Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch Warszawa i okolice

Bezpośrednio w Warszawie nie dysponujemy placówką wykonującą endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Warszawy. Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North w Częstochowie (203 km od Warszawy) w cenie 28000 zł lub w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (98 km od Warszawy) gdzie cena za endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch wynosi 32000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Warszawy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w 2 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 28000 zł w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, najwyższa to 32000 zł, natomiast średni koszt to 30000 zł.

Ile kosztuje endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w najbliższej odległości od Warszawy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Warszawy:

Posiadamy również ofertę w 5 innych miastach. Sprawdź ceny endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w innych miastach.

Więcej na temat endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…