Operacja i leczenie barku Łódź i okolice

Bezpośrednio w Łodzi nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie barku, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Łodzi. Operacje i leczenie barku można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (21 km od Łodzi) w cenie 5000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacje i leczenie barku najbliżej Łodzi - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie barku najbliżej Łodzi na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 5000 zł za artroskopia diagnostyczna stawu barkowego natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 10000 zł (artroskopowe leczenie niestabilności stawu barkowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie barku w najbliższej odległości od Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie barku najbliżej Łodzi:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie barku najbliżej Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Artroskopia diagnostyczna stawu barkowego
  Brzeziny, Marii Curie-Skłodowskiej 6(21 km od Łodzi)

  od 5000 zł
  do 5000 zł

 • Artroskopowe leczenie urazowego zwichnięcia stawu barkowego
  Brzeziny, Marii Curie-Skłodowskiej 6(21 km od Łodzi)
  artroskopia stawu barkowego z rekonstrukcją;

  od 10000 zł
  do 10000 zł

 • Artroskopowe leczenie niestabilności stawu barkowego
  Brzeziny, Marii Curie-Skłodowskiej 6(21 km od Łodzi)
  artroskopia stawu barkowego z rekonstrukcją;

  od 10000 zł
  do 10000 zł

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie barku w innych miastach.

Operacje i leczenie barku w Łodzi - gdzie najlepiej?

Przeciążenia i urazy barku najczęściej dotyczą mięśni, więzadeł oraz ścięgien i jeśli nie są bezpośrednio spowodowane wypadkiem, zwykle pojawiają się u osób, u których praca bądź codzienny wysiłek wiąże się z powtarzalnością czynności związanych z podnoszeniem rąk ponad głowę (np. sportowcy, fizykoterapeuci). W przypadku, gdy dolegliwości bólowe nie ustępują pomimo leczenia zachowawczego (odpoczynek, fizjoterapia, farmakologia), w celu dalszej diagnostyki i terapii wewnątrzstawowej może zostać zlecone wykonanie zabiegu artroskopii.

Chirurgia barku w Łodzi

Operacje i leczenie barku oferuje Centrum Medyczne Bimed, gdzie panel zabiegów obejmuje głównie leczenie artroskopowe w zakresie m.in. uszkodzeń i urazów oraz w zaawansowanych zmianach zwyrodnieniowych stawu barkowego. W ramach oferty przeprowadzana jest tu artroskopowa rekonstrukcja uszkodzeń typu SLAP, rekonstrukcja obrąbka barku oraz stożka rotatorów barku a ponadto artroskopowa resekcja końca barkowego obojczyka i dekompresja przestrzeni podbarkowej. W strukturach CM znajdują się Pracownie USG oraz RTG, a kwalifikacje do leczenia odbywają się w ramach poradni.  Ofertę uzupełnia pełna rehabilitacja przed- i pooperacyjna.

Zabiegi artroskopowe w obrębie stawów wykonują specjaliści Oddziału Ortopedii Szpitala Zakonu Bonifratrów Św. Jana Bożego w Łodzi, a w przypadku stawu barkowego świadczenia medyczne uwzględniają leczenie konfliktu podbarkowego, leczenie uszkodzenia obrąbka oraz niestabilności przedniej stawu barkowego, a ponadto rekonstrukcję mankietu rotatorów i usuwanie ciał wolnych. Procedura terapeutyczna przewiduje konsultację ortopedyczną kwalifikującą do zabiegu, komplet badań laboratoryjnych, EKG oraz po operacji hospitalizację wraz z opieką pielęgniarską i lekarską.

Zespół bolesnego barku, uszkodzenia stożka rotatorów, niestabilność  i nawrotowe zwichnięcie barku leczy dr n. med. Konrad Malinowski, specjalista II stopnia ortopedii i traumatologii narządu ruchu, członek m. in. International Society of Arthroscopy Knee Surgery And Orthopaedics and Sports Medicine. Kwalifikacje lekarza w zakresie chirurgii barku potwierdza certyfikat z artroskopii stawu barkowego oraz liczne krajowe i zagraniczne staże i treningi kliniczne, jak np. artroskopia i otwarta chirurgia barku w Instituto Clinico Humanitas (Mediolan), czy kurs kadawerowy z artroskopii barku, kolana i biodra (Niemcy).

Więcej na temat operacje i leczenie barku

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…