Chirurgia plastyczna Częstochowa

Pacjenci z Częstochowy wybierają także placówki z Sosnowca (59 km od centrum Częstochowy)

Vivomed

Sosnowiec, ul. Dęblińska 9(59 km od Częstochowy)
9,9 / 10  •  Znakomita  •  470 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 1200 zł
  • Rewitalizacja prącia – mezoterapia 600 zł
  • Rewitalizacja prącia – osocze bogatopłytkowe 600 zł
dr n. med. Aleksander Targoński

Zabieg powiększania prącia znacząco wpływa na poprawę samopoczucia i pewności siebie mężczyzn, którzy posiadają na tym tle kompleksy. O tym, na czym dokładnie polega plastyka męskich narządów płciowych z zastosowaniem kwasu hialuronowego, podczas webinaru opowie dr n. med. Aleksander Targoński – specjalista urologii oraz certyfikowany androlog kliniczny.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń
  • Konsultacja urologiczna 200 zł

Bellazone

Częstochowa, ul. Kiedrzyńska 64
9,2 / 10  •  Znakomita  •  65 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 5000 zł
  • Powiększanie penisa własnym tłuszczem od 6000 zł
  • Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha od 800 zł
  • Usuwanie blizny po cesarskim cięciu od 1200 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Inne placówki w pobliżu Częstochowy

Lekarze wykonujący chirurgia plastyczna w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa chirurgia plastyczna w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

10 / 10
dr n. med. Aleksander Targoński

urolog, androlog

w Vivomed

9,5 / 10
lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

9,4 / 10

Chirurgia plastyczna Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia plastyczna w Częstochowie na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 1200 zł za powiększanie penisa kwasem hialuronowym natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 17000 zł (podniesienie piersi).

Ile kosztuje chirurgia plastyczna w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia plastyczna w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia plastyczna w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 59 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia plastyczna w innych miastach.

Chirurgia plastyczna w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Chirurgia plastyczna pozwala na zmianę wyglądu sylwetki lub twarzy. Chirurdzy plastyczni przeprowadzają operacje w warunkach szpitalnych, a rekonwalescencja po zabiegach plastycznych jest zmienna - zależna od ich rodzaju i operowanej okolicy ciała. Prywatne kliniki oferują plastykę męskich i kobiecych piersi oraz zabiegi w obrębie twarzy, np. lifting chirurgiczny, korekcja nosa, powiek i uszu. Chirurdzy plastyczni zajmują się również poprawianiem sylwetki. Prym wiedzie tu odsysanie tkanki tłuszczowej i plastyka fałdów skórnych. Po każdej operacji plastycznej należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Specjalistyczne kliniki chirurgii plastycznej

W Centrum Medycznym Suliga wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej, np. odtworzenie płatka ucha oraz plastycznej, np. chirurgiczne modelowanie ciała podczas zabiegu odsysania tłuszczu z ud lub brzucha. Chirurg plastyczny dr Ryszard Suliga, uczestnik międzynarodowego kursu chirurgii plastycznej w Polanicy Zdrój i członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, przeprowadza tu plastykę powłok brzusznych po radykalnej utracie wagi lub po liposukcji. Oprócz tego placówka oferuje operacje plastyczne twarzy, między innymi korekcja nosa w przypadku asymetrii i blefaroplastyka. Dr Suliga wykonuje jeszcze chirurgiczny lifting twarzy, tzw. fac lift, podczas którego unoszone są tkanki miękkie czoła i policzków. Lifting można rozszerzyć o korektę kształtu i wielkości ust nowoczesną metodą przeszczepu własnej, wcześniej odessanej z innego rejonu ciała, tkanki tłuszczowej, tzw. lipofilling. Pacjenci Dr Suligi poddają się również zabiegowi dermabrazji, który pozwala na spłycenie drobnych zmarszczek i minimalizację różnego rodzaju blizn .

W wypoczynkowej miejscowości Żarki Letnisko ok. 30 km od Częstochowy, znajduje się prywatny szpital chirurgii plastycznej Dr Olender, który daje roczną gwarancję na operacje plastyczne. Turyści medyczni mogą liczyć na nocleg w hotelu, współpracującym z kliniką Olender. Chirurg plastyczny dr Anna Olender, posiadająca certyfikat z kursu naukowo-szkoleniowego pt. "Chirurgia piersi: onkoplastyka i chirurgia plastyczna", wykonuje tu plastykę piersi, m.in. powiększanie piersi implantami silikonowymi i zabieg redukcji biustu. Jej współpracownik chirurg dr Sławomir Karoń, uczestnik kilku konferencji z medycyny anti-anging, przeprowadza liposukcję brzucha, ud i pośladków. W szpitalu Olender, z oferty operacji plastycznych w obrębie głowy, można wybrać korekcję odstających uszu lub rekonstrukcję płatka ucha. Z usług lekarzy plastycznych szpitala mogą skorzystać również mężczyźni, którzy zmagają się z ginekomastią. Zabieg usunięcia tkanki tłuszczowej z męskich piersi jest tu łączony z wycięciem nadmiaru skóry w tym rejonie ciała.

W Częstochowie jest także Klinika medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii Bieńkowscy  Esteticmed, w której pracuje chirurg dr n. med. Marcin Bieńkowski, posiadający certyfikat z międzynarodowego kursu chirurgii plastycznej w Polanicy Zdrój. W Esteticmed wykonuje się zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej okolic intymnych, np. lifting krocza podczas zabiegu nićmi Vaginal Narrower czy plastyka warg sromowych mniejszych i większych w przypadku ich asymetrii lub przerostu, tzw. labioplastyka. W placówce przy zabiegach ginekologii plastycznej jest wykorzystywany system Pelleve Platinum, dzięki czemu lekarze przeprowadzają niektóre zabiegi metodą radiochirurgiczną.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko oraz Zawiercie.

Więcej na temat chirurgia plastyczna

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…