Lekarze wykonujący operacje i leczenie jaskry w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 8 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa operacja jaskry w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

dr n. med. Piotr Fryczkowski

okulista

w Retina Szpital Okulistyczny

10 / 10
lek. Michał Szot

okulista

w Retina Szpital Okulistyczny

9,3 / 10
dr n. med. Jerzy Brzozowski

okulista

w Centrum Operacji Zaćmy

9,3 / 10
lek. Anita Piekarniak-Woźniak

okulista

w Centrum Okulistyczne Jaskra

lek. Barbara Popiołek-Chmielak

okulista

w Centrum Okulistyczne Jaskra

lek. Kamila Lipiec - Łukasik

okulista

w Centrum Okulistyczne Jaskra

lek. Katarzyna Adamska-Czuba

okulista

w Centrum Okulistyczne Jaskra

dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

okulista

w Centrum Okulistyczne Jaskra

Operacje i leczenie jaskry Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie jaskry w Warszawie na podstawie cenników z 8 placówek. Najniższa cena to 400 zł za pakiet jaskra - pełny natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 4500 zł (operacja jaskry metodą trabekulektomii).

Ile kosztuje operacje i leczenie jaskry w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie jaskry w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie jaskry w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Operacja jaskry metodą trabekulektomii
  Warszawa, Gimnazjalna 1
  jednoocznie

  4500 zł

  Warszawa, Podleśna 61

  4500 zł

 • Pakiet jaskra - pełny
  Warszawa, Wąwozowa 20
  ciśnienie wewnątrzgałkowe + pachymetria + pole widzenia + obraz tarczy nerwu wzrokowego

  400 zł

  Warszawa, ONZ 1
  PAKIET JASKRA ROZSZERZONY W zakres wchodzi KONSULTACJA LEKARSKA BADANIA PODSTAWOWE: • Badanie dna oka • Badanie przedniego odcinka oka • Pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego • Gonioskopia BADANIA DODATKOWE: • Badanie pola widzenia • OCT jaskrowe (moduł ONH + RNFL) • GCC • GDx • HRT • Pachymetria

  930 zł

 • Irydoplastyka laserowa SLT
  Warszawa, Gimnazjalna 1
  jednoocznie

  500 zł

  Warszawa, Jerozolimskie 44
  SLT (1 oko) - 445 zł

  445 zł

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie jaskry w innych miastach.

Operacje i leczenie jaskry w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Centrum Operacji Zaćmy Gabinet zabiegowy w Centrum Operacji Zaćmy

Jaskra to jedna z najpoważniejszych chorób narządu wzroku. Jest szczególnie groźna, bo może rozwijać się w ukryciu nawet przez kilkanaście lat. Leczenie jaskry opiera się przede wszystkim na farmakoterapii i zabiegach laserowych, takich jak trabekuloplastyka (przecięcie tęczówki) oraz irydotomia (wycięcie w obwodowej części tęczówki niewielkiego otworu, ułatwiającego odpływ cieczy). W bardziej zaawansowanych postaciach jaskry stosuje się leczenie chirurgiczne: trabekulektomię – udrożnienie kąta przesączania przez wytworzenie przetoki, oraz głęboką sklerektomię, która ułatwia odpływ płynu bez otwierania przedniej komory oka.

Jaskra - najlepsze warszawskie kliniki okulistyczne

Instytut Oka jest najnowocześniej wyposażonym prywatnym ośrodkiem diagnostyki jaskry w kraju. Posiada między innymi najnowocześniejszy aktualnie na świecie tomograf OCT – Spectralis do diagnostyki i oceny progresji jaskry i chorób siatkówki oraz jedyny w Polsce tomograf AS-OCT Casia2, uznawany za najprecyzyjniejszy aparat do badania kąta przesączania w jaskrze. Diagnostykę i zabiegi przeciwjaskrowe przeprowadza grupa doświadczonych specjalistów w zakresie leczenia jaskry, w tym dr n. med. Barbara Trelak-Borys, dr n. med. Izabela Skórska, dr Barbara Potyra, a stałą konsultantką Instytutu Oka i jego Dyrektorem medycznym jest prof. zw. Dr hab. n. med. Krystyna Czechowicz-Janicka – Prezes Polskiego Towarzystwa Profilaktyki Jaskry.

 

Kolejną doskonałą placówką, oferującą kompleksowe leczenie jaskry jest Centrum Mikrochirurgii Oka Laser, gdzie zabiegi przeprowadzają prof. dr hab. n. med. Jerzy Szaflik, prof. dr hab. n. med. Jacek P. Szaflik, dr n. med. Anna Kamińska oraz dr hab. n. med. Iwona Grabska-Liberek. Placówka ma w swojej ofercie zabiegi leczenia jaskry metodą trabekulektomii, w klinice można także poddać się jednoczesnemu zabiegowi usuwania jaskry i zaćmy. Placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i diagnostyczny, w tym jeden z dwóch w stolicy i niewielu w Polsce aparat badający funkcje przeżyciowe rogówki Confoscan.

Operacje przeciwjaskrowe w Warszawie

Kadra w Centrum Okulistyczne Optimum Kadra w Centrum Okulistyczne Optimum

Pacjenci z problemem jaskry mogą udać się także do Centrum Medycznego Mavit, które w swojej ofercie ma wiele różnorodnych operacji przeciwjaskrowych, w tym trabekulektomię, sklerektomię głęboką oraz zabiegi z zastosowaniem implantów. Operacje przeciwjaskrowe mogą być wykonywane równocześnie z zabiegami usuwania zaćmy, a zabiegi przeprowadza prof. nadzw. dr hab. n. med. Marek Rękas.

Zabiegi przeciwjaskrowe ma w swojej ofercie też Szpital Okulistyczny Retina, gdzie tego typu operacje przeprowadzają dr n. med. Piotr Fryczkowski, dr n. med. Agnieszka Siennicka oraz lek. med. Radosław Kaźmierczak. Placówka, wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy (m.in. wysokiej jakości aparat ultrasonograficzny, tomograf OCT i biomikroskop) funkcjonuje na rynku usług okulistycznych od 2004 roku.

Warto polecić również Centrum Medyczne Enel-Med, które przeprowadza kompleksowe zabiegi w zakresie diagnostyki i leczenia jaskry. W ofercie placówki znajdują się laserowe zabiegi przeciwjaskrowe, wykonywane nowoczesną metodą SLT, a także irydotomia laserowa oraz zabiegi chirurgiczne. Zabiegi przeprowadzają dr n. med. Maciej Gawęcki i lek. med. Maciej Koszałkowski.

Także Centrum Medyczne MML leczy pacjentów z problemem jaskry. Zabiegi wykonywane są osobno lub w połączeniu z chirurgią zaćmy, a wykonuje je dr n. med. Jarosław Kuliński i lek. med. Krzysztof Olszowiec. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, znacznie ułatwiający diagnostykę oraz podnoszący jakość zabiegów, w tym biomikroskop z możliwością wizualizacji.

Szeroki zakres operacji przeciwjaskrowych ma w swojej ofercie także Klinika Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego. Pacjenci placówki mogą poddać się zabiegowi sklerektomii głębokiej i operacjom przetokowym, takim jak trebekulektomia czy wklęszczanie tęczówki obwodowej, w ofercie kliniki znajdują się także operacje setonowe z użyciem zastawek Ahmeda i zabiegi chirurgii minimalnej. Wśród pracujących tam specjalistów warto wymienić kierownika kliniki prof. nadzw. dr hab. n. med. Marka Rękasa i prof. zw. dr hab. n. med. Andrzeja Stankiewicza.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie jaskry w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat operacje i leczenie jaskry

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…