Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Torunia. Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Clinica Dermatoestetica w Bydgoszczy (40 km od Torunia) w cenie 1500 zł lub w Omega Medical Clinics w Bydgoszczy (36 km od Torunia) gdzie cena za blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem wynosi 600 zł. W wymienionej placówce blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w 4 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 550 zł w Poradnia chirurgii Bydgoszcz, najwyższa to 1500 zł, natomiast średni koszt to 963 zł.

Ile kosztuje blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 30 innych miastach. Sprawdź ceny blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w innych miastach.

Więcej na temat blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…