Klinika Medyczna Wilmed

Warszawa, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  215 opinii
 • Podniesienie piersi od 15000 zł
 • Zmniejszenie piersi od 15000 zł
 • Plastyka brzucha od 17000 zł
 • Plastyka powiek górnych od 5000 zł
lek. Piotr Ciszewski

lek. Piotr Ciszewski

chirurg ogólny

Lek. Piotr Ciszewski jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów ginekomastii w Klinice Wilmed. Pacjenci po zabiegu są zadowoleni, ponieważ efekty leczenia są natychmiastowe.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 350 zł

M-ESTETICA

Warszawa, Al. KEN 21/ lok. U7
9,5 / 10  •  Znakomita  •  31 opinii
 • Plastyka brzucha od 4200 zł
 • Plastyka powiek górnych od 3900 zł
 • Plastyka powiek dolnych od 3900 zł
 • Korekcja odstających uszu od 3900 zł
lek. Piotr Roczniak

lek. Piotr Roczniak

chirurg ogólny, lekarz medycyny ratunkowej

Podczas webinaru dr n. med. Piotr Roczniak z M-Estetica przybliżył informacje na temat przebiegu i metod operacji plastycznych powiek.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Inne placówki w pobliżu Warszawy

ARTE DERM

Józefów, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 38A(17 km od Warszawy)
9,9 / 10  •  Znakomita  •  115 opinii
 • Modelowanie twarzy własnym tłuszczem od 4500 zł
 • Powiększanie penisa kwasem 3000 zł
 • Powiększanie penisa własnym tłuszczem 7200 zł
 • Liposukcja podbródka od 3500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Lekarze wykonujący chirurgia plastyczna w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 11 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 42 różnych placówkach. Usługa chirurgia plastyczna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Piotr Fryczkowski

okulista

w Retina Szpital Okulistyczny

10 / 10
dr n. med. Piotr Tesla

okulista

w Retina Szpital Okulistyczny

10 / 10
lek. Joanna Wiśniewska-Goryń

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

10 / 10
lek. Małgorzata Legocka

chirurg transplantacji włosów; lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej; chirurg ogólny

w Ars Estetica Warszawa

10 / 10
lek. Michał Kowalczewski

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny, flebolog

w Ars Estetica Warszawa

9,6 / 10
lek. Antoni Krajewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Sienna

9,3 / 10
lek. Jerzy Chęciński

chirurg plastyczny

w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

9,0 / 10
dr n. med. Kamil Pietrasik

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Klinika Krajewski

8,4 / 10
dr n. med. Jakub Rzepka

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Indywidualna Praktyka Lekarska Jakub Rzepka

dr n. med. Konrad Czajkowski

chirurg ogólny

w Kriomed Czajkowski

lek. Katarzyna Filipiak

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Sienna

Chirurgia plastyczna Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia plastyczna w Warszawie na podstawie cenników z 42 placówek. Najniższa cena to 4200 zł za plastyka brzucha natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 29000 zł (zmniejszenie piersi).

Ile kosztuje chirurgia plastyczna w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia plastyczna w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia plastyczna w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 61 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia plastyczna w innych miastach.

Chirurgia plastyczna w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w KOLMED Gabinet zabiegowy w KOLMED

Współczesna chirurgia plastyczna ma wiele do zaoferowania osobom chcącym skorygować niedoskonałości wyglądu. Pacjenci klinik mogą poddać się zabiegom modelowania sylwetki, z łatwością znajdą także specjalistę, który poprawi kształt ich nosa lub uszu. Kobiety mają do wyboru pełną paletę operacji korygujących piersi – od powiększenia, przez podniesienie aż do mammoplastyki, czyli chirurgicznej redukcji przerośniętych gruczołów. Z kolei mężczyźni coraz chętniej wybierają zabiegi polegające na wymodelowaniu klatki piersiowej lub transplantacji włosów. W zależności od operacji i obszaru zabiegowego różny jest czas jej trwania i długość rekonwalescencji. Zazwyczaj operacje plastyczne przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym, co wymaga pozostania pacjenta na dobę w klinice.

Uznani chirurdzy plastyczni

Poprawianie wyglądu cieszy się coraz większym zainteresowaniem pacjentów, a kliniki chirurgii plastycznej można dziś znaleźć nie tylko w dużych miastach. Osoby zdecydowane na chirurgiczną korektę niedoskonałości mają duży wybór prestiżowych ośrodków, w których zabiegi wykonują chirurdzy z wieloletnim doświadczeniem. Wyjątkowo wielu takich specjalistów pracuje w Warszawie. Wśród nich należy wymienić wybitnego chirurga plastycznego, dr Andrzeja Sankowskiego (Klinika Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego), Członka-założyciela Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a także jednego z założycieli i  członka zarządu Fundacji Rozwoju Chirurgii Naczyniowej. To prekursor wielu metod zabiegowych, w tym m.in. zabiegów z wykorzystaniem lasera CO2 i preparatu  Aquamid. Dr Sankowski zgromadził w swojej klinice zespół złożony z równie doświadczonych lekarzy – współpracuje z nim m.in. dr n. med. Wojciech Witkowski oraz dr n. med. Janusz Greese-Łyko. Obaj lekarze to specjaliści chirurgii plastycznej i członkowie PTChPRiE.

Kolejnym miejscem, w którym pracuje światowej sławy chirurg, jest Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt. Kierujący ośrodkiem dr Marek Szczyt doskonalił się w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju – najstarszej klinice chirurgii plastycznej w Polsce i jednej z najlepszych na świecie. Prócz tego uczestniczył w licznych szkoleniach w kraju i za granicą, brał także udział w wielu szkoleniach, w tym w Niemczech, Włoszech, Austrii i USA. W jego ośrodku pracuje sztab wykwalifikowanych lekarzy, wśród których można wymienić dr Macieja Kulickiego, członka PTChPRiE. On z kolei zdobywał wiedzę m.in. w Hiszpanii, Szwecji i Francji, odbył również indywidualne praktyki z zakresu chirurgii plastycznej w Klinice Uniwersytetu Południowej Karoliny w Charleston.

Renomowane warszawskie kliniki chirurgii plastycznej

Zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej w stolicy przeprowadza także lek. med. Zbigniew Plewa z kliniki Dr Urszula Brumer Medycyna Urody. Właścicielką ośrodka jest lek. med. Urszula Brumer, autorka terapii z wykorzystaniem własnych komórek macierzystych pacjenta, a także jedna z pierwszych lekarzy w Polsce, którzy zaczęli stosować system Star Lux 500 firmy Palomar. Doktor Plewa zajmuje się m.in. operacjami powiększenia piersi i ust oraz modelowaniem sylwetki przy pomocy lipolizy. Wykonuje też zabiegi kierowane do mężczyzn – powiększa penisa poprzez iniekcje kwasu hialuronowego. Specjalista współpracuje również z krakowskim ośrodkiem Dermedik.

Polecaną warszawską placówką jest także Centrum Medyczne MML dysponujące centrum diagnostycznym oraz nowocześnie wyposażonymi gabinetami zabiegowymi. Do licznego zespołu medycznego ośrodka należy m.in. dr n. med. Wojciech Jasek, który specjalizował się w zakresie chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie. Jest autorem i współautorem wielu publikacji z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i oparzeniowej. Wraz z nim w placówce pracuje dr n. med. Norbert Paweł Górski, specjalista otolaryngolog oraz specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej twarzy. Doskonalił się w renomowanych zagranicznych ośrodkach, wśród których można wymienić Facial Plastics Surgery Associates w Teksasie czy Larrabee Center for Facial Plastic Surgery w Seattle. Pracował tam jako asystent, natomiast w Harvard Medical School obejmował stanowisko pracownika naukowego. W Centrum zajmuje się rynologią oraz chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną twarzy.

W Medical Esthetic pacjenci mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów poprawiających wygląd. W ramach usług na twarzy lekarze ośrodka wykonują lifting, plastykę brwi i czoła oraz plastykę powiek. Z kolei osoby pragnące pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej mogą poddać się liposukcji lub plastyce brzucha. W ofercie kliniki znajduje się wiele zabiegów odmładzających – w tym procedury z przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej i iniekcje toksyny botulinowej.

Jeszcze jedną warszawską kliniką, w której pacjenci mogą poddać się operacji plastycznej, jest Medicover. Zabiegi wykonuje w niej m.in. dr Janusz Obrocki, chirurg plastyk z 17-letnim stażem zawodowym. Przez wiele lat operował w Klinice Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Wojskowej Akademii Medycznej, a dziś może się poszczycić bogatym doświadczeniem w liposukcji oraz chirurgii estetycznej piersi i twarzy. Dr Obrocki specjalizuje się w plastyce uszu – ma za sobą wykonanie ponad tysiąca zabiegów.

 

Kadra w Klinika OT.CO - Mokotów Kadra w Klinika OT.CO - Mokotów

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat chirurgia plastyczna

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…