Filtruj wyniki:

Zmień zabieg 

Mapa

Lekarze wykonujący komórki macierzyste w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa komórki macierzyste w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i ortopedy.

dr Urszula Zdanowicz

ortopeda, traumatolog

w Carolina Medical Center

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Elżbieta Radzikowska

chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej

w Carolina Medical Center

lek. Piotr Turkowski

chirurg plastyczny

w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski

dr n. med. Katarzyna Osipowicz

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski

dr n. med. Daria Charytonowicz

chirurg plastyczny

w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

Komórki macierzyste Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą komórki macierzyste w Warszawie na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 1700 zł za leczenie łysienia u kobiet komórkami macierzystymi natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 13500 zł (podanie komórek macierzystych do stawu biodrowego).

Ile kosztuje komórki macierzyste w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi komórki macierzyste w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen komórki macierzyste w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Podanie komórek macierzystych do stawu kolanowego
  Warszawa, Broniewskiego 3

  od 7000 zł do 13500 zł

 • Podanie komórek macierzystych do stawu skokowego
  Warszawa, Broniewskiego 3

  od 7000 zł do 13500 zł

 • Terapia komórkami macierzystymi Lipogems
  Warszawa, Puławska 455
  Zabieg estetyczny LIPOGEMS - podanie komórek macierzystych - 7000 zł, Zabieg urologiczny LIPOGEMS - podanie komórek macierzystych - 7000 zł, Zabieg ortopedyczny LIPOGEMS - podanie komórek macierzystych - 7000 zł, Zabieg ginekologiczny LIPOGEMS - podanie komórek macierzystych - 7000 zł

  7000 zł

  Warszawa,
  Zabieg estetyczny LIPOGEMS - podanie komórek macierzystych - 7000 zł, Zabieg urologiczny LIPOGEMS - podanie komórek macierzystych - 7000 zł, Zabieg ortopedyczny LIPOGEMS - podanie komórek macierzystych - 7000 zł, Zabieg ginekologiczny LIPOGEMS - podanie komórek macierzystych - 7000 zł

  7000 zł

 • Leczenie łysienia u mężczyzn komórkami macierzystymi

  1700 zł

  Warszawa, Bartycka 24B

  od 4500 zł do 4500 zł

 • Leczenie łysienia u kobiet komórkami macierzystymi

  1700 zł

  Warszawa, Bartycka 24B

  od 4500 zł do 4500 zł

 • Podanie komórek macierzystych do stawu biodrowego
  Warszawa, Broniewskiego 3

  od 7000 zł do 13500 zł

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny komórki macierzyste w innych miastach.

Komórki macierzyste w Warszawie - gdzie najlepiej?

Komórki macierzyste występują w organizmie człowieka w niewielkich ilościach, dlatego są bardzo pożądane. Mają właściwości naprawcze i odbudowujące - dzięki temu mogą odmładzać tkanki, a także przywracać ich naturalne funkcje. Ich cechą jest zdolność komunikacji z innymi komórkami i wykrywania w nich wszelkich nieprawidłowości. Lekarz komórki macierzyste pozyskuje z krwi lub tkanki tłuszczowej pacjenta w procesie separacji a następnie podaje je w wybrane okolice ciała. Za pomocą takiej terapii można zregenerować i odmłodzić skórę twarzy, szyi i dekoltu, skórę rąk i innych okolic ciała oraz skórę głowy. Ponadto komórki macierzyste wykorzystywane są w regeneracji aparatu więzadłowo-stawowego (przy różnego typu urazach) oraz do leczenia blizn potrądzikowych, pourazowych czy pooparzeniowych.

Terapia komórkami macierzystymi w warszawskich placówkach medycznych

Na terapię za pomocą komórek macierzystych można udać się do Kliniki Ortopedii Omed Własne komórki autologiczne pacjenta pozyskiwane są tutaj z jego tkanki tłuszczowej i wykorzystywane w leczeniu świeżych i przewlekłych uszkodzeń chrząstki stawowej (stawu kolanowego, skokowego czy nadgarstka), masywnych uszkodzeń torebek stawowych z niestabilnością, w przewlekłych urazach z trwałymi bliznami oraz przy urazach mięśni i ścięgien (np. kolano skoczka). Ponadto komórki macierzyste mogą być tutaj podane w przypadku profilaktyki i leczenia wczesnych zmian zwyrodnieniowych stawów (kolanowych, biodrowych, barkowych czy skokowych) oraz w zaburzeniach i opóźnieniach wzrostu kostnego czy w jednoczesnym leczeniu  w rewizjach złamań i protezoplastyk z użyciem przeszczepów kostnych.

Zabiegi z użyciem komórek macierzystych oferowane są także na terenie Warszawy przez Klinikę Medycyna Młodości Dr Urszula Brumer. Komórki macierzyste w tej placówce pozyskiwane są z krwi lub tkanki tłuszczowej pacjenta i wykorzystywane są do odmładzania skóry okolicy twarzy, szyi, dłoni czy innych części ciała, wymagających regeneracji.

Warszawskim lekarzem, zajmującym się zabiegami regeneracji z wykorzystaniem komórek macierzystych, jest dr n. med. Tadeusz Witwicki, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1983 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia od 1990 roku), który doświadczenie z przeprowadzania zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej zdobywał na zagranicznych szkoleniach, m.in. w Glasgow, Los Angeles, Pekinie czy Gandawie. Do rewitalizacji i odmładzania skóry za pomocą komórek macierzystych stosuje system Lipogems, pozyskując komórki od pacjenta z tkanki tłuszczowej.

Pacjenci szukali zabiegu komórki macierzyste w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat komórki macierzyste