Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący podniesienie piersi w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 8 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 12 różnych placówkach. Usługa podniesienie piersi w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

lek. Joanna Wiśniewska-Goryń

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

10 / 10
lek. Piotr Turkowski

chirurg plastyczny

w Klinika OT.CO - Bielany

9,6 / 10
lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Marina MedEstetic, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Wąwozowa), Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

9,4 / 10
lek. Krzysztof Szymański vel Szymanek

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Medi Horizon Clinic, Klinika OT.CO - Bielany

9,3 / 10
lek. Piotr Ciszewski

chirurg ogólny

w Klinika Medyczna Wilmed

9,1 / 10
dr n. med. Witold Waśkiewicz

chirurg plastyczny

w Klinika OT.CO - Bielany

dr n. med. Aleksandra Iljin

chirurg plastyczny

w Medicine Clinic

dr n. med. Katarzyna Żuchowska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Medicine Clinic

Podniesienie piersi Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podniesienie piersi w 12 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 8000 zł w Medicine Clinic, najwyższa to 20400 zł, natomiast średni koszt to 15427 zł.

Ile kosztuje podniesienie piersi w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podniesienie piersi w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny podniesienie piersi w innych miastach.

Podniesienie piersi w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Prestige Medical Józefów Gabinet zabiegowy w Prestige Medical Józefów

Nie sposób zaprzeczyć, że piękny biust jest dumą kobiety. Zdarza się jednak, że staje się obwisły – najczęściej ma to miejsce po porodzie lub przy zmianie wagi, no i, oczywiście, piersi opadają z wiekiem. Niekiedy kobiecie tak bardzo to przeszkadza, że decyduje się na operacyjne podniesienie piersi i w tym celu udaje się do kliniki chirurgii plastycznej.

Podniesienie piersi, inaczej nazywane liftingiem piersi lub mastopeksją, polega na nowym umiejscowieniu brodawki sutkowej i usunięciu nadmiaru obwisłej skóry. Czasem chirurg usuwa też tkankę tłuszczową, zmniejszając objętość biustu pacjentki. Operacja wymaga znieczulenia ogólnego i spędzenia co najmniej 2-3 dni w klinice. Później pacjentka musi nosić sportowy biustonosz (ok. 3 miesiące).

Warszawa - chirurgia plastyczna

W wielu miastach Polski można poddać się zabiegowi podniesienia piersi. Jednych z nich jest Warszawa, gdzie swoje placówki prowadzą wybitni chirurdzy plastyczni, tacy jak, na przykład, dr n. med. Tomasz Matuszewski (Model Med). Obecnie pracuje jako konsultant i chirurg operujący w Centrum Medycznym Damiana w Warszawie. Jednym z jego zawodowych osiągnięć jest wprowadzenie do stałej praktyki klinicznej techniki mikrochirurgicznej. Dokonał tego wraz z zespołem Kliniki Chirurgii Plastycznej CMKP.

Kolejny specjalista, dr n. med. Piotr Osuch (IQ Medica), to absolwent warszawskiej Akademii Medycznej. Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Oprócz tego jest członkiem European Academy of Facial Plastic Surgery i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. Mastopeksję wykonuje także w prowadzonej przez lekarza dermatologa Dorotę Prandecką klinice Lasermed. W czasie zabiegu koryguje obwisłość i kształt piersi oraz położenie i wielkość brodawek sutkowych.

Również dr Maciej Rogala (Miejska Farma Piękności) jest znanym i cenionym chirurgiem. To członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz wykładowca Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Prócz niego zabiegi z zakresu korekcji piersi w ośrodku wykonuje również dr Wojciech Jasek.

Dr n. med. Tadeusz Witwicki (Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki), absolwent warszawskiej Akademii Medycznej, to chirurg plastyk z ponad 20-letnim doświadczeniem. Pracuje jako ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Jest prekursorem wielu metod w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Polsce. Wykonuje, między innymi, zabiegi modelacji piersi przy poporodowym zaniku gruczołu oraz obwisłym biuście.

Centrum chirurgii plastycznej w Warszawie

Gabinet zabiegowy w Prestige Medical Józefów Gabinet zabiegowy w Prestige Medical Józefów

W klinice Medical Esthetic (Saska Kępa) pacjentka może skorygować asymetrię piersi, szczególnie jeśli nie chce skorzystać z możliwości powiększenia drugiego gruczołu. Dzięki zabiegowi podniesienia i redukcji zbyt obfitych piersi lekarz usuwa główną przyczynę dolegliwości (rodzących wcześniej zmianę postawy i dotkliwy ból kręgosłupa). Zabiegi przeprowadza dr Grażyna Nasińska-Jurek, członek Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy EAFPS.

Dr Janusz Greese Łyko oraz dr n. med. Wojciech Witkowski (Klinika chirurgii plastycznej dr A. Sankowskiego) przeprowadzają zabiegi plastyki piersi (breast lift), dzięki czemu przywracają estetyczny kształt piersiom bez powiększania ich, wyłącznie dzięki usunięciu nadmiaru skóry. Operacje szczególnie często wybierają młode mamy, które nie chcą zmieniać wielkości biustu, a tylko odzyskać jego pierwotny, młodzieńczy kształt.

Zabiegi podniesienia piersi wykonuje również założona przez dr Andrzeja Barwijuka klinika Medifem, reklamująca się jako pierwsza w Polsce klinika kosmetoginekologii.

Pacjenci szukali zabiegu podniesienie piersi w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat podniesienie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…