Stomatologia Lis

Warszawa, ul. Krasińskiego 58
9,9 / 10  •  Znakomita  •  120 opinii
 • RTG pantomograficzny 100 zł
 • Implanty zębowe MIS 3000 zł
 • Resekcja w zębie jednokorzeniowym od 200 zł
 • Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe 1500 zł
 • Konsultacja stomatologiczna 100 zł
 • Konsultacja implantologicznazadzwoń
 • Konsultacja chirurga stomatologazadzwoń

LUX MED Warszawa

Warszawa, 44 placówek - pokaż adresy
8,1 / 10  •  Bardzo dobra  •  1741 opinii
 • Usunięcie zęba zatrzymanego od 695 zł
 • Wizyta kontrolna aparatu stałego od 232 zł
 • RTG pantomograficzny od 100 zł
 • Implanty zębowe Astra Tech od 3473 zł
 • Konsultacja chirurga stomatologa od 188 zł
 • Konsultacja ortodontyczna od 220 zł
 • Konsultacja stomatologiczna od 144 zł
 • Konsultacja implantologiczna od 188 zł

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący stomatologia w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 18 różnych placówkach. Usługa stomatologia w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Piotr Stępień

stomatolog

w Implant-Art

8,0 / 10

Stomatologia Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą stomatologia w Warszawie na podstawie cenników z 18 placówek. Najniższa cena to 200 zł za odbudowa zęba kompozytem natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 1900 zł (leczenie bruksizmu / zgrzytania zębami).

Ile kosztuje stomatologia w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi stomatologia w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen stomatologia w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 55 innych miastach. Sprawdź ceny stomatologia w innych miastach.

Stomatologia w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w DenticaNova Gabinet zabiegowy w DenticaNova

Planujesz pobyt w Warszawie? Polecamy wizytę u najlepszych warszawkich stomatologów i implantologów, aby efekt zdrowotny i estetyczny był niesamowity – piękne białe zęby i naturalny wygląd. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z uzębieniem, bezzwłocznie należy udać się do dobrego dentysty. Warszawa – stolica Polski, jest bardzo popularnym miejscem jeśli chodzi o świadczenie usług stomatologicznych. Znajdziemy tu kilkaset gabinetów - od małych - jednososbowych, do dużych klinik dysponujących wieloma placówkami (Primadent czy LuxMed).

Zadbane zęby drogą do sukcesu

Na plakatach i w filmach widzimy ludzi posiadających piękne, równe i zdrowe zęby. To już nie czasy, kiedy zdrowie było luksusem – dziś każdy bez problemu może znaleźć dobrego stomatologa i zapewnić sobie uśmiech rodem z reklamy markowej pasty. Zwłaszcza, kiedy przyjedzie do Warszawy, ponieważ tutejsi lekarze są jednymi z najlepszych. Ich profesjonalizm jest dobrze znany także za granicą, powstał już nawet termin określający turystykę medyczną w celu leczenia zębów – denturyzm.

Warto przyjechać do stolicy Polski chociażby ze względu na cennik usług stomatologicznych. Warszawa może się pochwalić konkurencyjnymi cenami wobec innych stolic państw europejskich (np. średnia cena za implanty to zaledwie 30-40 % ceny w Niemczech czy Wielkiej Brytanii, a wybielanie zębów jest tańsze co najmniej o połowę).

Dlaczego Warszawa jest tak popularna? To centrum biznesowe i miejsce do którego przyjeżdżaja zagraniczne wycieczki. Leczenie stomatologiczne odbywa się często niejako przy okazji wizyty biznesowej lub wycieczki czy zwiedzania. Zarówno biznesmeni, jak i turyści, którzy odwiedzają Wilanów lub Zamek Królewski w Warszawie, jeśli tylko dysponują wolnym czasem często starają się przy okazji skorzystać z  oferty naszych stomatologów.

Wyposażenie warszawskich gabinetów stomatologicznych w niczym nie odbiega od zachodnich standardów, podobnie jak poziom wiedzy lekarzy. Przykładowo, klinika BlueDental jako jedyna z prywatnych placówek w stolicy posiada swój dział naukowo-badawczy, zajmujący się innowacjami w dziedzinie stomatologii i implantologii – ze szczególnym naciskiem na tę ostatnią, ponieważ klinika specjalizuje się w zabiegach wszczepiania implantów (technikami konwencjonalnym i specjalnymi).

Kliniki i gabinety stomatologiczne w Warszawie

Zakres usług oferowanych przez warszawskich stomatologów jest bardzo różnorodny. Klient może dowolnie przebierać w placówkach, wybierając tę z najlepszą ceną i najbardziej doświadczonym personelem. Jednym z takich miejsc jest Wójcik Dental Clinic, gdzie profesja stomatologa jest tradycją przekazywaną z ojca na syna – założyciele są braćmi wychowanymi w lekarskiej rodzinie (ojciec – stomatolog, matka – okulista). Tomasz Wójcik szczególnie polubił protetykę i stomatologię ogólną, Adam Wójcik jest wszechstronnym lekarzem, specjalizującym się w stomatologii estetycznej, natomiast Tomasz Wójcik zyskał miano jednego z najlepszych specjalistów w dziedzinie implantoprotetyki i implantologii.

Kolejną placówką jest Stomapol, klinika założona przez  stomatologa Krzysztofa Polanowskiego. Jako jedna z nielicznych diagnozuje infekcje próchnicą dzięki bardzo zaawansowanej technologii Cariscreen oraz dysponuje środkami Carifree, będącymi najskuteczniejszą formą zwalczania próchnicy. Lekarze kliniki zajmują się zaawansowaną przebudową zgryzu metodami adhezyjnymi, protetycznymi lub techniką łączoną. Leczenie w klinice Stomapol skupia się na zachowaniu naturalnych zębów w minimalnie inwazyjny sposób.

Lecznice Stomatologiczne Dentalux również mogą się pochwalić świetną kadrą – w 2012 roku po raz trzeci otrzymały godło Firma Przyjazna Klientowi. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, dr Joanna Antoszewska jest specjalistką z dziedziny implantacji ortodontycznej, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz European Orthodontic Society. Z kolei dr Joanna Dąbrowicz, zajmująca się głównie profilaktyką i stomatologią zachowawczą,  świetnie radzi sobie z pacjentami z tzw. „fobią stomatologiczną".

Warszawskie placówki stomatologiczne należą do europejskiej czołówki. Leczenie pozwala na szybkie, stosunkowo bezbolesne a co ważne - tanie naprawienie problemów typu ubytki czy choroby dziąseł. Takie ośrodki jak Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne dr. Awiłło (Mokotów) czy Blue Dental (Muranów) posiadają doskonałe referencje i od lat przyjmują pacjentów zagranicznych, a ich personel biegle posługuje się językiem angielskim, niemieckim czy rosyjskim. Tacy lekarze jak dr Adam Okoń (Blue Dental) czy dr Barbara Kaczmarczyk (Estedentica) nie tylko ukończyli liczne specjalistyczne szkolenia, ale wykonali już kilkaset zabiegów i posiadają stałe grono zadowolonych klientów.

Do dentysty bez strachu

Gabinet zabiegowy w BestWayDent Gabinet zabiegowy w BestWayDent

Skoro mowa o fobii – wszyscy wiemy, że wizyta u dentysty nie kojarzy się z przyjemnością. Stomatologia Jarzębiny (Ursynów), co ważne dla mam, jest miejscem przyjaznym dziecku. W klinice specjaliści pomogą zadbać o zęby mleczne malucha, zajmą się profilaktyką i zapewnią małemu pacjentowi opiekę ortodontyczną, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zaś mama bez problemu wybieli zęby lub wszczepi implanty. Specjalistką ortodoncji w klinice jest dr n. med. Dorota Łukasiewicz, natomiast lek. dent. Katarzyna Wójtowicz-Ciesiołka bezstresowo leczy zęby kanałowo.

Centrum Stomatologii Estetycznej Dental Progress to klinika, w której stosowana jest tzw. ozonoterapia – dzięki urządzeniu KaVo HealOzone pacjenci wreszcie mogą bez nerwów poddać się zabiegowi, którego boi się chyba każdy, czyli borowaniu. Owo urządzenie zamienia w ozon tlen pobrany z powietrza i aplikuje go na chory ząb, odizolowany od innych silikonowym „kapturkiem". Zabieg ten jest bardzo krótki, zupełnie bezbolesny i tak bezpieczny, że może być stosowany u dzieci i kobiet w ciąży. Kadra pracujących w klinice specjalistów jest wykwalifikowana i sympatyczna, więc pacjent szybko pozbędzie się strachu. Zabiegi przeprowadzają, m.in., lek. stom. Elżbieta Derlacz oraz lek. stom. Katarzyna Sobecka.

Gabinet stomatologiczny Piotr Krzeski jest miejscem, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością – działa od lat 50-tych, wciąż się udoskonalając, dzięki czemu dziś zabiegi w tej placówce przeprowadzane są przy użyciu endometru i mikroskopu endodontycznego.  Lek. dent. Piotr Krzeski jest specjalistą stomatologii zachowawczej z endodoncją. Podczas pracy korzysta z cyfrowej radiowizjografii, która pomaga mu w każdej chwili kontrolować przebieg leczenia.

Usługi stomatologa to nie tylko wypełnienia i implanty - to także profilaktyka, stomatologia estetyczna (wybielanie zębów nakładkowe lub laserowe), ortodoncja i periodontologia. Co ważne - praktycznie wszystkie placówki udzielają bezpłatnych konsultacji w zakresie stomatologii.

Pacjenci szukali zabiegu stomatologia w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat stomatologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…