Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej Gdańsk i okolice

Przedstawiamy poniżej listę lekarzy wykonujących zabiegi medycyny estetycznej z Gdańska i okolic. Sprawdź usługi w zakresie medycyny estetycznej oraz ich ceny i zapoznaj się z opiniami pacjentów. Wybierz najlepszego dla siebie specjalistę i umów się na wizytę w zakresie medycyny estetycznej.


Najczęstsze pytania o lekarzy wykonujących zabiegi medycyny estetycznej w Gdańsku

  • Ile kosztuje konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Gdańsku ?

    Ceny wizyt w zakresie medycyny estetycznej w placówkach z Gdańska zaczynają się od 128 zł za wizytę w LUX MED Gdynia (osiedle), 128 zł w LUX MED Gdańsk (osiedle), 150 zł w Piękno i Medycyna Dr Pernak (Al. Grunwaldzka 549). Najdroższe wizyty kosztują 300 zł w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. oraz 200 zł w Poradnia Chorób Stopy (ul. Wysockiego 10) - sprawdź wszystkie ceny »

  • Które placówki w zakresie medycyny estetycznej w Gdańsku są najlepiej oceniane?

    Spośród 10 placówek oferujących usługi w zakresie medycyny estetycznej w Gdańsku najlepiej oceniane przez pacjentów są: Centrum Dermatologiczno-alergologiczne "Derm-Al" (oceniona jako znakomita: 9,3/10), Poradnia Chorób Stopy (oceniona jako znakomita: 9,0/10), Piękno i Medycyna Dr Pernak (oceniona jako znakomita: 9,5/10). - sprawdź wszystkie opinie »

  • Jakie są najczęstrze powody wizyt u lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej w Gdańsku?

    Lekarze wykonujący zabiegi medycyny estetycznej przujmujący na wizyty w Gdańsku spotykają się najczęściej z takimi kwestiami medycznymi jak usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym, zabiegi nićmi liftingującymi, lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej, wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy czy leczenie nadpotliwości.