Komórki macierzyste Kraków

Medycyna regeneracyjna z wykorzystaniem komórek macierzystych to dziedzina, która rozwija się w bardzo szybkim tempie. Na leczenie komórkami macierzystymi można wybrać się m.in. do Krakowa. Oto lista 4 tutejszych placówek, które oferują terapię komórkami macierzystymi przy różnego rodzaju schorzeniach. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Lekarze wykonujący komórki macierzyste w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa komórki macierzyste w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Agnieszka Moncznik

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Komórki macierzyste Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą komórki macierzyste w Krakowie na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 999 zł za twarz - regeneracja komórkami macierzystymi natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 16000 zł (terapia komórkami macierzystymi z tłuszczu Q-graft®).

Ile kosztuje komórki macierzyste w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi komórki macierzyste w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen komórki macierzyste w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Podanie komórek macierzystych do stawu kolanowego
  Kraków, Wodociągowa 47

  od 4900 zł
  do 4900 zł

 • Podanie komórek macierzystych do stawu skokowego
  Kraków, Wodociągowa 47

  od 4900 zł
  do 4900 zł

 • Podanie komórek macierzystych do stawu barkowego
  Kraków, Wodociągowa 47

  od 4900 zł
  do 4900 zł

 • Podanie komórek macierzystych do stawu biodrowego
  Kraków, Wodociągowa 47

  od 4900 zł
  do 4900 zł

 • Twarz - regeneracja komórkami macierzystymi
  Kraków, Biskupia 4
  Komórki macierzyste 2 ampułki - 999 zł Komórki macierzyste pakiet 3 zabiegów 2 ampułkami - 2 700 zł Komórki macierzyste 1 ampułka + osocze bogatopłytkowe 1 ampułka - 1 400 zł

  od 999 zł
  do 999 zł

 • SEFFILLER - regeneracja skóry tkanką tłuszczową i składnikami komórkowych (SVF i ADSCs)
  Kraków, Rakowicka 6
  1 okolica - 3 500 zł 2 okolice - 4 200 zł 3 okolice - 4 900 zł

  3500 zł

 • Terapia komórkami macierzystymi z tłuszczu Q-graft®
  Kraków, Krzywa 8

  16000 zł

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny komórki macierzyste w innych miastach.

Komórki macierzyste w Krakowie - gdzie najlepiej?

Komórki macierzyste to pierwotne komórki ludzkiego organizmu, które wykazują zdolność do różnicowania się w wiele różnych typów komórek. Dzięki temu, że są w stanie dodatkowo regenerować tkanki i narządy, coraz częściej stosuje się je w leczeniu chorób o różnym podłożu. Do tej pory komórki macierzyste najczęściej wykorzystywano w terapiach onkologicznych, ale dziś z powodzeniem stosuje się je również w ortopedii czy neurologii. Na czym dokładnie polega ich działanie?

Gabinet zabiegowy w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR Gabinet zabiegowy w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Komórki macierzyste - zastosowanie

Leczniczy potencjał komórek macierzystych to zasługa ich dwóch kluczowych cech: możliwości do samoodnowy (proliferacji) oraz zdolności do różnicowania się w komórki innych typów. Dzięki temu, że wywierają one wpływ na inne komórki znajdujące się w ich otoczeniu, sprzyjają ich procesom regeneracji w ten sposób pomagają zwalczyć chorobę. Aby móc skorzystać z niezwykłego działania komórek macierzystych, należy najpierw je pobrać. Zwykle pozyskuje się je z krwi pępowinowej, jednak możliwe jest także pobranie ich od dorosłego pacjenta, np. ze szpiku kostnego. Zaletą przeszczepu komórek macierzystych jest to, że organizm nie traktuje ich jak ciała obcego, dzięki czemu nie mogą one być odrzucone.

Czym są mezenchymalne komórki macierzyste?

Mezenchymalne komórki macierzyste (MSC) to populacja komórek macierzystych multipotencjalnych, czyli takich, które mogą dać początek kilku różnym typom komórek. Mają one unikalną możliwość przekształcenia się w różne typy dojrzałych komórek, m.in.:

 • nerwowe
 • kostne
 • chrzęstne
 • mięśniowe

Właśnie na takich komórkach pracują specjaliści z położonego w dzielnicy Grzegórzki Szpitala RegenMed. Placówka, która dołączyła do Kliniki.pl pod koniec 2019 roku specjalizuje się w leczeniu chorób o podłożu neurologicznym oraz schorzeń i urazów ortopedycznych. Do kadry szpitala należą m.in.: prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiatkowski, neurochirurg, dr n. med. Olga Milczarek, neurolog, oraz lek. med. Marek Libura, ortopeda i traumatolog.

Podanie komórek macierzystych w Krakowie

Gabinet zabiegowy w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR Gabinet zabiegowy w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Chcąc poddać się terapii z wykorzystaniem komórek macierzystych w Krakowie, można udać się również do Nowej Ortopedii - nowoczesnego ośrodka stanowiącego część Szpitala Dworska (dzielnica Dębniki). Tutejsi specjaliści mogą zaproponować swoim pacjentom podanie komórek macierzystych do stawu skokowego, kolanowego, biodrowego czy barkowego. Podobną ofertą dysponuje Bona Dea Medycyna Estetyczna - placówka położona w dzielnicy Zwierzyniec. Komórki macierzyste w leczeniu łysienia stosuje z kolei zlokalizowana na Starym Mieście Klinika La Perla SPA.

Komórki macierzyste. Koszt przeszczepu

Cena podania komórek macierzystych jest uzależniona od wielu czynników, m.in. leczonej choroby czy urazu. W przypadkach ortopedycznych jest to minimum 3900 zł.

Pacjenci szukali zabiegu komórki macierzyste w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat komórki macierzyste

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…