Operacja i leczenie biodra Warszawa

Filtruj wyniki:

Zmień zabieg 

Mapa

Lekarze wykonujący operacje i leczenie biodra w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa operacja biodra w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

dr n. med. Jacek Laskowski

ortopeda, traumatolog

w Carolina Medical Center

Operacje i leczenie biodra Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie biodra w Warszawie na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 5700 zł za operacja odbarczenia mięśnia przywodzicieli uda natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 49500 zł (rewizja endoprotezy stawu biodrowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie biodra w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie biodra w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie biodra w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie biodra w innych miastach.

Operacje i leczenie biodra w Warszawie - gdzie najlepiej?

Operacyjną metodą leczenia schorzeń lub urazów biodra są małoinwazyjne zabiegi artroskopowe bądź – w przypadku ich nieskuteczności – rozległe operacje endoprotezoplastyki, wykonywane w większości przypadków w terapii choroby zwyrodnieniowej. Zabieg endoprotezoplastyki biodra polega na wymianie zniszczonych powierzchni stawowych i zastąpieniu ich nowymi, sztucznymi elementami z metalu, z porcelany lub z polietylenu, które zostają wszczepione do tkanki. W zależności od zaawansowania zmian, wykonuje się także wymianę całego stawu biodrowego.

Leczenie operacyjne stawu biodrowego w Warszawie 

Operacje ortopedyczne biodra, ze szczególnym uwzględnieniem operacyjnego leczenia urazów i schorzeń w przebiegu chorób zwyrodnieniowych wykonuje dr n. med. Konrad Słynarski, chirurg ortopeda-traumatolog. Współtwórca Polskiego Towarzystwa Artroskopii, w zakresie chirurgii ortopedycznej skupia się na operacjach wymiany stawów z zastosowaniem sztucznych protez w zakresie stawu biodrowego i kolanowego. W swojej praktyce wykorzystuje ponadto nowatorską metodą biologicznej rekonstrukcji tkanek w obrębie uszkodzonego stawu, m.in. jednoetapowe przeszczepy chondrocytów i komórek macierzystych metodą Instruct.

Operacyjne leczenie stawów biodrowych wraz z rehabilitacją bioder oferuje Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia Schorzeń Kręgosłupa i Stawów Obwodowych, które wyspecjalizowało się w leczeniu schorzeń narządu ruchu, świadcząc kompleksowe usługi z dziedziny ortopedii, medycyny sportowej, neurochirurgii i reumatologii. Pacjenci z coxartrozą, z zespołem bolesnego biodra bez cech zwyrodnienia (coxalgii), czy z bólem powięziowym mogą skorzystać z oferty, która uwzględnia leczenie zachowawcze i operacyjne ze szczególnym uwzględnieniem metod małoinwazyjnych (m.in. artroskopie stawu biodrowego) oraz endoprotezoplastyki.

Operacyjne leczenie stawu biodrowego, kolanowego i skokowego to zakres usług ortopedycznych, świadczonych w ramach w Szpitalu Medicover, a operacje i leczenie biodra obejmują artroskopię stawu oraz – w przypadku zaawansowanych zmian zwyrodnieniowych – endoprotezy biodra: metalowe, z elementami polietylenowymi lub ceramicznymi bądź bipolarne. Wysokie standardy medyczne placówki potwierdza akredytacja Ministra Zdrowia przyznana w 2011 r. oraz certyfikat ISO 9001:2008. W 2015 r. Szpital został nagrodzony przez Międzynarodową Komisję ds. Zdrowia (IHC) prestiżową nagrodą Best International Hospital Poland Award.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie biodra w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat operacje i leczenie biodra