Lekarze wykonujący laserowe usuwanie blizn w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie blizn w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez dermatologa i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

Laserowe usuwanie blizn Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie blizn w Poznaniu na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 300 zł za blizny cięte - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 1500 zł (blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie blizn w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie blizn w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie blizn w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie blizn w innych miastach.

Laserowe usuwanie blizn w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Blizny pooperacyjne, powypadkowe lub pooparzeniowe mogą powodować dyskomfort psychiczny i fizyczny, obniżając znacząco jakość życia. Pozostałości po trądziku lub inne defekty, umiejscowione w obrębie twarzy, wpływać mogą na stan emocjonalny pacjenta, a zgrubiałe i twarde blizny mogą powodować przykurcze i silny ból. Skuteczną metodą pozbycia się niechcianego defektu na skórze jest laserowe usunięcie blizny, które przeprowadza chirurg plastyczny. Zabieg polega na pochłonięciu energii świetlnej przez komórki zmienionej bliznowato skóry. Taka selektywna destrukcja termiczna tkanek (fototermoliza) za pomocą głowicy lasera powoduje powstanie siatki mikrouszkodzeń, ale pozostawia także część komórek nieuszkodzonych. Dzięki temu zdrowe komórki otrzymują bodziec do odbudowy, blizna mięknie, a skóra zaczyna się regenerować.

Kto przeprowadza laserowe usuwanie blizn w Poznaniu

Niechciane defekty skórne, w tym blizny o różnej etiologii, można usunąć laserowo w Centrum Medycyny Estetycznej ESTIME. Usuwanie blizn odbywa się tam zgodnie z technologią firmy Palomar® przy wykorzystaniu frakcyjnego lasera nieablacyjnego Star Lux 500. Leczeniu tą techniką najlepiej poddają się blizny zanikowe, z przebarwieniami oraz blizny po oparzeniach. W przypadku poprzerastanych blizn lub keloidów najlepiej w pierwszej kolejności skorzystać z zabiegu z użyciem generatora mikro wiązki plazmy PLEXR, aby zniwelować przerośnięte fragmenty blizny.

Laserowe usuwanie blizn można wykonać również w Klinice Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed. Placówka ma w swojej ofercie również inne zabiegi laserowej korekcji wyglądu skóry, takie jak usuwanie przebarwień przy użyciu lasera Fraxel CO2 oraz laserowe zamykanie pajączków (teleangiektazja) przy użyciu lasera diodowego Polaris LV i LVA pracującego w technologii ELOS™. Inne problemy medyczne, rozwiązywane w placówce przy pomocy tej technologii, to zmiany pigmentowe, zmarszczki oraz trądzik. System ELOS™ można wykorzystać także przy redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, usuwaniu zbędnego owłosienia oraz poprawie jędrności skóry.

Osoby, zmagające się z problemem blizn, mogą usunąć je laserowo także w Salonie Akademia Piękna. Zabieg redukcji blizn oraz rozstępów jest tu wykonywany za pomocą lasera IPL, emitującego zakres światła o długości od 500 do 1200 mm. Za pomocą lasera IPL można również korygować zaburzenia pigmentacji skóry, problem trądziku oraz blizn potrądzikowych.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie blizn w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat laserowe usuwanie blizn

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…