Leczenie kanałowe (endodoncja) Warszawa

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący endodoncja - leczenie kanałowe w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa leczenie kanałowe w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Piotr Stępień

stomatolog

w Implant-Art

8,0 / 10

Endodoncja - leczenie kanałowe Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą endodoncja - leczenie kanałowe w Warszawie na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 100 zł za leczenie kanałowe bez mikroskopu natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 1300 zł (powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem).

Ile kosztuje endodoncja - leczenie kanałowe w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endodoncja - leczenie kanałowe w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen endodoncja - leczenie kanałowe w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Leczenie kanałowe bez mikroskopu
  Warszawa, Puławska 228

  od 100 zł
  do 100 zł

 • Powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem
  Warszawa, Krasińskiego 59
  Powtórne leczenie zęba 1 kanałowego - 900 zł Powtórne leczenie zęba 2 kanałowego - 1100 zł Powtórne leczenie zęba 3 kanałowego - 1300 zł + 350 zł - dodatkowy kanał przy leczeniu powtórnym

  od 900 zł
  do 1300 zł

  140 zł

Posiadamy również ofertę w 44 innych miastach. Sprawdź ceny endodoncja - leczenie kanałowe w innych miastach.

Endodoncja - leczenie kanałowe w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Implant-Art Gabinet zabiegowy w Implant-Art

W dzisiejszych czasach dbanie o zęby jest koniecznością – nieświeży oddech wywołany próchnicą czy kamieniem nazębnym lub krzywe, pożółkłe uzębienie jest źle widziane. Ale czasem bywa tak, że nie wystarczy sama profilaktyka stomatologiczna, gdyż leczenie wymaga bardziej inwazyjnych zabiegów. Wtedy najlepiej poszukać dobrego specjalisty, który możliwie bezboleśnie wyleczy chory ząb i przywróci pacjentowi dobre samopoczucie.

Leczenie kanałowe (endodontyczne) jest ostatnią deską ratunku dla bardzo zniszczonych zębów. W przypadku nieodwracalnego zapalenia miazgi zęba (niestety, najczęściej powstałego w wyniku zaniedbania) stomatolog usuwa martwą tkankę i wypełnia pustą przestrzeń specjalnym materiałem. Nierzadko tylko ten zabieg może ocalić ząb przed usunięciem.

Z reguły leczenie wymaga kilku wizyt w gabinecie (1-3), a wypełnienie kanału może być opóźnione z powodu bólu zęba, stanu zapalnego tkanek lub wysięku. Wtedy dentysta umieszcza w kanale lekarstwa o działaniu bakteriobójczym, wysuszającym albo przeciwzapalnym. Zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym.

Nowoczesne leczenie kanałowe pod mikroskopem stomatologicznym

Stomatolodzy w Warszawie w większości przypadków operują tak specjalistycznym sprzętem, że w ich gabinetach pacjent wie, że oddaje się w ręce profesjonalisty. Nieważne czy chodzi o wszczepianie implantów, usuwanie przebarwień czy leczenie kanałowe. Warszawa jest ośrodkiem, w którym pracują zawodowcy, przyciągający talentem i doświadczeniem nie tylko klientów z kraju, ale także z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Niemiec.

Klinika OptimDent (Śródmieście) posiada najnowocześniejszy sprzęt do leczenia kanałowego, czyli endometry Morita i B&L SuperEndo Beta. Zabiegi leczenia kanałowego w placówce przeprowadzają tylko endodonci, np. specjalistka endodoncji mikroskopowej Karolina Różycka (właścicielka kliniki) czy dr n. med. Agnieszka Nęcka.

Także lek. dent. Konrad Zarod (Periogabinet), stosując mikroskop endodontyczny, pokonuje najczęstszy problem w leczeniu kanałowym, czyli duże zakrzywienie kanału. Z kolei specjalista endodoncji i stomatologii estetycznej, lek. stom. Tomasz Fałkowski (Idealny Uśmiech, Wilanów-Zawady), korzysta z mikroskopu dającego powiększenie 4-40 x.

Lek. stom. Sławomir Kwieciński (Fabdent, Bemowo), członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE), w swojej klinice oprócz zabiegów przy użyciu mikroskopu stomatologicznego zajmuje się również udrażnianiem zobliterowanych kanałów.

Kliniki stomatologiczne w Warszawie – pełen profesjonalizm

Sala operacyjna w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna Sala operacyjna w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Klinika Impladent w krótkim czasie zebrała bardzo wiele opinii zadowolonych pacjentów. Dr n. med. Łukasz Suchodolski oraz specjalista chirurg i endodonta Andrzej Chramiec stanowią tylko część licznego personelu, ale, jak pozostali pracownicy, na swojej dziedzinie znają się jak mało kto. To profesjonaliści pracujący w klinice, która otrzymała światową nagrodę Platinum Preffered Member. Podczas zabiegów wyszukują dodatkowe kanały, leczą perforacje, a także zajmują się rewizją leczenia kanałowego.

Centrum Medyczne Puławska (Piaseczno) za cel stawia sobie usługi dla najbardziej wymagających klientów.Lek. stom. Pieczyńska Joanna i lek. stom. Olszewska Agnieszka przeprowadzają leczenie kanałowe oraz zabiegi z zakresu protetyki i ortodoncji.

Zabiegami endodontycznymi zajmuje się również Mazowieckie Centrum Stomatologii. W ofercie klinika ma zarówno leczenie pod mikroskopem, jak i bez niego, a w cenie zabiegów zawiera się znieczulenie nasiękowe i koferdam.

Pacjenci szukali zabiegu endodoncja - leczenie kanałowe w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat endodoncja - leczenie kanałowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…