Operacja i leczenie barku Warszawa

Filtruj wyniki:

Zmień zabieg 

Mapa

LUX MED Warszawa

Warszawa,
7,9 / 10  •  Dobra  •  452 opinii
 • Endoprotezoplastyka stawu barkowego 10000 zł
 • Operacyjne leczenie urazowego zwichnięcia stawu barkowego 14000 zł
 • Operacyjne leczenie niestabilności stawu barkowego 7700 zł
 • Artroskopia stawu barkowego z wycięciem zmian zwyrodnieniowy... od 7300 zł
 • Konsultacja ortopedyczna od 222 zł

Operacje i leczenie barku Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie barku w Warszawie na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 7300 zł za artroskopia stawu barkowego z wycięciem zmian zwyrodnieniowych natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 29000 zł (endoprotezoplastyka stawu barkowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie barku w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie barku w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie barku w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Artroskopia diagnostyczna stawu barkowego
  Warszawa, Domaniewska 39A

  od 8500 zł
  do 15500 zł

 • Operacyjne leczenie urazowego zwichnięcia stawu barkowego
  Warszawa, Puławska 455
  Operacja ortopedyczna złamania - w obrębie barku

  14000 zł

  Warszawa,
  Operacja ortopedyczna złamania - w obrębie barku

  14000 zł

 • Operacyjne leczenie uszkodzenia stożka rotatorów
  Warszawa, Wałbrzyska 46
  Otwarta reinsercja pierścienia rotatorów - 8970 zł Otwarta rekonstrukcja pierścienia rotatorów, transfer ścięgna m. najszerszego grzbietu - 10070 zł (znieczulenie - 1000 zł)

  od 8970 zł
  do 8970 zł

 • Operacyjne leczenie niestabilności stawu barkowego
  Warszawa, Puławska 455

  7700 zł

  Warszawa,

  7700 zł

 • Endoprotezoplastyka stawu barkowego
  Warszawa, Puławska 455

  10000 zł

  Warszawa, Wałbrzyska 46
  Alloplastyka połowicza stawu barkowego bez kosztu protezy - 11270 zł (znieczulenie - 1000 zł)

  od 11270 zł
  do 11270 zł

  Warszawa,

  10000 zł

  Warszawa, Domaniewska 39A

  od 23000 zł
  do 29000 zł

 • Artroskopia stawu barkowego z wycięciem zmian zwyrodnieniowych
  Warszawa, Puławska 455
  Artroskopia stawu barkowego - 8000 zł, Artroskopia stawu barkowego - z zeszyciem stożka rotatorów - 9000 zł, Artroskopia stawu barkowego - z leczeniem zwichnięcia barku - 9000 zł, Artroskopia stawu barkowego - z operacją Neera - 7300 zł

  od 7300 zł
  do 9000 zł

  Warszawa,
  Artroskopia stawu barkowego - 8000 zł, Artroskopia stawu barkowego - z zeszyciem stożka rotatorów - 9000 zł, Artroskopia stawu barkowego - z leczeniem zwichnięcia barku - 9000 zł, Artroskopia stawu barkowego - z operacją Neera - 7300 zł

  od 7300 zł
  do 9000 zł

 • Rekonstrukcja artroskopowa stawu barkowego
  Warszawa, Wałbrzyska 46
  Rekonstrukcja zwichnięcia więzozrostu obojczykowo-barkowego - 13270 zł (znieczulenie - 1000 zł)

  od 13270 zł
  do 13270 zł

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie barku w innych miastach.

Operacje i leczenie barku w Warszawie - gdzie najlepiej?

Bark, z uwagi na swoją lokalizację, jest szczególnie narażony na przeciążenia i urazy. Dochodzi do nich na skutek m.in. przeciążenia przy uprawianiu sportu, upadków oraz dźwigania ciężkich przedmiotów. Urazom tej okolicy sprzyja również niewłaściwa postawa ciała oraz siedzący tryb życia, co prowadzi do osłabienia mięśni. Z uwagi na funkcję stawu barkowego, w przypadku jakichkolwiek jego uszkodzeń pojawić się mogą trudności w wykonywaniu wielu codziennych czynności (np. w zdejmowaniu przedmiotów z półek lub podnoszeniu przedmiotów). W takim wypadku należy zgłosić się do specjalisty ortopedy, który podejmie decyzję co do sposobu leczenia (zachowawczego lub operacyjnego).

Leczenie zachowawcze i operacyjne barku w Warszawie

W Warszawie operacje w obrębie barku przeprowadza lek. med. Tomasz Poboży, specjalista ortopeda i traumatolog narządu ruchu. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku. W ciągu roku wykonuje około 500 zabiegów ortopedycznych. Specjalizuje się m.in. w operacjach artroskopowych barku. Ukończył wiele specjalistycznych kursów oraz szkoleń, w tym kurs z zakresu chirurgii artroskopowej barku, uczestniczył także w I Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej. Udać się można do niego na artroskopową rekonstrukcję pierścienia rotatorów, artroskopową rekonstrukcję obrąbka stawowego, operacje Latafjet (w przypadku niestabilności barku) oraz artroskopową dekompresję przestrzeni podbarkowej.

Operacje i leczenie barku w swojej ofercie ma również Szpital Medicover, w którym świadczona jest cała gama procedur z zakresu diagnostyki i leczenia dysfunkcji barku. Do placówki udać się można na artroskopię leczniczą i rekonstrukcyjną barku oraz nastawienie złamania w obrębie obręczy barkowej. Oferta kliniki obejmuje także leczenie operacyjne złamania lub zwichnięcia obojczyka, łopatki, stawu barkowo-obojczykowego i mostkowo-obojczykowego. W Szpitalu szukać pomocy mogą ponadto osoby, zmagające się z chorobą zwyrodnieniową stawu barkowego (wówczas przeprowadza się alloplastykę stawu barkowego).

W stolicy na leczenie operacyjne w obrębie barku udać się można rowniez do Szpitala LUX MED, w którym przeprowadza się artroskopię stawu barkowego z zszyciem stożka rotatorów, z leczeniem zwichnięcia barku oraz z operacją Neera. Do Szpitala udać się można również na operację rekonstrukcji stawu obojczykowo-barkowego i reinsercji ścięgna mięśnia dwugłowego. Oferta kliniki obejmuje ponadto operacje złamania w obrębie barku, operacje nawykowego zwichnięcia barku sposobem Bankarta oraz endoprotezoplastykę stawu barkowego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie barku w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat operacje i leczenie barku