Powiększanie penisa kwasem hialuronowym a potencja

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym to zabieg, który staje się coraz bardziej popularny. Mężczyźni podejmują decyzję o poddaniu się mu z myślą o poprawie samooceny oraz kontaktów intymnych. Nie bez kozery, częstym pytaniem towarzyszącym przygotowaniom do procedury jest jej wpływ na erekcję.

Data aktualizacji
Czas czytania
1 min.

W wielu gabinetach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej można skorzystać z nieinwazyjnych lub minimalnie inwazyjnych metod powiększania prącia. Nie są one remedium na problemy z potencją, a jedynie wpływają na estetykę okolic intymnych. Obecne metody opierają się na zastosowaniu sprawdzonych preparatów skutecznych i od dawna wykorzystywanych w metodach poprawiających wygląd twarzy i ciała. Specjaliści uważają, że zastosowanie ich w zabiegach powiększania prącia nie ma bezpośredniego negatywnego wpływu na erekcję. Ponadto wielu pacjentów odnotowuje poprawę jakości życia seksualnego. Zabieg dodaje im pewności siebie, a kompleksy z powodu zbyt małego członka znikają.

Substancje używane do powiększania prącia

Implantacja wypełniaczy (kwas hialuronowy, własna tkanka tłuszczowa) w męskich narządach intymnych, choć może napotykać na wyzwania natury anatomicznej, jest skuteczna. Skóra prącia nieco różni się od skóry w innych częściach ciała. Połączona jest z powięzią otulającą ciała jamiste prącia tkanką łączną pozbawioną tłuszczu. Z tego powodu ilość wypełniacza powiększającego objętość penisa musi być dobrana indywidualnie, tak aby bezpiecznie uzyskać najlepszy efekt. Panuje tu zasada, im mniej tym lepiej. Zabieg zawsze można powtórzyć i uzupełnić ilość preparatu – jego usunięcie jest trudniejsze. Preparat podawany jest pod skórę, więc nie wpływa na funkcjonalność ciał jamistych prącia.

Kwas hialuronowy a potencja

Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym jest bezpieczny, a dzięki temu, że substancja ta jest w pełni biokompatybilna, powikłania praktycznie nie występują. Właściwości kwasu hialuronowego sprawiają jednak, że efekty zabiegu nie są trwałe i zwykle utrzymują się przez okres od roku do 2 lat. Czas ten można wydłużyć, przeprowadzając po 12 miesiącach zabieg korygujący. Warto wiedzieć, że powiększanie penisa kwasem hialuronowym nie powoduje upośledzenia erekcji. Przez pierwsze dwa tygodnie po zabiegu należy jednak powstrzymać się od aktywności seksualnej.

Źródła:

Inne przydatne linki


Dodaj pierwszy komentarz

Wybierz miasto, aby znaleźć placówkę