Podcięcie wędzidełka prącia Warszawa

Lekarze wykonujący podcięcie wędzidełka prącia w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 17 różnych placówkach. Usługa podcięcie wędzidełka prącia w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Aleksander Husak

chirurg ogólny

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

10 / 10
dr n. med. Michał Kowalczewski

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny, flebolog

w Ars Estetica Warszawa

9,4 / 10
lek. spec. Przemysław Zimnoch

urolog

w Bora Clinic Centrum Medyczne

lek. spec. Kacper Jackowicz

urolog

w Bora Clinic Centrum Medyczne

dr n. med. Mateusz Ciopiński

chirurg dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Jakub Szaniawski

urolog

w Centrum Medyczne doktorA

Podcięcie wędzidełka prącia Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podcięcie wędzidełka prącia w 17 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 700 zł w Centrum Dermatologiczne FEBUMED, najwyższa to 1800 zł, natomiast średni koszt to 1325 zł.

Ile kosztuje podcięcie wędzidełka prącia w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podcięcie wędzidełka prącia w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny podcięcie wędzidełka prącia w innych miastach.

Podcięcie wędzidełka prącia w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne doktorA Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne doktorA

Nieprawidłowy kształt bądź długość wędzidełka penisa może przysporzyć mężczyźnie wiele cierpień oraz kompleksów. Zbyt krótkie lub przeciwnie – za długie – sprawia ból podczas współżycia lub wręcz je uniemożliwia. Przeszkadza także w zachowaniu właściwej higieny i może doprowadzić do nawrotów chorób wywołanych nagromadzeniem się mastki w okolicach napletka. Pomocą w takich sytuacjach służy urolog bądź chirurg, który może przeprowadzić zabieg podcięcia wędzidełka. Procedura jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym, trwa od kilku do kilkunastu minut i polega na poprowadzeniu cięcia na wędzidełku i ponownym zszyciu powstałej rany. Okres jej gojenia wynosi od 7 do 10 dni, a lekarze zalecają w tym czasie abstynencję seksualną pacjenta.

Warszawa – urolodzy z certyfikatem FEBU

W stolicy Polski pracuje wielu wybitnych urologów. Nie brak w niej też certyfikowanych specjalistów z tytułem FEBU (Fellow of the European Board of Urology). Wśród nich można wymienić lek. Mariannę Bondarenko z Centrum Medycznego Wellmed. To absolwentka warszawskiej Akademii Medycznej, od wielu lat związana ze Szpitalem Praskim. Doświadczenie zdobywała w uznanych stołecznych ośrodkach, zaś staż chirurgiczny w ramach specjalizacji z urologii odbyła w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej SPCSK w Warszawie. Europejski certyfikat FEBU zdobyła w 2008 roku (z wyróżnieniem).

Doktor Bondarenko przyjmuje pacjentów we wspomnianym Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o, na Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej im. dr med. Jana Kiełkiewicza. Wraz z nią leczeniem schorzeń urologicznych zajmuje się m.in. dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka oraz lek. med. Adam Dorobek – oboje są specjalistami urologii z dyplomami FEBU. Oddział Urologii jest obecnie najstarszym Oddziałem Urologicznym w Warszawie (istnieje od 1924 roku).

Kolejna stołeczna placówka, a której zabiegi urologiczne wykonują doświadczeni lekarze, to Centrum Medyczne Damiana. Zespołem urologów w CM Damiana kieruje lek. med. Radosław Jardanowski, chirurg oraz specjalista urolog FEBU. Zakres usług urologicznych wykonywanych w ośrodku jest bardzo szeroki, a lekarze podczas terapii wykorzystują nowoczesny sprzęt. Prócz korekcji wędzidełka penisa zajmują się m.in. leczeniem schorzeń gruczołu krokowego oraz zabiegami endourologicznymi.

Plastyka wędzidełka prącia

Kadra w Klinika OT.CO - Mokotów Kadra w Klinika OT.CO - Mokotów

Wybitnym specjalistą urologii leczącym pacjentów w Warszawie jest prof. Wojciech Perdzyński, prowadzący Gabinet Chirurgii Rekonstrukcyjnej Męskich Narządów Moczowo-Płciowych. Pomaga zarówno dorosłym, jak i dzieciom, a w sytuacji zbyt krótkiego wędzidełka napletka przeprowadza operację plastyczną wydłużenia fałdu skórnego. Profesor jest kierownikiem Zespołu Chirurgii Rekonstrukcyjnej Męskich Narządów Moczowo-Płciowych Szpitala Damiana w Warszawie, a do jego zainteresowań zawodowych należy m.in. chirurgia wad wrodzonych układu moczowo-płciowego u dzieci oraz chirurgia rekonstrukcyjna prącia u dorosłych mężczyzn.

Pacjenci pragnący pozbyć się problemu krótkiego wędzidełka mogą zwrócić się z prośbą o pomoc do Przychodni Urodent. Pracuje w niej zespół urologów, którym kieruje dr n. med. Tomasz Ząbkowski, lekarz z długim stażem zawodowym. Prowadzi profilaktykę i leczenie z zakresu zaburzeń erekcji, zabiegi stulejki, krótkiego wędzidełka i innych problemów natury urologicznej. Specjaliści ośrodka to w głównej mierze klinicyści pracujący w Wojskowym Instytucie Medycznym Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie przy ulicy Szaserów.

W samym centrum Warszawy znajduje się Lecznica Profesorsko-Ordynatorska Alfa-Lek, w której leczeniem pacjentów zajmuje się zespół złożony z uznanych specjalistów różnych dziedzin medycyny. Jego członkami są m.in.: prof. dr hab. n. med. Sławomir Dutkiewicz, dr hab. n. med. Krzysztof Piechna oraz dr n. med. Jerzy Golański. Mężczyźni pragnący przejść zabieg podcięcia wędzidełka bądź inne operacje urologiczne mogą umówić się zarówno na konsultacje, jak i sam zabieg w dogodnym dla siebie terminie – godziny wizyt są dostosowywane do możliwości czasowych pacjentów.

W Warszawie mieści się również placówka Profemed, w której zabiegami podcinania wędzidełka penisa i innymi procedurami z zakresu urologii zajmuje się lek. med. Daniel Leszczyński, urolog.

Pacjenci szukali zabiegu podcięcie wędzidełka prącia w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat podcięcie wędzidełka prącia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…