Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący chirurgia plastyczna w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa chirurgia plastyczna w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. dent. Agnieszka Majewska

stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

w Medi Art Clinic

ocena 4,9 / 5  (7 opinii)
lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

ocena 4,8 / 5  (25 opinii)
lek. Piotr Konwiński

chirurg ogólny

w PROESTETICA Klinika dr Prager

lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

Chirurgia plastyczna Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia plastyczna w Poznaniu na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za liposukcja brzucha natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 20000 zł (zmniejszenie piersi).

Ile kosztuje chirurgia plastyczna w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia plastyczna w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia plastyczna w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia plastyczna w innych miastach.

Chirurgia plastyczna w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w PROESTETICA Klinika dr Prager Gabinet zabiegowy w PROESTETICA Klinika dr Prager
Doświadczony chirurg plastyczny potrafi skutecznie zniwelować wszystkie mankamenty naszej urody i nadać ciału harmonijne proporcje. Odsysanie zbędnego tłuszczu, korekta kształtu i rozmiaru piersi, likwidacja problemu odstających uszu czy podniesienie opadających powiek to tylko niektóre z długiej listy zabiegów chirurgii plastycznej, które pomogą nam osiągnąć harmonijne kształty. Zdecydowana większość zabiegów chirurgii plastycznej przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym, a pozabiegowa rekonwalescencja trwa zazwyczaj kilka tygodni.

Najlepsze poznańskie kliniki chirurgii estetycznej

Wśród poznańskich placówek chirurgii plastycznej warto wymienić Klinikę Ziębicka, która swoim pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów, a tym korekcję nosa, uszu i powiek, liposukcję, abdominoplastykę i chirurgiczne leczenie ginekomastii. W skład placówki wchodzą dwie nowocześnie wyposażone sale operacyjne, sala pooperacyjna, gabinety konsultacyjne i zabiegowe oraz komfortowe pokoje wypoczynkowe dla pacjentów. Zabiegi przeprowadza grupa chirurgów plastycznych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, m.in. lek. med. Piotr Skupin oraz dr n. med. Małgorzata Kuźlan – specjaliści chirurgii ogólnej i plastycznej oraz członkowie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Dr Kuźlan jest także członkiem innych prestiżowych stowarzyszeń naukoywych, m.in. Międzynarodowego Towarzystwa Estetycznej Chirurgii Plastycznej (ISAPS) i European Burn Association.

Kolejną godną polecenia placówką jest Klinika Gromadziński Zespół Medyczny, która swoim pacjentom świadczy szeroki zakres zabiegów, pozwalających poprawić zdrowie, urodę i komfort życia. Zabiegi przeprowadzane są na najwyższym poziomie, a troskę o bezpieczeństwo i komfort pacjentów potwierdza certyfikat ISO 9001:2008. W ofercie procedur chirurgii plastycznej znajdują się m.in. korekcja kształtu nosa, uszu i powiek, a także liposukcja, operacje plastyczne piersi i odmładzanie twarzy techniką Silhouette-lift. Zabiegi przeprowadzane są prze lek. med. Artura Gromadzińskiego – specjalistę chirurgii ogólnej, plastycznej i onkologicznej. To jeden z nielicznych lekarzy nie tylko w Polsce, ale i w Europie, posiadających jednocześnie specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej oraz specjalizację II stopnia z chirurgii onkologicznej.

Zabiegi chirurgii plastycznej w Poznaniu

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic
W Poznaniu warto udać się także do Kliniki Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed, gdzie zabiegi chirurgii plastycznej (m.in. laserowa plastyka powiek górnych i dolnych, korekcja nosa i uszu, plastyka warg sromowych i abdominoplastyka) przeprowadza grupa doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie, w tym lek. med. Andrzej Bielecki i dr n. med. Tomasz Dydymski.

Zabiegi chirurgii plastycznej przeprowadza również lek. med. Wiesława Ratajczak (Chirurgia Plastyczna i Estetyczna Klinika MedKorekta). Dr Ratajczak jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (ESPRAS), a jej klinika posiada Certyfikat ISO 9001:2009.

Kolejny poznańskim specjalistą chirurgii plastycznej jest dr n. med. Wojciech Chiciak (Centrum Medyczne NeoMedica) – pierwszy uczeń prof. Kazimierza Kobusa, który swoje umiejętności rozwijał w trakcie licznych szkoleń i staży w uznanych ośrodkach medycznych w kraju i za granicą, m.in. w Chinach, Danii, Szwecji i Kanadzie.

Powiększanie piersi, abdominoplastykę czy korektę kształtu nosa przeprowadza także lek. med. Mikołaj Kubasik (Dr Kubasik Chirurgia Plastyczna). Dr Kubasik jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, specjalistą chirurgii ogólnej oraz plastycznej (specjalizacja z chirurgii plastycznej pod kierunkiem prof. Kazimierza Kobusa w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju).

Pacjenci chętnie odwiedzają również Mandala Beauty Clinic – nowoczesną klinikę, wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt (m.in. laser Bioshape czy urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo Hi Def) i oferującą zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, chirurgii naczyniowej i ginekologii estetycznej. Specjalistami chirurgii plastycznej w klinice są m.in. lek. med. Samir Ibrahim i dr n. med. Mariusz Szabela.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Gniezno.

Więcej na temat chirurgia plastyczna