Premium Medical

9,5 / 10   •   Znakomita   •  4086 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Premium Medical
 • Recepcja, poczekalnia Premium Medical
 • Gabinet zabiegowy Premium Medical
 • Recepcja, poczekalnia Premium Medical
 • Wnętrza, wystrój Premium Medical
 • Gabinet zabiegowy Premium Medical
 • Gabinet zabiegowy Premium Medical
 • Gabinet zabiegowy Premium Medical
 • Gabinet zabiegowy Premium Medical
 • Wnętrza, wystrój Premium Medical
 • Recepcja, poczekalnia Premium Medical
 • Recepcja, poczekalnia Premium Medical
 • Recepcja, poczekalnia Premium Medical
 • Wnętrza, wystrój Premium Medical
 • Siedziba Premium Medical znajduje się nad Galerią Grochów II piętro windą przy głównym wejściu
Warszawa, ul. Kobielska 23
 • Konsultacja andrologiczna • 200 zł
 • Konsultacja chirurgiczna • 200 zł
 • Konsultacja chirurga dziecięcego • 220 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Premium Medical to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę i usługi medyczne na najwyższym poziomie. W naszym ośrodku współpracują ze sobą specjaliści różnych dziedzin medycyny, aby pacjent uzyskał jak najlepszą pomoc zarówno w zakresie profilaktyki, diagnostyki, jak i profesjonalnego leczenia. Nasza oferta medyczna jest przygotowywana indywidualnie, z uwzględnieniem wymagań oraz potrzeb kobiet i mężczyzn. Świadczymy usługi z zakresu takich dziedzin medycyny jak ginekologia, okulistyka, urologia i ortopedia, a także kardiologia, neurochirurgia, endokrynologia, andrologia, onkologia czy radiologia.

W ramach ginekologii przyjmujemy i opiekujemy się pacjentkami w ciąży, oferując im opiekę w każdym trymestrze, niezbędne badania płodu i ciężarnej oraz prenatalne konsultacje profesorskie. Znajdą u nas pomoc również pary starające się o dziecko – nie tylko w ramach leczenia niepłodności, lecz również konsultacji specjalistów psychologii, seksuologii oraz usług urologiczno-andrologicznych.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, wykorzystując przy nich m. in.  laser MonaLisa Touch. Usługi kierujemy do kobiet pragnących poprawić funkcjonowanie i wygląd swoich narządów rodnych, a także pozbyć się problemu nietrzymania moczu. 

W ramach medycyny estetycznej odmładzamy skórę, likwidujemy zmarszczki i cienie pod oczami. Za pomocą certyfikowanych preparatów i urządzeń modelujemy sylwetkę, likwidujemy blizny i przebarwienia oraz leczymy nadpotliwość. Doświadczeni lekarze wykonają korektę ust, nosa czy policzków, a także pozbędą się cieni pod oczami. Zabiegi mezoterapii dogłębnie nawilżą i odmłodzą twoją skórę.

Aby Twoja skóra była zdrowa zapraszamy na konsultacje dermatologiczne oraz wenerologiczne które obejmują diagnostykę i leczenie chorób skóry takich jak trądzik, atopowe zapalenie skóry, łysienie, przebarwienia, alergie czy grzybica. Specjalista dermatolog za pomocą dermatoskopu oceni znamiona i w razie konieczności je usunie. Konsultacje wenerologiczne obejmują diagnostykę oraz leczenie infekcji HPV (brodawki na skórze genitaliów), infekcje bakteryjne i grzybicze. Nasi specjaliści przeprowadzają również kapilaroskopię diagnostyczną (za pomocą videokapilaroskopu), służącą do oceny krążenia krwi w naczyniach włosowatych w skórze i błonach śluzowych wału paznokciowego rąk - m.in. w diagnostyce objawu Raynauda oraz chorób tkanki łącznej, jak toczeń rumieniowaty czy zapalenie skórno – mięśniowe.

Pomagamy dobrać najlepszą metodę antykoncepcji. Oferujemy zakładanie i usuwanie wkładek antykoncepcyjnych, a także wszczepianie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT. To nowoczesna antykoncepcja stanowiąca alternatywę dla tabletek antykoncepcyjnych i plastrów. Implant jest zakładany podskórnie na okres 3 lat, jest nie tylko wygodny i niewidoczny, ale także wyklucza problemy związane np. z doustną antykoncepcją. 

Nasi okuliści zadbają o twój wzrok oraz dobiorą szkła korekcyjne. Konsultacje okulistyczne obejmują ocenę przedniego i tylnego odcinka w lampie szczelinowej, komputerowe badanie refrakcji, bezdotykową/bezkontaktową tonometrię (badanie ciśnienia śródgałkowego), badanie dna oka, gonioskopię oraz ocenę wad wzroku. W określonych przypadkach możliwe jest rozszerzenie diagnostyki patologii narządu wzroku przy użyciu nowoczesnego aparatu OCT. Umożliwia on obrazowanie i wymiarowanie siatkówki, naczyniówki i odcinka przedniego gałki ocznej.

Nasi specjaliści ortopedii i neurochirurgii wykorzystują osocze bogatopłytkowe (PRP-Platelet Rich Plasma), także z kwasem hialuronowym w leczeniu pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów, uszkodzeniami mięśni i ścięgien oraz zaburzeniami zrostu kostnego. Uzyskiwane z krwi chorego osocze pomaga w eliminacji dolegliwości bólowych towarzyszących tego rodzaju schorzeniom.

Duży nacisk kładziemy na diagnostykę i leczenie kardiologiczne. Oferujemy profesjonalną pomoc specjalistów w zakresie kardiologii, którzy w trakcie konsultacji przeprowadzają precyzyjną, rzetelną diagnostykę. Poprzez EKG, holter EKG i RR, USG echo serca oraz wiele innych badań diagnostycznych zadbamy odpowiednio o układ sercowo-naczyniowy każdego pacjenta oraz dokonamy analizy ryzyka chorób, zarówno w przypadku osób prowadzących siedzący tryb życia, jak i pacjentów uprawiających regularnie sport.

Nasi lekarze zajmują się również dziedziną endokrynologii. Jest pomocna nie tylko w ginekologii (w diagnostyce zaburzeń hormonalnych wpływających na płodność), lecz również w leczeniu chorób wynikających z niedoczynności tarczycy.

Uzupełnieniem naszej oferty medycznej jest dietetyka. Poprzez dobranie odpowiedniej do danego organizmu diety pomaga w zapobieganiu niektórym chorobom, związanym np. z celiakią, nietolerancją laktozy czy wrażliwości na kofeinę.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W naszej placówce oferujemy pełen zakres diagnostyki, gdyż to ona stanowi klucz do prawidłowego kierunku leczenia. Z myślą o tym wyposażyliśmy gabinety Premium Medical w sprzęt medyczny najwyższej generacji, dzięki czemu możemy przeprowadzać dokładne badania diagnostyczne z zakresu ultrasonografii, echokardiografii oraz elektrokardiografii. Wśród naszego wyposażenia znajduje się również, między innymi:

 • Aloka Prosound F75 – ultrasonograf klasy premium. Urządzenie cyfrowe posiadające Doppler kolorowy i spektralny z obrazowaniem 3D i 4D. Posiada funkcję zbliżoną do obrazowania MR, dzięki czemu jest wykorzystywany także w kardiologii. Za pomocą funkcji SVA dostraja się odpowiednio do rodzaju badanej tkanki.

 • Aloka Prosound Alpha 7 – kompaktowy aparat USG klasy premium, z funkcją ultrasonografii endoskopowej oraz elastografii. Posiada nową technikę obrazowania przepływów EFlow (rozszerzony przepływ, bardziej czuły niż Power Doppler).

 • Aloka Prosound Alpha 6 – kompaktowy ultrasonograf z obrazowaniem dopplerowskiego EFlow. Posiada Doppler pulsacyjny oraz ciągły (CW).

 •  Aloka Arietta V70 – ultrasonograf z funkcją elastografii, wykorzystywany w każdej dziedzinie diagnostyki. Świetnie sprawdza się w wykrywaniu i badaniu nowotworów np. sutka, tarczycy czy wątroby.

 • Laser MonaLisa Touch – urządzenie emitujące światło lasera, wykorzystywane w ginekologii estetycznej, m.in. do rewitalizacji pochwy, a także leczenia nietrzymania moczu.

 • HIFU klasy S+ - nowoczesne urządzenie, którego promienie ultradźwiękowe mają wpływ na warstwę kolagenu 3 mm pod skórą, co umożliwia jego rekonstrukcję, a tym samym zwiększa również sprężystość, usuwa zmarszczki i poprawia koloryt skóry.

 • Padsy 6.3C – elektrokardiogram zaprojektowany przez programistów z Medset. Można nim wykonać: EKG spoczynkowe (Flashlight Rest), holter EKG (Cardiolight) oraz Holter ciśnieniowy (Scanlight).

 • Videokapilaroskop - nowoczesne urządzenie diagnostyczne służące do oceny przepływu krwi w naczyniach włosowatych skóry i błon śluzowych. Wykorzystywany jest m.in. do badania wału paznokciowego rąk w objawie Raynauda czy schorzeń tkanki łącznej. Urządzenie posiada specjalną nakładkę nakładaną na kamerę, dzięki której obraz jest przekazywany na monitor komputerowy, umożliwiając wykonanie znacznych powiększeń.

Udogodnienia dla pacjentów

W Premium Medical podchodzimy do potrzeb pacjenta holistycznie. Oprócz kompleksowego dbania o jego zdrowie chcemy zadbać także o inne potrzeby, aby czuł się u nas komfortowo. Na każdą odwiedzającą nas osobę czeka szereg udogodnień:

 • Indywidualne pakiety zdrowotne dla kobiet – posiadamy w ofercie już gotowe pakiety medyczne obejmujące pełną opiekę naszych specjalistów (łącznie z badaniami). W zależności od potrzeb pacjentki są to: Diagnostyka niepłodności, Stop nowotworom, Badania prenatalne, Pakiet bezpieczeństwa kobiety ciężarnej a także przeglądy ginekologiczne czy pakiet w kierunku HASHIMOTO.  Niezależnie od przygotowanych przez nas ofert każda pacjentka może stworzyć własny pakiet zdrowotny – pomocą służy jej w tym nasz osobisty koordynator medyczny.

 • Indywidualne pakiety zdrowotne dla mężczyzn – posiadamy także strefę mężczyzny, w ramach której mamy przygotowanych kilka pakietów medycznych. W zależności od wieku i trybu życia pacjenta są to pakiety: Męskie sprawy, STOP nowotworom, pakiet 5 konsultacji oraz pakiet w kierunku jaskry.

 • Gabinety spełniające najwyższe standardy – klimatyzowane, wyposażone w służący do kompleksowej diagnostyki sprzęt najnowszej generacji.

 • Punkt pobrań – prowadzimy punkt pobrań od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19.

 • Komfortowa poczekalnia – z wygodnymi kanapami, telewizorem LCD, kącikiem dla dzieci i widokiem na dwa duże akwaria, wbudowane w architekturę wnętrza. W poczekalni dostępna jest również świeża woda do picia oraz kawa lub herbata na życzenie Pacjenta.

 • Miłe wnętrza – zarówno przytulne, jak i nowoczesne. Przyjemnym dla oczu wystrojem cechuje się nie tylko poczekalnia, lecz również korytarze prowadzące do gabinetów. Każde pomieszczenie jest klimatyzowane.

 • Bezpłatny internet – na terenie całego Premium Medical pacjenci mogą korzystać z dostępu do sieci internetowej – zarówno ci, którzy chcą umilić sobie czas oczekiwania na zabieg, jak i osoby, które muszą załatwić w tym czasie pilne sprawy.

 • Parking podziemny – zmotoryzowani pacjenci mogą pozostawić swój samochód na bezpiecznym parkingu.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Premium Medical w Warszawie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Terapie uzależnień

  Leczenie alkoholizmu
  Wszycie Esperalu
  700
 • Konsultacje

 • Chirurgia ogólna

 • Medycyna dziecięca

 • Dermatologia

 • Ortopedia

 • Neurochirurgia

 • Ginekologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Antykoncepcja

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Medycyna regeneracyjna

 • Leczenie niepłodności

 • Medycyna estetyczna

 • Okulistyka

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Premium Medical została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,5 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 4086 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

9,5
/ 10
Znakomita
4086 ocen z 4 źródeł
5,0 / 5
(11 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(11)
(11)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,5 / 5
(241 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5
(66 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5
(3768 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Premium Medical to wielospecjalistyczna placówka medyczna z szeroką gamą usług, od nowoczesnej profilaktyki po skuteczne leczenie. W ofercie znajdują się konsultacje ginekologiczne, onkologiczne, ortopedyczne, endokrynologiczne, neurochirurgiczne, urologiczne, kardiologiczne, internistyczne, chirurgiczne, chirurga naczyniowego. Diagnostyka EKG, holter EKG, 24-godzinna rejestracja ciśnienia tętniczego, próba wysiłkowa, USG pełen zakres. Kilka wizyt w tygodniu umawiam pacjentów do dr Jacka Stachowiaka. Jego główne zainteresowania zawodowe skupiają się na chorobie zwyrodnieniowej dużych stawów (protezoplastyka stawu biodrowego i kolanowego) oraz na operacyjnym leczeniu urazów i zmian nowotworowych narządu ruchu w tym kręgosłupa. Zgodnie z opiniami klientów lekarz jest bardzo rzeczowy, profesjonalny, prawdziwy fachowiec, zna się na tym co robi. Operacje przeprowadza profesjonalnie i naprawdę szybko można uwolnić się od kul po operacji. Wszystko dzięki jego sprawnym rękom, wiedzy i kompetencji. Nie boi zlecać dodatkowych badań np. rezonansu, żeby upewnić się w diagnozie. Poważnie traktuje pacjenta i jego dolegliwości. Podejmuje się często operacji, których nie chcą się podjąć inni lekarze." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(11 opinie)

M
1 października 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Premium Medical, Warszawa
Bardzo profesjonalny lekarz! wszystko cierpliwie wyjaśnia, podejmuje natychmiastowe działania, traktuje b. poważnie pacjenta, uprzejmy, ludzki, punktualny (sic!), nie traktuje pacjenta "no name, następny proszę". wszystko, co tu opisałam jest zupełnym przeciwieństwem personelu (z jakim miałam do czynienia wraz moim chorym mężem) w szpitalu przy ul b......cha. z całego serca polecam dr steca!
Ocena specjalisty:
prof. dr hab. n. med. Rafał Stec, Onkolog kliniczny
Profesjonalizm, rzetelność, ludzkie podejście do pacjenta, cierpliwie opisuje chorobę, podemuje szybko decyzje mając na względzie dobro pacjenta, uprzejmy, sympatyczny, punktualny (sic!). Z calego serca polecam!!!
Przydatna opinia?
(1)
(15)

E
17 listopada 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Godne polecenia miejsce
Premium Medical, Warszawa
Profesjonalna obsługa, rzetelne podejście lekarza
Opóźniona wizyta
Ocena specjalisty
prof. dr hab. n. med. Dorota Bomba-Opoń, Ginekolog-położnik
Pani doktor bardzo miła, rzeczowo odpowiadała na wszystkie pytania, miałam poczucie że jestem w dobrych rekach
Ocena leczenia
Założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT, listopad 2017
Zabieg prawie bezbolesny, bardzo szybki, wszystko zagoiło się po tygodniu
Przydatna opinia?
(0)
(0)

M
26 czerwca 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Premium Medical, Warszawa
Wszystko w jak najlepszym porządku. jestem bardzo zadowolona z konsultacji, jak i z zabiegu!
Ocena specjalisty:
prof. dr hab. n. med. Dorota Bomba-Opoń, Ginekolog-położnik
Przydatna opinia?
(0)
(0)

A
3 listopada 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Bardzo zadowolona
Premium Medical, Warszawa
Profesjonalizm, punktualność, miła atmosfera
Nic :)
Ocena specjalisty:
prof. dr hab. n. med. Dorota Bomba-Opoń, Ginekolog-położnik
Profesjonalna, przyjazna, uśmiechnięta, wzbudzająca zaufanie
Ocena leczenia:
Założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT, listopad 2017
Super
Przydatna opinia?
(0)
(0)

M
1 lipca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Premium Medical, Warszawa
Wnetrza
Opóźnienie 20 minut
Ocena specjalisty:
lek. Agnieszka Harabin-Matysiak, Ginekolog-położnik
Ocena leczenia
Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej, czerwiec 2022
Przydatna opinia?
(0)
(0)

K
13 czerwca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Premium Medical, Warszawa
Klinika na najwyższym poziomie. wybitni specjaliści. korzystam już kilka lat i nigdy się nie zawiodłam. szczerze polecam.
Ocena specjalisty:
Pani Doktor to Anioł. Polecam każdej kobiecie w ciąży i nie tylko. Prowadziłam u niej zagrożona ciążę ale dzięki pani Doktor wszystko zakończyło się sukcesem. Zawsze wysłucha i odpowie na każde pytanie. Pełen profesjonalizm.
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(0)
(0)

K
11 kwietnia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Premium Medical, Warszawa
Pełen profesjonalizm!
Ocena specjalisty:
lek. Agnieszka Harabin-Matysiak, Ginekolog-położnik
Najprzyjemniejsza Pani doktor u jakiej byłam
Ocena leczenia:
Zmniejszanie warg sromowych laserem, kwiecień 2022
Wszystko bezproblemowo, jestemzadowolona z efektu.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

A
2 lipca 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Opinia o premium medical
Premium Medical, Warszawa
Profesjonalizm, niskie koszty, udana operacja
Wszystko mi się podobało
Ocena specjalisty:
Ocena leczenia:
Zmniejszanie warg sromowych laserem, czerwiec 2018
Zabieg po znieczulenie był bezbolesny i szybki
Przydatna opinia?
(0)
(0)

P
18 września 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Pełna dbałość o potrzeby pacjenta
Premium Medical, Warszawa
Profesjonalna obsługa pacjenta. troska o moje samopoczucie po zabiegu. telefon z pytaniem, czy wszystko jest w porządku.
Ocena specjalisty:
prof. dr hab. n. med. Dorota Bomba-Opoń, Ginekolog-położnik
Pani doktor budząca zaufanie.
Ocena leczenia:
Założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT, lipiec 2017
Zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie. poprzedzony wywiadem i badaniem.
Przydatna opinia?
(1)
(3)

A
18 września 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Świetne podejście do pacjenta, polecam !
Premium Medical, Warszawa
Ocena specjalisty:
prof. dr hab. n. med. Dorota Bomba-Opoń, Ginekolog-położnik
Ocena leczenia:
Założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT, lipiec 2017
Zabieg bezbolesny, szybki. implant mam już 3 miesiące, nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. nie muszę się o nic martwić, jestem bardzo zadowolona z jego działania.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Do naszego zespołu należą lekarze z bogatym doświadczeniem oraz szeroką wiedzą, którą zdobyli w renomowanych polskich i zagranicznych placówkach medycznych. Są to specjaliści wielu dziedzin medycyny, począwszy od ginekologii i położnictwa, przez kardiologię, urologię, ortopedię, okulistykę, dermatologię, neurochirurgię, diabetologię i onkologię, a skończywszy na endokrynologii, dietetyce i medycynie estetycznej.

Wśród członków naszej kadry znajduje się kilku profesorów, do których każdy pacjent może umówić się na konsultację profesorską.

Pokaż lekarzy wybranej specjalizacji:

Leczone choroby: Zdobyte przez nią doświadczenie pozwala jej zajmować się szerokim spektrum dolegliwości układu krążenia. Leczy m.in.: nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca, chorobę wieńcową zaburzenia rytmu serca i wady serca. więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Piotr Geisler

reumatolog, lekarz chorób wewnętrznych

Leczone choroby: - łuszczycowe zapalenia stawów - dna moczanowa - toczeń rumieniowaty układowy - reumatoidalne zapalenie stawów - układowe zapalenia naczyń - choroba zwyrodnieniowa stawów - zesztywniające zapalenia stawów kręgosłupa - spondyloartropatie więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Katarzyna Komorowska

lekarz w trakcie specjalizacji.

Wykształcenie: Lek. ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zrealizowała też studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Robert Bożek

ortopeda (w trakcie specjalizacji)

Leczone choroby: - urazy sportowe obejmujące zespoły przeciążeniowe oraz typowych kontuzji związanych z uprawianiem sportu, - diagnostyka oraz optymalizacja ścieżki terapeutycznej pacjenta dotkniętego chorobą zwyrodnieniową mające na celu osiągnięcie najlepszego efektu terapeutycznego, - iniekcje dostawowe o intensyfikowanym efekcie zależnym od zaawansowania choroby zwyrodnieniowej, - kwalifikacja do leczenia operacyjnego: osteotomie korekcyjne kości uda i podudzia, endoprotezy jednoprzedziałowe stawu kolanowego, endoprotezy całkowite z zakresu stawu biodrowego, - pourazowa choroba zwyrodnieniowa stawów, leczenie blizn, terapia ukierunkowana na minimalizację skutków urazu – nadzór nad rehabilitacją oraz finalizacja leczenia złamania, - diagnostyka i leczenie chorób ręki – choroby zapalne, zespół cieśni nadgarstka, zespół rowka nerwu łokciowego. więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Małgorzata Kania

ginekolog, endokrynolog

Dr n. med. Małgorzata Kania zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności i zaburzeń endokrynologicznych. Przeprowadza małoinwazyjne zabiegi ginekologiczne, w tym laparoskopie i histeroskopie. Pomaga pacjentkom w przygotowaniu do ciąży oraz prowadz... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Lek. Wojciech Lipiński przeprowadza zabiegi: wycięcia zmian skórnych lub podskórnych głowy (z wyjątkiem twarzy), szyi, tułowia oraz kończyn, wycięciem i korektą blizny oraz tatuażu, nacięciem i drenażem ropnia/zanokc... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Lek. Mikołaj Drab specjalizuje się w diagnostyce obrazowej. Przeprowadza:  USG piersi, USG tarczycy, USG jamy brzusznej i układu moczowego, USG tkanek miękkich i węzłów chłonnych. więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Paweł Stanirowski

ginekolog-położnik

Dr n. med. Paweł Stanirowski specjalizuje się w wykonywaniu badań USG w zakresie położnictwa i ginekologii oraz badań przesiewowych I trymestru ciąży, oceny szyjki macicy oraz badań przepływów. Szczególnie bliski jest mu temat ciąży powikłanej przez c... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Dr n. med. Damian Warzecha udziela konsultacji z dziedziny ginekologii, zajmuje się również diagnostyką USG. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi m.in. wszczepianie implantu antykoncepcyjnego i zakładanie wkładki antykoncepcyjnej. W... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Lek. Aleksandra Wielgoś w codziennej pracy przeprowadza diagnostykę i leczenie schorzeń skóry, włosów i paznokci. Wykonuje również badanie kapilaroskopowe, przy użyciu videokapilaroskopu, istotne m.in. w diagnostyce objawu Raynauda i układowych chorób... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Bartłomiej Pawelec

ortopeda, traumatolog

Lek. Bartłomiej Pawelec specjalizuje się w rozpoznawaniu i leczeniu chorób i urazów aparatu ruchu, przede wszystkim zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego, wrodzonych zaburzeń stóp dziecięcych oraz wad postawy. Przeprowadza badania USG stawów kolanow... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Michał Armata

radiolog, diagnosta obrazowy

Lek. Michał Armata specjalizuje się w diagnostyce obrazowej, ze szczególnym uwzględnieniem ultrasonografii. Swoim pacjentom oferuje badania USG aorty, tętnic nerkowych, tętnic jamy brzusznej i tętnic naczyń szyi. Przeprowadza również USG Doppler nerek... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Lek. Katarzyba Słoboda zajmuje się diagnostyką obrazową. Wykonuje badania USG piersi, jamy brzusznej oraz tarczycy. Ponadto oferuje badania USG układu moczowego oraz USG tkanek miękkich. Doktor przeprowadza również zabiegi o charakterze estety... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Andrzej Styk

neurochirurg

Lek. Andrzej Styk konsultuje pacjentów cierpiących z powodu guzów mózgu, glejaków, guzów wewnątrzczaskowych i śródkomorowych oraz guzów rdzenia i kanału kręgowego. Diagnozuje również malformacje naczyń mózgowych, czyli tętniaki i naczyniaki. Do jego g... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Dr n. med. Joanna Moneta-Wielgoś to specjalista chorób oczu. Do jej szczególnych zainteresowań zawodowych należy chirurgia witreoretinalna (operacje na siatkówce) oraz chirurgia zaćmy, zajmuje się również diagnostyką chorób siatkówki. Zakres wykonywan... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Dr n. med. Dorota Kopacz konsultuje pacjentów w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu. Wykonuje iniekcje doszklistkowe takich preparatów jak Lucentis, Eylea czy Avastin. Przeprowadza badania diagnostyczne: badanie w kierunku nużeńca, pomiar ciśn... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Robert Bartkowiak

ginekolog-położnik

10 / 10

Dr n. med. Robert Bartkowiak specjalizuje się w ginekologii endoskopowej oraz ginekologii estetycznej. Oferuje leczenie małoinwazyjne. Zajmuje się m.in. wykonywaniem zabiegów rewitalizacji pochwy za pomocą lasera. Ponadto przeprowadza procedury z zakr... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Bartosz Godek

ginekolog-położnik

Lek. Bartosz Godek interesuje się perinatologią. Prowadzi ciąże – również te powikłane. Przeprowadza pełną diagnostykę prenatalną. Ponadto świadczy usługi w zakresie poradnictwa antykoncepcyjnego, diagnostyki i leczenia infekcji intymnych oraz hormona... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Wojciech Falęcki

ginekolog-położnik

Lek. Wojciech J. Falęcki zajmuje się prowadzeniem ciąż, profilaktyką przeciwnowotworową i doradztwem antykoncepcyjnym. Przedmiotem jego zawodowych zainteresowań jest m.in. rehabilitacja kobiet w ciąży i po porodzie. więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Agnieszka Harabin-Matysiak

ginekolog-położnik

10 / 10

Lek. Agnieszka Harabin-Matysiak posiada duże doświadczenie w zakresie prowadzenia ciąży fizjologicznej i powikłanej. Przeprowadza kompleksową diagnostykę prenatalną. Ponadto zajmuje się leczeniem schorzeń natury ginekologicznej. Wśród jej pacjentek zn... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Dr n. med. Monika Szpotańska-Sikorska świadczy usługi w zakresie prowadzenia ciąż fizjologicznych i powikłanych. Wykonuje pełną diagnostykę prenatalną, w tym USG między 11. a  13. tygodniem ciąży, USG "połówkowe" oraz USG III trymestru. Ponadto zajmuj... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Michał Lipa

ginekolog-położnik

Dr n. med. Michał Lipa specjalizuje się w położnictwie i ginekologii. Przeprowadza pełną diagnostykę prenatalną, w tym diagnostykę ultrasonograficzną, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki wad ośrodkowego układu nerwowego u płodów. Prowadzi ciąże ... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Teresa Dudek-Warchoł

chirurg dziecięcy, urolog dziecięcy

Dr n. med. Teresa Dudek-Warchoł oferuje swoim pacjentom konsultacje z zakresu urologii oraz chirurgii dziecięcej. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem takich schorzeń jak wodniak jądra, stulejka czy przepuklina pachwinowa. Wdraża leczenie zachowawcz... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Andrzej Małczyński

urolog, chirurg ogólny

Dr n. med. Andrzej Adam Małczyński konsultuje pacjentów ze schorzeniami urologicznymi. Wykonuje USG układu moczowego. Specjalizuje się w zaburzeniach erekcji, ponadto zajmuje się leczeniem nowotworów prostaty oraz jąder. więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

prof. dr hab. n. med. Dorota Bomba-Opoń

ginekolog-położnik

10 / 10

Prof. dr hab. n. med. Dorota Bomba-Opoń specjalizuje się w patologii ciąży. Otacza pacjentki profesjonalną opieką, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet z cukrzycą ciążową oraz nadciśnieniem. Zajmuje się zagadnieniem przedwczesnego porodu, a także ciąż... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Ewa Jarkiewicz-Kochman

radiolog, diagnosta obrazowy

Dr n. med. Ewa Jarkiewicz-Kochman zajmuje się przeprowadzaniem badań z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej, ze szczególnym uwzględnieniem USG  jamy brzusznej, tarczycy oraz piersi. Udziela się również na polu ortopedii. Wykonuje badania US... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

prof. dr hab. n. med. Ewa Bar-Andziak

lekarz chorób wewnętrznych, endokrynolog

Prof. dr hab. n. med. Ewa Bar-Andziak specjalizuje się w leczeniu chorób wewnętrznych, a głównym obiektem jej zainteresowań zawodowych jest endokrynologia dorosłych. W codziennej pracy zajmuje się leczeniem chorób tarczycy, nadnerczy oraz przysadki mó... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Dr n. med. Przemysław Kosiński to specjalista w diagnostyce płodu oraz ultrasonografii w badaniach prenatalnych,. Wykonuje badania ultradźwiękowe, dzięki którym rozpoznaje wady płodu i może zastosować odpowiednie leczenie. Przeprowadza również... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

mgr Monika Staruch

psycholog, seksuolog

Psycholog seksuolog Monika Staruch przeprowadza konsultacje psychologiczno-seksuologiczne w języku polskim i angielskim. Zajmuje się oceną psychologiczną i kwalifikacją pacjentów z zaburzeniami erekcji do terapii metodą Renova. Do jej głównych... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Dr n. med. Piotr Woźniak specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób aparatu wzroku. Posiada wieloletnią praktykę w laserowej korekcji wad wzroku, zdobytą w czołowych ośrodkach okulistycznych w kraju i za granicą, a także w leczeniu chorób rogówk... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 7:00 - 20:00)

Adres placówki

Premium Medical
ul. Kobielska 23
04-359 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek
7:00-20:00
wtorek
7:00-20:00
środa
7:00-20:00
czwartek
7:00-20:00
piątek
7:00-20:00
sobota
8:00-14:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Klinika Premium Medical znajduje się w warszawskiej dzielnicy Południowa Praga, przy Rondzie Wiatraczaka. Bardzo łatwo do nas trafić, ponieważ nasze gabinety mieszczą się na II piętrze (nad Galerią Grochów). Pacjentom przyjeżdżającym spoza Warszawy proponujemy wysiąść na Dworcu Wileńskim, skąd co 15 minut w naszą stronę odjeżdżają autobusy (125 lub N03), pokonujące trasę zaledwie w kwadrans (lub na Dworcu Centralnym, skąd jeżdżą do nas tramwaje linii 24 i 9). Samochodem bez natężenia ruchu można dotrzeć do nas z dworca w 10 minut. Ci, którzy wysiądą z samolotu na Lotnisku Chopina, autem mogą dojechać do ośrodka w ok. 25 minut (14 km). Mogą również  wsiąść w autobus linii 188 i dotrzeć do Premium Medical w niecałą godzinę.

Pacjentom przyjezdnym, chcącym przy okazji zwiedzić nieco stolicę, proponujemy wsiąść w wolnej chwili do tramwaju linii 26, który w ok. 30 minut dojeżdża do okolic rynku Starego Miasta i Zamku Królewskiego. Miłośnikom zieleni i przyrody polecamy półgodzinny spacer nad Wisłę lub bliżej (ok. 2 km), do Parku Skaryszewskiego i nad Jezioro Kamionkowe.


Najczęstsze pytania o placówkę Premium Medical

 • Jak oceniana jest placówka Premium Medical?

  Placówka Premium Medical została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,5 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 4086 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Premium Medical w Warszawie?

  Placówka Premium Medical z Warszawy posiada w cenniku usług 277 pozycji, m.in z zakresu: terapie uzależnień , chirurgia ogólna , dermatologia , ortopedia oraz ginekologia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Premium Medical?

  Premium Medical znajduje się w Warszawie - ul. Kobielska 23. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 22 626 53 32

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Premium Medical?

  Placówka Premium Medical z Warszawy otwarta jest średnio 12 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-20:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 08:00 do 14:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…