Klinika Intima Art&Este

Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A
9,7 / 10  •  Znakomita  •  823 opinii
 • Modelowanie twarzy własnym tłuszczem od 5900 zł
 • Powiększanie penisa kwasem od 3000 zł
 • Powiększanie penisa własnym tłuszczem od 4000 zł
 • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 8900 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej od 150 zł

Velvet Clinic

Łódź, ul. Kopernika 38
9,1 / 10  •  Znakomita  •  136 opinii
 • Powiększanie penisa kwasem od 3000 zł
 • Plastyka powiek górnych od 3500 zł
 • Powiększanie ust chirurgiczne od 4000 zł
 • Chirurgiczne zmniejszenie / modelowanie policzków od 4000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Dream-Med

Łódź, ul. Rydzowa 22
 • Korekcja odstających uszu 2500 zł
 • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 7000 zł
 • Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem 3000 zł
 • Wypełnianie blizn na twarzy własnym tłuszczem 3000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 100 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Lekarze wykonujący chirurgia plastyczna w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 10 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach. Usługa chirurgia plastyczna w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Paweł Pisera

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Medical Margaret Spa, Pulsmed

ocena 5,0 / 5  (10 opinii)
lek. Joanna Kowalska-Brocka

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, wenerolog

w Medical Margaret Spa

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Maciej Brocki

lekarz medycyny estetycznej, okulista

w Medical Margaret Spa

ocena 4,8 / 5  (10 opinii)
lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz medycyny estetycznej

w Bank Tkanek i Komórek

ocena 4,5 / 5  (56 opinii)
dr hab. n. med. Jan Rykała

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Este l'arte

ocena 4,5 / 5  (30 opinii)
dr hab. n. med. Jarosław Janik

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Pulsmed

lek. Michał Janiszewski

urolog

w Klinika Pawlikowski

lek. Marzenna Majcherczyk-Skulimowska

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Dream-Med

lek. Mateusz Kamiński

lekarz

w Klinika Intima Art&Este

lek. Adam Srebrzyński

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w SILVER Clinic

Chirurgia plastyczna Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia plastyczna w Łodzi na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 1500 zł za modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 17000 zł (plastyka brzucha).

Ile kosztuje chirurgia plastyczna w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia plastyczna w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia plastyczna w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia plastyczna w innych miastach.

Chirurgia plastyczna w Łodzi - gdzie najlepiej?

Chirurgia plastyczna pozwala na poprawienie wyglądu ciała. Obecnie chirurdzy plastyczni dążą do jak najmniejszej inwazyjności przeprowadzanych przez siebie zabiegów chirurgicznych. Przygotowanie do zabiegu zależy od rodzaju operacji i operowanej okolicy ciała, a także od rodzaju znieczulenia (niektóre drobne interwencje mogą być wykonywane w znieczuleniu miejscowym w trybie jednodniowym). Po zabiegu chirurgii plastycznej należy przestrzegać zaleceń lekarza. Po rekonwalescencji można wrócić do codziennych czynności sprzed operacji.

Chirurgia plastyczna w łódzkich klinikach

Prywatny gabinet chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej EDD-MED w Łodzi oferuje konsultacje przed chirurgiczną korekcją nosa, m.in. operacje przegrody nosowej, plastyka czubka nosa i chirurgiczne usunięcie garbu nosa. Pracuje tu chirurg plastyczny dr n. med. Edward Lewandowicz, który obronił doktorat na temat operacji plastycznych wad wrodzonych u dzieci. Lekarz konsultuje pacjentów również w Radomiu w gabinecie konsultacyjnym Polmed.

Klinika Uroda i Zdrowie w Łodzi zajmuje się plastyką obwisłego brzucha. Chirurg plastyczny prof. dr hab.med. Andrzej Zieliński przeprowadza tu takie zabiegi jak abdominoplastyka czyli korekcja powłok brzusznych, a także liposukcja brzucha (odsysanie tkanki tłuszczowej z brzucha i bioder). Lekarz jest związany z Europejskim Towarzystwem Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej EPRAS. Chirurdzy z kliniki Uroda i Zdrowie  specjalizują się w chirurgicznym modelowaniu ciała.

Chirurgia plastyczna zyskała popularność w Klinice Chirurgii Plastycznej Este l’arte, gdzie pracuje chirurg plastyk dr n. med. Ryszard Bratoś, który odbywał staż chirurgiczny w holenderskim szpitalu w Venlo. Jego współpracownikiem jest chirurg plastyczny dr hab. med. Jan Rykała - uczestnik szkolenia z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej. Lekarze zajmują się operacjami plastycznymi twarzy, np. chirurgiczne podniesienie twarzy (tzw. face-lifting), operacyjne podniesienie czoła i łuków brwiowych.

Chirurdzy z Centrum Medycyny NOWA EUROPA wykonują takie zabiegi jak korekta uszu, np. plastyka odstających uszu. W klinice można też poddać się operacyjnej poprawie wyglądu powiek. Chirurdzy podnoszę powieki górne poprzez wycięcie nadmiaru zwiotczałej skóry - ma to wpływ na zdrowie ogólne, ponieważ likwiduje problem opadających powiek i zwężonego pola widzenia. Lekarze zajmujący się chirurgią plastyczną dokonują również korekty powiek dolnych, tzw. operacyjny zabieg usunięcia worków pod oczami.

W chirurgii plastycznej specjalizuje się także chirurg dr Marzena Majcherczyk, która wykonuje w Klinice Medycyny Estetycznej Dream-med plastykę wrastającego paznokcia. Lekarz wykonuje również zabiegi miejscowego usunięcia tkanki tłuszczowej. Pacjenci mogą wybrać odsysanie tłuszczu podczas zabiegu Body Jet metodą WAL lub lipolizę iniekcyjną preparatem Aqualyx. Lekarz przeprowadza tu zabiegi medycyny estetycznej, którymi można poprawić efekt końcowy po operacjach plastycznych, np. usuwanie zmarszczek toksyną botulinową. Dr Majcherczyk powiększa piersi własną tkanką tłuszczową z komórkami macierzystymi.

Prywatna klinika w Łodzi dr Lik Clinic oferuje takie zabiegi jak plastyka okolic intymnych czy plastyka ust. Pracuje tu chirurg plastyczny prof. nadzw. dr hab. n. med. Bogusław Antoszewski, który jest także kierownikiem Oddziału Klinicznego Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. N. Barlickiego. Lekarz zajmuje się m.in. chirurgią plastyczną piersi, np. zabieg mastopeksji, korekcja wciągniętych brodawek i rekonstrukcja otoczki piersiowej.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat chirurgia plastyczna