Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus

8,0 / 10   •   Bardzo dobra   •  347 opinii
Gdańsk, al. Grunwaldzka 126 a
+48 58 pokaż numer
PORADNIA OKULISTYCZNA "VISUS"
Aktualnie nie prowadzimy internetowej rejestracji wizyt w tej placówce.

Możesz jednak umówić się na telekonsultację lub wizytę stacjonarną w innej gdańskiej klinice.

Umów wizytę w Gdańsku

Zakres usług

Poniżej znajduje się zakres usług oferowany przez placówkę Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus z Gdańska.


Ocena placówki - Kliniki.pl Rating Index

8,0
/ 10
Bardzo dobra
347 ocen z 3 źródeł

Placówka Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus została oceniona przez pacjentów jako Bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 8,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 347 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

 5,0 / 5  (1 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
  4.5 / 5  (339 ocen placówki na Google.pl)
  2.5 / 5  (7 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

1 oceny

A
1 lipca 2026

Opinia zweryfikowana 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
PORADNIA OKULISTYCZNA "VISUS", Gdańsk
Pani Doktor Gotalska - pelen profesjonalizm, daje poczucie zapiekowania, cierpliwie wytlumaczyla Tacie, ze do okularow progresywnych trzeba sie przyzwyczaic ;-) Pan Jurek - prawdziwy Mistrz w doborze okularow. Kiedys wydwalo mi sie, ze okularow dla mnie jeszcze nie wyprodukowano. Pan Jurek ma taki dar, ze zawsze podpowie i dobierze kilka par, ze potem jest trudno sie zdecydowac. Bardzo szeroki wybor oprawek. Na kazda kieszen. Super przyjazne i pomocne wszystkie Panie pracujace w salonie. Tam sie po prostu chetnie wraca. Panie pracuja tam od wielu lat, znaja stalych Pacjentow/Klientow. Zawsze usmiechniete, ze swietnym kontaktem, potrafiace sluchać i pomoc w najbardziej awaryjnych sytuacjach. Pieknie dziekuje za wspolne chyba juz ponad 20 lat :-)
Ocena specjalisty:
Super profesjonalizm. Umiejetność rozmowy i wytlumaczenia zawilosci medycznych starszej Osobie. Poswieca Pacjentowi tyle czasu ile wymaga dany przypadek.
Ocena leczenia:
Wracamy do Pani Doktor od ponad 20 lat.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Kontakt

Kontakt telefoniczny z placówką:
+48 58 pokaż numer

Adres placówki

Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus
al. Grunwaldzka 126 a
80-244 Gdańsk

Dojazd i mapa

Sprawdź, gdzie dokładnie znajduje się placówka Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus na poniższej mapie miasta Gdańsk.

Najczęstsze pytania o placówkę Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus

  • Jak oceniana jest placówka Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus?

    Placówka Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus została oceniona przez pacjentów jako Bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 8,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 347 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

  • Jakie usługi oferuje Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus?

    Placówka Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus z Gdańska posiada w oferowanych usługach 1 pozycje, m.in z zakresu: oraz okulistyka - sprawdź wszystkie usługi »

  • Jak skontaktować się z placówką Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus?

    Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus znajduje się w Gdańsku, al. Grunwaldzka 126 a.

Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus
Gdańsk, al. Grunwaldzka 126 a

Ładowanie terminów...
Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…