacji, co pozwoliło mu zdobyć cenne doświadczenie praktyczne w tym zakresie. Były to m.in. Klinika Rehaspo... więcej »

Zadzwoń: 22 667pokaż numer
22 667pokaż numer

Certyfikaty

Naszym największym osiągnięciem jest stworzenie miejsca, w którym oferujemy pełen wachlarz usług dedykowanych pacjentom ze schorzeniami oraz urazami w obrębie stopy. O ogromnym zapotrzebowaniu na proponowane przez nas świadczenia przekonujemy się każdego dnia. Mierniki w postaci sukcesywnie zwiększającego się grona pacjentów są na to najlepszym dowodem.

Wszystkie procedury medyczne są wykonywane na światowym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych, skutecznych, a przede wszystkim bezpiecznych technik terapeutycznych. Jest to możliwe dzięki wyspecjalizowanej kadrze medycznej docenionej m.in. przez firmę Biotech-EOS. Jako profesjonaliści szkolimy lekarzy z Polski oraz z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Ponadto nasza poradnia to centrum szkoleniowe dla lekarzy i ośrodek referencyjny amerykańskiej firmy Integra LifeScience, znanej z produkcji specjalistycznych implantów używanych podczas operacji stopy i stawu skokowego. Status Centrum Szkoleniowego i Ośrodka Referencyjnego Regionu Mazowsza otrzymaliśmy również od nowozelandzkiej firmy Formthotics.

Jesteśmy też autorami i recenzentami licznych artykułów publikowanych w czasopismach branżowych oraz popularnonaukowych. Działalność Poradni Chorób Stopy oraz jej terapeuci znani są także z programów radiowych i telewizyjnych takich jak: Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie (TVP2), Bez Recepty (TTV), Czwórka Polskie Radio oraz TOK FM.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 667pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Poradnia Chorób Stopy
ul. Wysockiego 10
03-371 Warszawa
Poradnia Chorób Stopy
ul. Migdałowa 10 4
02-796 Warszawa
Poradnia Chorób Stopy
ul. Żelazna 1
40-851 Katowice ("Klinika 2000")
Poradnia Chorób Stopy
ul. Malczewskiego 51
80-107 Gdańsk ("Mała Klinika")

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobota14:00-8:00
 • niedzielanieczynne
 • poniedziałek20:30-8:00
 • wtorek20:30-8:00
 • środa20:30-8:00
 • czwartek20:30-8:00
 • piątek20:30-8:00
 • sobota14:00-8:00
 • niedzielanieczynne
 • poniedziałekna telefon
 • wtorekna telefon
 • środana telefon
 • czwartekna telefon
 • piątekna telefon
 • sobotana telefon
 • niedzielanieczynne
 • poniedziałekna telefon
 • wtorekna telefon
 • środana telefon
 • czwartekna telefon
 • piątekna telefon
 • sobotana telefon
 • niedzielanieczynne

Dojazd