Operacja i leczenie barku Łódź

Ortopedia i traumatologia sportowa - Filip Płużański

Łódź,
10 / 10  •  Rewelacyjna  •  2 opinii
  • Artroskopia diagnostyczna stawu barkowego od 4500 zł
  • Rekonstrukcja artroskopowa stawu barkowego od 5500 zł
  • Artroskopowe leczenie nawykowego zwichnięcia stawu barkowego od 5500 zł
  • Operacyjne leczenie uszkodzenia stożka rotatorów od 5500 zł
  • Konsultacja ortopedyczna 200 zł

Lekarze wykonujący operacje i leczenie barku w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa operacja barku w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

lek. Filip Płużański

ortopeda, traumatolog

w Ortopedia i traumatologia sportowa - Filip Płużański

10 / 10
lek. Paweł Osiński

traumatolog, ortopeda

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Operacje i leczenie barku Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie barku w Łodzi na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 4500 zł za artroskopia diagnostyczna stawu barkowego natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 10000 zł (artroskopowe leczenie niestabilności stawu barkowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie barku w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie barku w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie barku w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie barku w innych miastach.

Operacje i leczenie barku w Łodzi - gdzie najlepiej?

Przeciążenia i urazy barku najczęściej dotyczą mięśni, więzadeł oraz ścięgien i jeśli nie są bezpośrednio spowodowane wypadkiem, zwykle pojawiają się u osób, u których praca bądź codzienny wysiłek wiąże się z powtarzalnością czynności związanych z podnoszeniem rąk ponad głowę (np. sportowcy, fizykoterapeuci). W przypadku, gdy dolegliwości bólowe nie ustępują pomimo leczenia zachowawczego (odpoczynek, fizjoterapia, farmakologia), w celu dalszej diagnostyki i terapii wewnątrzstawowej może zostać zlecone wykonanie zabiegu artroskopii.

Chirurgia barku w Łodzi

Operacje i leczenie barku oferuje Centrum Medyczne Bimed, gdzie panel zabiegów obejmuje głównie leczenie artroskopowe w zakresie m.in. uszkodzeń i urazów oraz w zaawansowanych zmianach zwyrodnieniowych stawu barkowego. W ramach oferty przeprowadzana jest tu artroskopowa rekonstrukcja uszkodzeń typu SLAP, rekonstrukcja obrąbka barku oraz stożka rotatorów barku a ponadto artroskopowa resekcja końca barkowego obojczyka i dekompresja przestrzeni podbarkowej. W strukturach CM znajdują się Pracownie USG oraz RTG, a kwalifikacje do leczenia odbywają się w ramach poradni.  Ofertę uzupełnia pełna rehabilitacja przed- i pooperacyjna.

Zabiegi artroskopowe w obrębie stawów wykonują specjaliści Oddziału Ortopedii Szpitala Zakonu Bonifratrów Św. Jana Bożego w Łodzi, a w przypadku stawu barkowego świadczenia medyczne uwzględniają leczenie konfliktu podbarkowego, leczenie uszkodzenia obrąbka oraz niestabilności przedniej stawu barkowego, a ponadto rekonstrukcję mankietu rotatorów i usuwanie ciał wolnych. Procedura terapeutyczna przewiduje konsultację ortopedyczną kwalifikującą do zabiegu, komplet badań laboratoryjnych, EKG oraz po operacji hospitalizację wraz z opieką pielęgniarską i lekarską.

Zespół bolesnego barku, uszkodzenia stożka rotatorów, niestabilność  i nawrotowe zwichnięcie barku leczy dr n. med. Konrad Malinowski, specjalista II stopnia ortopedii i traumatologii narządu ruchu, członek m. in. International Society of Arthroscopy Knee Surgery And Orthopaedics and Sports Medicine. Kwalifikacje lekarza w zakresie chirurgii barku potwierdza certyfikat z artroskopii stawu barkowego oraz liczne krajowe i zagraniczne staże i treningi kliniczne, jak np. artroskopia i otwarta chirurgia barku w Instituto Clinico Humanitas (Mediolan), czy kurs kadawerowy z artroskopii barku, kolana i biodra (Niemcy).

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie barku w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat operacje i leczenie barku

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…