Komórki macierzyste Poznań i okolice

Bezpośrednio w Poznaniu nie dysponujemy placówką wykonującą komórki macierzyste, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Poznania. Komórki macierzyste można przeprowadzić m.in. w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (31 km od Poznania) w cenie 6000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska, Plac Armii Poznań 3(31 km od Poznania)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  93 opinii
  • Podanie komórek macierzystych do stawu biodrowego od 6000 zł
  • Podanie komórek macierzystych do stawu kolanowego od 6000 zł
  • Podanie komórek macierzystych do stawu skokowego od 6000 zł
  • Podanie komórek macierzystych do stawu barkowego od 6000 zł
  • Konsultacja ortopedyczna od 160 zł

Komórki macierzyste najbliżej Poznania - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą komórki macierzyste najbliżej Poznania na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 6000 zł za podanie komórek macierzystych do stawu biodrowego natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 6000 zł (podanie komórek macierzystych do stawu biodrowego).

Ile kosztuje komórki macierzyste w najbliższej odległości od Poznania?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi komórki macierzyste najbliżej Poznania:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen komórki macierzyste najbliżej Poznania

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny komórki macierzyste w innych miastach.

Komórki macierzyste w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Komórki macierzyste wykorzystywane są powszechnie w wielu dziedzinach medycyny. Coraz częściej znajdują zastosowanie w chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej czy ortopedii. Komórki macierzyste są najbardziej pierwotnymi komórkami, które tworzą struktury organizmów żywych. Można je pobierać z krwi pępowinowej, szpiku kostnego, krwi obwodowej czy też tkanek (na przykład tkanki tłuszczowej). Posiadają zdolności do podziału oraz samoodnawiania. Dzięki komórkom macierzystym można leczyć wiele chorób, takich jak ostre białaczki czy dziedziczne zaburzenia układu odpornościowego. Komórki macierzyste pozyskuje się od pacjenta i następnie przeszczepia, by mogły odbudować zniszczone tkanki. Zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych wykonywane są zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. W zależności od ich przeznaczenia, przeprowadzają je specjaliści z różnych dziedzin medycyny.

Zabiegi z użyciem komórek macierzystych w Poznaniu

W Mosinie, oddalonej o 19 kilometrów od Poznania, znajduje się Centrum Medycyny Laserowej i Regeneracyjnej MedicaLaser, w którym oferowane są różnorodne zabiegi z użyciem komórek macierzystych. W klinice wykonywane są zabiegi odmładzania twarzy, szyi i dekoltu, za pomocą komórek macierzystych leczy się tam również blizny, urazy czy procesy zwyrodnieniowe stawów. Ponadto wykonuje się tam procedury z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego, w tym leczenie zwyrodnienia ścięgna Achillesa, kontuzji i schorzeń więzadeł czy urazów i zmian przeciążeniowych.

Zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych przeprowadza się także w Klinice Zdrowia i Urody Art-Medica. Placówka funkcjonuje od 2006 roku i w jej ofercie znajduje się terapia odmładzająca z użyciem komórek macierzystych. Ponadto, specjaliści przeprowadzają tam bezoperacyjny lifting twarzy z zastosowaniem nici Silhouette Soft oraz mezoterapię twarzy przy wykorzystaniu preparatu Teosyal Redensity.  

Pacjentów, zdecydowanych na zabieg z wykorzystaniem komórek macierzystych, w swoim gabinecie przyjąć może lekarz medycyny estetycznej i specjalista chirurgii ogólnejlek. med. Włodzimierz Rosiński. W 2005 roku wziął udział w konferencji „Dermatologia estetyczna, medycyna przeciwstarzeniowa i kosmetologia – wyzwania”. Przeprowadza on nie tylko terapię komórkami macierzystymi za pomocą procedury Lipogems, ale i zabiegi odmładzające z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Więcej na temat komórki macierzyste