Operacja opadających powiek Warszawa

Lekarze wykonujący operacja opadających powiek w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa operacja opadających powiek w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, okulisty i chirurga plastycznego.

lek. Joanna Wiśniewska-Goryń

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

10 / 10
dr n. med. Kamil Pietrasik

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Klinika Krajewski

8,4 / 10

Operacja opadających powiek Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja opadających powiek w 5 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 4500 zł w Medi Horizon Clinic, najwyższa to 6400 zł, natomiast średni koszt to 5580 zł.

Ile kosztuje operacja opadających powiek w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja opadających powiek w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 12 innych miastach. Sprawdź ceny operacja opadających powiek w innych miastach.

Operacja opadających powiek w Warszawie - gdzie najlepiej?

Operację, korygującą opadające powieki, przeprowadza specjalista chirurg plastyczny, zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym, w ramach chirurgii jednego dnia - dzięki temu pacjent może opuścić klinikę już w kilka godzin po zabiegu. Procedura polega na usunięciu nadmiaru luźnej skóry na powiece, dodatkowo można ją poszerzyć o wycięcie przepuklin tłuszczu zagałkowego oraz skrócenie rozciągniętego mięśnia. Cięcia prowadzone są w naturalnych załamaniach powieki, co sprawia, że blizny pozabiegowe są niemal niewidoczne. Zabieg trwa zazwyczaj 1-2 godziny, a do codziennych zajęć można wrócić do około dwóch tygodniach.

Gdzie w Warszawie przeprowadzane są operacje plastyczne opadających powiek

Pacjenci z problemem opadających powiek na operacyjną korektę mogą udać się do lek. med. Jerzego M. Chęcińskiego, specjalisty chirurgii plastycznej i członka wielu prestiżowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS). Dr Chęciński wiedzę i doświadczenie na temat chirurgii kosmetycznej twarzy zdobywał na licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych, ukończył m.in. sympozjum "New Developments in Facelift and Eyelid Surgery Symposium" w Monachium.

Operacja opadających powiek znajduje się też w ofercie Kliniki Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowski, gdzie wykonywane są też operacji plastyczne w obrębie powiek dolnych. Pacjenci kliniki mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów estetycznych w obrębie twarzy, obejmującego m.in. operacje plastyczne nosa (korekta chrzęstnej lub kostnej części nosa, modelowanie czubka nosa, usuwanie garbu nosowego), lifting twarzy i korekcję małżowin usznych. Uzupełnieniem oferty zabiegów, odmładzających okolice oczu, są małoinwazyjne procedury z zakresu medycyny estetycznej, w tym wypełnianie doliny łez preparatami kwasu hialuronowego.

Także warszawska Klinika Krajewski oferuje swoim pacjentom operacje plastyczne powiek, w tym korekcję opadającej powieki górnej. W ofercie znajduje się szeroki wybór zabiegów chirurgicznych, dotyczących oczu, w tym operacyjna korekta powiek dolnych, plastyka powiek z kantopeksją oraz zabieg łączony, obejmujący zarówno powieki dolnej, jak i górne. Pacjenci mogą poddać się też operacji opadających powiek z podwieszeniem na paskach powięzi, operacji opadających powiek z aplikacją dźwigacza oraz operacjom estetycznym powiek dolnych z dostępu przespojówkowego.

Pacjenci szukali zabiegu operacja opadających powiek w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat operacja opadających powiek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…