Inne placówki w pobliżu Bydgoszczy

Lekarze wykonujący chirurgia plastyczna w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa chirurgia plastyczna w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Jarosław Markowicz

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Szpital Świętego Łukasza

9,5 / 10
dr n. med. Sylwester Dratwa

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Szpital Świętego Łukasza

9,0 / 10

Chirurgia plastyczna Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia plastyczna w Bydgoszczy na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 4500 zł za liposukcja brzucha natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 14900 zł (podniesienie piersi).

Ile kosztuje chirurgia plastyczna w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia plastyczna w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia plastyczna w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 59 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia plastyczna w innych miastach.

Chirurgia plastyczna w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Chirurgia plastyczna stała się lekarstwem na kompleksy wynikające z niedoskonałości wyglądu zewnętrznego. Kobiety decydują się na takie zabiegi jak powiększanie piersi czy odsysanie tłuszczu (liposukcja). Często wykonywane są zabiegi odmładzające twarz, np. blepharoplastyka czy lifting twarzy. Popularną operacją jest plastyka odstających uszu zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, a czasem nawet dzieci. Chirurdzy plastyczni dążą do jak najmniejszej inwazyjności operacji plastycznych, dzięki czemu pacjenci mają szeroki wybór metod chirurgicznego poprawiania urody.

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej są wykonywane w prywatnej klinice Wident, posiadającej Certyfikat ISO 9001:2008. Chirurg plastyczny dr n. med. Andrzej Świątkiewicz, uczestnik IX Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, wykonuje tu zabiegi plastyczne w obrębie głowy, m.in. korekcja czubka nosa, korekcja odstających uszu i rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha. W Wident wykonuje się również korekcję fałdów skórnych brzucha.

Centrum Medyczne LASER-MED oferuje korekcję powiek górnych czyli usunięcie nadmiaru zwiotczałej skóry i tkanki tłuszczowej z powiek. Dość popularny jest tu  zabieg Palomar SlimLipo - połączenie odsysania tłuszczu z termoliftingiem skóry, chroniącym ją przed utratą jędrności. W LASER-MED pacjenci mogą wybrać jeszcze redukcję tkanki tłuszczowej laserem i-lipo oraz zabieg Ultrashape polegający na ultradźwiękowym rozbijaniu tłuszczu. Alternatywą dla tradycyjnego chirurgicznego liftingu twarzy jest ujędrnienie twarzy nićmi liftingującymi PDO, którymi podnieść można opadające brwi i policzki.

Kolejną placówką w Bydgoszczy, wykonującą operacje plastyczne, jest Centrum Medyczne Gizińscy. Pracuje tu chirurg plastyk Jarosław Markowicz, który brał udział w IV Corocznych Spotkaniach Chirurgii Piersi pt. "Nie tylko o piersiach...". Lekarz przeprowadza operację powiększenia piersi implantami silikonowymi. Pacjentki mogą skorzystać również z zabiegu podniesienia obwisłych piersi, a nawet rekonstrukcji piersi po mastektomii. Chirurdzy z Centrum Medycznego Gizińscy specjalizują się w nowoczesnej technice usuwania cieni pod oczami i wypełniania zmarszczek tłuszczem własnym pacjenta, tzw. lipofiling. Dodatkowo kobiety z przerostem warg sromowych mają możliwość skorzystania z plastyki warg sromowych, tzw. labioplastyka, labioredukcja.

Chirurg plastyczny dr Wiesław Bieńkowski z Centrum Medycznego Bieńkowski, który uczestniczył w kursie pt. "Chirurgia estetyczna kobiecych narządów płciowych zewnętrznych", przeprowadza zabiegi chirurgii plastycznej także u mężczyzn, np. powiększanie członka preparatem Macrolane na bazie kwasu hialuronowego. Chirurdzy plastyczni z placówki wykonują tu lifting wolumetryczny twarzy preparatami Restylane lub Voluma. W Centrum Medycznym Bieńkowski można skorzystać z endoskopowego zabiegu liftingu czoła, tzw. Endotine. Pacjenci z trudną do zrzucenia tkanką tłuszczową mogą poddać się zabiegowi Body Jet, który wykorzystuje metodę WAL, aby usunąć tkankę tłuszczową.

Operacje plastyczne w Bydgoszczy są możliwe w Klinice Medycyny Estetycznej Esteticmed, gdzie pracuje chirurg dr n. med. Marcin Bieńkowski, który kończył szkolenie z technik zaawansowanych preparatem Sculptra oraz kurs dotyczący obsługi aparatu Ulthera do nieinwazyjnego liftingu tkanek miękkich. W Esteticmed przeprowadza się między innymi lipolizę iniekcyjną, podczas której modeluje się ciała poprzez usunięcie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej bezoperacyjnym sposobem. Lekarze z kliniki modelują usta kwasem hialuronowym. Oprócz tego dostępne są tu zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, np. lifting krocza nićmi Vaginal Narrower.

Chirurg plastyczny dr n. med. Maria Czternastek z kliniki prywatnej Clinica Dermatoestetica usuwa takie zmiany jak kępki żółte na powiekach czy keloidy (przerośnięte blizny). Lekarze z kliniki wykonują lifting dłoni preparatami Restylane Vital lub Zaffiro. Dość popularne jest usuwanie zmarszczek mimicznych toksyną botulinową. Oprócz tego w Dermatoestetica można wymodelować sylwetkę systemem Aqualyx i wyleczyć łysienie mezoterapią skóry głowy.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat chirurgia plastyczna

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…