O specjaliście

Dr n. med. Jerzy Brzozowski to specjalista w dziedzinie leczenia chorób oczu oraz mikrochirurgii. Uczelnię medyczną ukończył w 1994 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 2002 roku przyznano mu stopień doktora nauk medycznych za rozprawę doktorską pod tytułem „Badanie kluczowych markerów komórkowych systemu immunologicznego pacjentów po przeszczepie drążącym rogówki i pacjentów z niezapalnym obrzękiem istoty właściwej rogówki”. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było przystąpienie w 2003 roku do egzaminu specjalizacyjnego i uzyskanie dzięki temu uprawnień i tytułu specjalisty w dziedzinie okulistyki.

Nie ustaje w ciągłym zgłębianiu wiedzy medycznej: poszerza ją podczas krajowych i zagranicznych zjazdów i sympozjów naukowych, zdobywając kolejne uprawnienia i certyfikaty – można je obejrzeć w siedzibie Centrum Operacji Zaćmy. Jest autorem licznych publikacji, w tym artykułu na temat patologicznych zmian powiek opublikowanego w 2014 roku w piśmie „Zdrowie Ursynowa”. Jest również autorem wykładu „Najczęstsze choroby oczu związane z wiekiem”.

To członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Cechuje się bardzo życzliwym podejściem do pacjenta, co potwierdza dobra opinia oraz zaufanie, jakim cieszy się wśród leczonych przez siebie osób. Prywatnie jest miłośnikiem literatury. Wolny czas spędza, relaksując się podczas pływania, wędkowania lub jazdy na nartach.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Brzozowski

Dr n. med. Jerzy Brzozowski specjalizuje się w leczeniu schorzeń oczu, a także w mikrochirurgii. Medycyna to jego życiowa pasja, ze szczególnym uwzględnieniem operacji przedniego odcinka oka. Od wielu lat przeprowadza zabiegi okulistyczne w szpitalach w Warszawie i Łodzi. Może się poszczycić ogromnym doświadczeniem w operowaniu pacjentów z zaćmą. W ciągu swojej długiej kariery zawodowej wykonał już ponad 6000 okulistycznych zabiegów. W trakcie procedury usunięcia zaćmy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje dr n. med. Jerzy Brzozowski, wraz z cennikiem usług.

Centrum Operacji Zaćmy, Warszawa

Centrum Operacji Zaćmy

Warszawa, ul. Wąwozowa 20 lok. 003
9,2 / 10   •   Znakomita   •  155 opinii
dr n. med. Jerzy Brzozowski
dr n. med. Jerzy Brzozowski
Umów wizytę w Centrum Operacji Zaćmy:
  • Konsultacje

    Konsultacja okulistyczna
    190
  • Okulistyka


Publikacje

Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez dr n. med. Jerzy Brzozowski.

Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji

Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…