O specjaliście

Dr n. med. Katarzyna Osipowicz jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Medycyna Estetyczna dla lekarzy oraz studia z zarządzania podmiotem medycznym na SGH. Aktualnie należy do kadry Kliniki Dermatologii i Wenerologii w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Obroniła pracę doktorską pod tytułem „Ocena pod względem korelacji fenotypowo-genotypowej, odpowiedzi na nowe metody leczenia oraz ocena jakości życia chorych na Epidermolysis", uzyskując stopień naukowy doktora.

Zdobywała wiedzę i doświadczenie w kraju i za granicą, w tym w Niemczech, Grecji, Włoszech i Holandii. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i kursach u wybitnych, światowych ekspertów. Przez ponad 4 lata zdobywała bezcenne doświadczenie pod okiem dr n. med. Marcina Ambroziaka. Jest autorką i współautorką publikacji naukowych. Wystąpiła w programie TVN "Życie bez wstydu". Należy do European Academy of Dermatology and Venereology (EADV), International Society for Dermatologic Surgery, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prowadzi także zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego i Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM). 

Doktor Osipowicz zawsze powtarza: "Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są ładne" – (Vivien Leigh).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. K. Osipowicz

Dr n. med. Katarzyna Osipowicz interesuje się dermatologią i medycyną estetyczną, a w codziennej pracy wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, dermatochirurgii, zabiegi laserowe. Wraz z doktorem Piotrem Turkowskim zajmuje się trychologią oraz chirurgią odtwórczą włosów. Doktor Osipowicz kieruje się zasadą, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają wydobywać naturalne piękno i korygować wygląd subtelnie, a nie zmieniać pacjenta w inną osobę. Cechuje się umiarem i rozsądkiem w dobieraniu zabiegów do potrzeb i oczekiwań pacjentów.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje dr n. med. Katarzyna Osipowicz, wraz z cennikiem usług.

OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski, Warszawa

OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski

Warszawa, ul. Bartycka 24B lok. U1
9,7 / 10   •   Znakomita   •  321 opinii
dr n. med. Katarzyna Osipowicz
dr n. med. Katarzyna Osipowicz
Umów wizytę w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski:
 • Konsultacje

  Konsultacja dermatologiczna
  250
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  250
  Konsultacja trychologiczna
  300
 • Urologia

 • Dermatologia

 • Leczenie łysienia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna


Publikacje

Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez dr n. med. Katarzyna Osipowicz.

Liposukcja podbródka

Liposukcja podbródka

Ewa Kulisz - Redaktor prowadzący Kliniki.pl

Ewa Kulisz

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Joanna Wróbel

Liposukcja brzucha

Liposukcja brzucha

Ewa Kulisz - Redaktor prowadzący Kliniki.pl

Ewa Kulisz


Certyfikaty

Lista 40 certyfikatów otrzymanych przez dr n. med. Katarzyna Osipowicz, potwierdzające kwalifikacje specjalisty.