Chirurgiczne leczenie otyłości Kraków i okolice

Bezpośrednio w Krakowie nie dysponujemy placówką wykonującą chirurgiczne leczenie otyłości, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Krakowa. Chirurgiczne leczenie otyłości można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (69 km od Krakowa) w cenie 15750 zł lub w INTER-MED w Będzinie (64 km od Krakowa) gdzie cena za chirurgiczne leczenie otyłości wynosi 15000 zł. W wymienionej placówce chirurgiczne leczenie otyłości wykonuje chirurg plastyczny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Klinika Chirurgii Mazan

Katowice, ul. Brzozowa 54 (69 km od Krakowa)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  418 opinii
  • Chirurgiczne leczenie otyłości 15750 zł
  • Plikacja żołądka 15750 zł
dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski

dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski

chirurg ogólny, bariatra

Operacja bariatryczna, czyli operacja zmniejszenia żołądka, to chirurgiczne leczenie otyłości. Dla wielu osób otyłych to szansa na nową jakość życia, które jest dłuższe i zdrowsze. Operacja bariatryczna działa przyczynowo i jest zabiegiem ratującym życie. Pozwala nie tylko na utratę wagi, lecz także zmniejszyć ryzyko chorób związanych z otyłością, takich jak nadciśnienie czy cukrzyca. - mówi dr n. med. Grzegorz Kowalski z Kliniki Chirurgii Mazan.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja chirurgiczna 280 zł
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

Wrocław, ul. Pilczycka 144-148 (242 km od Krakowa)
7,9 / 10  •  Dobra  •  377 opinii
  • Rękawowa resekcja żołądka 25900 zł
  • Zabieg usunięcia regulowanej opaski żołądkowej 10500 zł
  • Powtórna operacja bariatryczna 25900 zł
lek. Rafał Mulek

lek. Rafał Mulek

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, bariatra

Chirurgiczne leczenie otyłości nie może być przez pacjenta traktowane jak droga na skróty. Aby zabiegi były skuteczne, wymagają one kompleksowej pracy zespołu specjalistów i samego pacjenta. Właśnie o tym podczas webinaru opowiedzą lek. Michał Krefft i lek. Rafał Mulek – chirurdzy ze Szpitala Specjalistycznego z Przychodnią EuroMediCare.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie leczenia otyłości 150 zł

Chirurgiczne leczenie otyłości najbliżej Krakowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgiczne leczenie otyłości najbliżej Krakowa na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 10500 zł za zabieg usunięcia regulowanej opaski żołądkowej natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 25900 zł (rękawowa resekcja żołądka).

Ile kosztuje chirurgiczne leczenie otyłości w najbliższej odległości od Krakowa?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgiczne leczenie otyłości najbliżej Krakowa:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgiczne leczenie otyłości najbliżej Krakowa

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 10 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgiczne leczenie otyłości w innych miastach.

Chirurgiczne leczenie otyłości w Krakowie - gdzie najlepiej?

Chirurgiczne leczenie otyłości (operacje bariatryczne) wykonywane są u osób, u których wskaźnik BMI jest wyższy niż 35 i u których występuje tzw. zespół metaboliczny (m.in. nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, zaburzenia gospodarki lipidowej lub choroby stawów, związane z ich przeciążeniem) oraz u osób ze wskaźnikiem BMI powyżej 40 (nawet gdy nie ma u nich chorób towarzyszących). Ogólnie operacje bariatryczne podzielić można na dwie grupy: operacje zaburzające wchłanianie i operacje ograniczające pojemność żołądka (operacje restrykcyjne). Wyboru odpowiedniego typu operacji dokonuje lekarz bariatra podczas konsultacji indywidualnych przeprowadzanych z pacjentem. 

Placówki w Krakowie, oferujące zabiegi chirurgicznego leczenia otyłości

Operacje bariatryczne w Krakowie przeprowadza dr n. med. Piotr Major, który jest specjalistą chirurgiem oraz bariatrą. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegim Medicum w Krakowie, a w pracy zawodowej zajmuje się m.in. chirurgicznym leczeniem otyłości olbrzymiej. Jest autorem i współautorem licznych publikacji naukowych m.in. z zakresu chirurgii bariatrycznej, w tym „Quality of life after bariatric surgery”, „Changes in levels of selected incretins and appetite-controlling hormones following surgical treatment for morbid obesity” oraz “Jakość życia chorych po chirurgicznym leczeniu otyłości olbrzymiej”.

Chirurgia Bariatryczna w Krakowie to placówka, w której świadczone są usługi z zakresu operacyjnego leczenia otyłości. W swojej ofercie klinika posiada różne rodzaje zabiegów operacyjnych, które dopasowywane są do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wykonać tu można wyłączenie żołądkowe z tzw. długą pętlą, wyłączenie żółciowo-trzustkowe z przełączeniem dwunastniczym, wyłączenie żółciowo-trzustkowe oraz założenie regulowanej opaski na żołądek. Oprócz operacji chirurgicznych w ośrodku tym wykonywane są również zabiegi laparoskopowe.

Centrum Medyczne Skopia w Krakowie to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której również świadczone są usługi z zakresu chirurgicznego leczenia otyłości. W ofercie placówki znajduje się operacja rękawowej resekcji żołądka oraz operacja wyłączenia żołądkowego. Dobór zabiegu dokonywany jest przez lekarza w czasie trwania konsultacji specjalistycznej.

Więcej na temat chirurgiczne leczenie otyłości

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…