Korony zębowe Warszawa

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący korony w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa korony zębowe w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Karolina Trusiewicz

stomatolog

w BestWayDent

10 / 10
lek. dent. Piotr Stępień

stomatolog

w Implant-Art

8,0 / 10

Korony Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą korony w Warszawie na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 200 zł za korona tymczasowa kompozytowa natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 2750 zł (korona porcelanowa pełnoceramiczna).

Ile kosztuje korony w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi korony w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen korony w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 46 innych miastach. Sprawdź ceny korony w innych miastach.

Korony w Warszawie - gdzie najlepiej?

Korony zębowe są to stałe, mocowane do zębów lub implantów, elementy protetyczne. Stosuje się je w przypadkach, gdy ząb jest zniszczony, a odbudowa materiałem kompozytowym jest niemożliwa. Celem wykorzystywania koron protetycznych jest przede wszystkim wzmocnienia zęba, poprawienia jego wyglądu bądź wyrównanie niedoskonałości uzębienia. Ponadto, zadaniem koron stomatologicznych może być całkowite zastąpienie zęba (korony protetyczne). Wstawianie koron jest całkowicie bezbolesne, ponieważ zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Wyróżnia się korony pełnoceramiczne, akrylowe i porcelanowe (najczęściej wykonywane na podbudowie ze złota lub stopu metali). W przypadku większych obszarów poddawanych leczeniu, wstawiane są tzw. mosty protetyczne, czyli uzupełnienia, składające się z kilku koron.

Korony zębowe - kto zajmuje się protetyką w Warszawie?

Stomatolog lek. dent. Ewa Robak w codziennej pracy z pacjentami świadczy usługi z zakresu protetyki, w ramach których wykonuje także korony zębowe. Wiedzę teoretyczną w tym zakresie poszerzała na wielu kursach specjalistycznych, w tym m.in. Wykorzystanie kompozytów laboratoryjnych w gabinecie stomatologicznym. Licówki, korony, mosty adhezyjne i konwencjonalne - kurs praktyczny czy Preparacja zębów pod korony i mosty. Atraumatyczna metoda dla przyzębia. Uczestniczyła także w seminarium specjalistycznym Czynniki ryzyka dysfunkcji narządu żucia w leczeniu zachowawczym i protetycznym.

Korony zębowe wykonuje również w Warszawie lek. stom. Wojciech Gałkowski. W codziennej pracy oferuje pacjentom korony porcelanowe, tymczasowe i umieszczane na implancie. Ponadto w zabiegach protetycznych wykorzystuje inlaye porcelanowe oraz wkłady koronowo-korzeniowe. Obok protetyki świadczy usługi z zakresu implantologii, endodoncji i stomatologii estetycznej. Zajmuje się także mikrochirurgią stomatologiczną oraz leczeniem chorób przyzębia. Ukończył takie kursy jak Procera - Przygotowanie zębów pod korony całoceramiczne czy Wprowadzenie do implantologii - protezy overdenture oparte na implantach.

Lek. stom. Katarzyna Żychowska zajmuje się protetyką, w tym wstawianiem koron zębowych, endodoncją oraz leczeniem zachowawczym. Brała udział w wielu szkoleniach z zakresu stomatologii, m.in. Estetyczne kompromisy i dylematy. Estetyka w protetyce jako wypadkowa łączenia różnych technik rekonstrukcji oraz Odbudowa zęba po leczeniu endodontycznym. Była także uczestniczką seminarium specjalistycznego na temat Terapii protetycznej pacjentów z zaburzonym zwarciem.

Pacjenci szukali zabiegu korony w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat korony

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…