Operacja opadających powiek Wrocław

Bieniek Clinic

Wrocław, ul. Czechowicka 11
9,4 / 10  •  Znakomita  •  720 opinii

Super obsługa wszystkich, co tam pracują. ~ Joanna F

Klinika specjalizująca się w przeprowadzaniu zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Stosuje nowoczesne metody w leczeniu nowotworów skóry. Zajmuje się też zabiegami z zakresu chirurgii dermatologicznej.

Lekarze wykonujący operacja opadających powiek we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa operacja opadających powiek we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i okulisty.

lek. Wiktor Czyżak

chirurg plastyczny

w Krefft Clinic

lek. Łukasz Kratochwil

chirurg plastyczny

w Łukasz Kratochwil Chirurgia plastyczna

Operacja opadających powiek Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja opadających powiek w 5 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 4500 zł w Wrocław Medical Center, najwyższa to 8000 zł, natomiast średni koszt to 6100 zł.

Ile kosztuje operacja opadających powiek we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja opadających powiek w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 10 innych miastach. Sprawdź ceny operacja opadających powiek w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu operacja opadających powiek w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat operacja opadających powiek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…