Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (61 km od centrum Szczecina)

Centrum Medyczne Meritum

Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28(61 km od Szczecina)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  84 opinii
  • Podniesienie piersi od 12000 zł
  • Zmniejszenie piersi od 17000 zł
  • Modelowanie twarzy własnym tłuszczem od 5000 zł
  • Plastyka brzucha od 10000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Lekarze wykonujący chirurgia plastyczna w Szczecinie

W Szczecinie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa chirurgia plastyczna w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i chirurga ogólnego.

lek. Katarzyna Ostrowska-Clark

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Medimel

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
lek. Michał Piotrowiak

chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Meritum

ocena 4,4 / 5  (22 opinii)

Chirurgia plastyczna Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia plastyczna w Szczecinie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 19000 zł (zmniejszenie piersi).

Ile kosztuje chirurgia plastyczna w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia plastyczna w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia plastyczna w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia plastyczna w innych miastach.

Chirurgia plastyczna w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum
Zabiegi chirurgii plastycznej pozwalają nam szybko i skutecznie spełnić marzenia o pięknym ciele: poprawić kształt nosa, powiększyć zbyt małe piersi, pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej czy wymodelować kształt ust. Warto jednak pamiętać, by przed udaniem się na zabieg wybrać dobrą klinikę i dobrego, doświadczonego chirurga plastycznego, bo tylko taki może nam zagwarantować przewidywalne, satysfakcjonujące efekty.

Chirurgia plastyczna w Szczecinie

Wśród wielu szczecińskich klinik chirurgii plastycznej szczególnie warta polecenia jest klinika AMC Art Medical Center – nowoczesna placówka, wyposażona w wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia wykorzystywanie osiągnięć najnowocześniejszych, mało inwazyjnych technik chirurgicznych. Placówka ma w swojej ofercie bardzo bogaty wachlarz różnorodnych zabiegów chirurgii plastycznej i ogólnej, ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej, m.in. powiększenie ust przeszczepem własnego tłuszczu lub własnej skóry, plastykę powiek górnych i dolnych, chirurgiczne leczenie ginekomastii, plastykę obwisłej skóry ramion i ud, liposukcję wzgórka łonowego, rekonstrukcję i symetryzację piersi po mastektomii. Zabiegi chirurgii plastycznej przeprowadza dr n. med. Artur Śliwiński – specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej.

Kolejną doskonałą szczecińską placówką jest Klinika Chirurgii Plastycznej Artplastca – jeden z największych ośrodków tego typu na terenie całego kraju. O najwyższej jakości przeprowadzanych tam zabiegów i trosce o dobro oraz komfort pacjenta świadczą liczne przyznane klinice nagrody i wyróżnienia: Artplastica została trzykrotnym zwycięzcą konkursu „Najwyższa Jakość Quality International”, zdobywcą Złotego Godła QI 2010, 2011 i 2012 w kategorii QI Services, laureatem wyróżnienia „Perła Quality International” oraz zwycięzcą programu „Jakość Roku”. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w placówce przeprowadza trzech specjalistów w tej dziedzinie, mogących poszczycić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz tysiącami przeprowadzonych zabiegów: dr n. med. Tomasz Dydymski, dr n. med. Andrzej Krajewski oraz lek. med. Arkadiusz Kuna.

Do którego chirurga plastycznego po nowe piersi, nos lub uszy?

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum
Szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej ma w swojej ofercie również Prywatna Praktyka Chirurgiczna Medimel, gdzie można poddać się m.in. zabiegom powiększania, pomniejszani i plastyki piersi, korekcji uszu i powiek bądź liposukcji. Placówkę prowadzi lek. med. Katarzyna Ostrowska-Clark, chirurg plastyczny z ponad trzynastoletnim doświadczeniem zawodowym.

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej ma też w swojej ofercie MediKlinika – nowoczesna placówka, mieszcząca się w odrestaurowanym zabytkowym budynku w spokojnej dzielnicy Szczecina. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w tym lifting szyi i czoła, korektę kształtu nosa i plastykę ramion oraz ud, przeprowadzają specjaliści w tej dziedzinie, mogący poszczycić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym: dr n. med. Beata Marszałek i dr n. med. Jarosław Tribull-Potapczuk.

Plastykę nosa, uszu i powiek, zabiegi powiększania i pomniejszania piersi i abdominoplastykę oraz cały szereg innych zabiegów przeprowadza także dr n. med. Andrzej Dmytrzak, który pacjentów przyjmuje w klinice Aesthetic Med. Dr Dmytrzak jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, doświadczonym specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Warto udać się również do Salonu Urody Angel, który specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetyki. Pacjenci placówki mogą poddać się m.in. zabiegom powiększania piersi, korekcji ginekomastii, plastyki uszu i powiek czy zabiegom ginekologii estetycznej, przeprowadzanym przez doświadczonego chirurga plastycznego dr n. med. Jarosława Tribulla-Potapczuka.

Zabiegi chirurgii plastycznej ma w swojej ofercie także także Centrum Medyczne Dom Lekarski – nowoczesna placówka, powstała w 2001 roku. Najwyższą jakość przeprowadzanych w Centrum Zabiegów potwierdza Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 oraz fakt, że jako jedyna placówka medyczna w regionie Dom Lekarski znalazł się w rankingu szpitali prywatnych tygodnika „Wprost”. Zabiegi chirurgii plastycznej w placówce przeprowadza lek. med. Przemysław Czyżyk.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Więcej na temat chirurgia plastyczna