Chirurg ogólny Lublin

Przedstawiamy poniżej listę chirurgów ogólnych z Lublina. Sprawdź usługi chirurgiczne oraz ich ceny i zapoznaj się z opiniami pacjentów. Wybierz najlepszego dla siebie specjalistę i umów się na wizytę chirurgiczną.


Najczęstsze pytania o chirurgów ogólnych w Lublinie

  • Ile kosztuje konsultacja chirurgiczna w Lublinie ?

    Ceny wizyt chirurgicznych w placówkach z Lublina zaczynają się od 150 zł za wizytę w New Look Clinic (ul. Diamentowa 29B), 150 zł w Żagiel Med Szpital (ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21), 250 zł w Nasz Gabinet Lublin (ul. Lipowa 17 lok. 54). Najdroższe wizyty kosztują 250 zł w Żagiel Med Szpital oraz 250 zł w Nasz Gabinet Lublin (ul. Lipowa 17 lok. 54) - sprawdź wszystkie ceny »

  • Które placówki chirurgiczne w Lublinie są najlepiej oceniane?

    Spośród 69 placówek oferujących usługi chirurgiczne w Lublinie najlepiej oceniane przez pacjentów są: Nasz Gabinet Lublin (oceniona jako znakomita: 9,9/10), New Look Clinic (oceniona jako znakomita: 9,2/10), Żagiel Med Szpital (oceniona jako znakomita: 9,3/10). - sprawdź wszystkie opinie »

  • Jakie są najczęstrze powody wizyt u chirurga ogólnego w Lublinie?

    Chirurdzy przujmujący na wizyty w Lublinie spotykają się najczęściej z takimi kwestiami medycznymi jak operacje i leczenie przepuklin, operacja usunięcia tarczycy, drobne zabiegi chirurgiczne, operacje pęcherzyka żółciowego czy operacja wyrostka robaczkowego.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…