Leczenie kanałowe (endodoncja) Łódź

SP Dent

Łódź, ul. Piaseczna 6
9,8 / 10  •  Znakomita  •  34 opinii
  • Zamknięcie perforacji od 300 zł
  • Leczenie zęba 1 kanałowego pod mikroskopem od 500 zł
  • Leczenie zęba 2 kanałowego pod mikroskopem od 800 zł
  • Leczenie zęba 3 kanałowego pod mikroskopem od 1400 zł
  • Konsultacja stomatologiczna 100 zł

Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący endodoncja - leczenie kanałowe w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach. Usługa leczenie kanałowe w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Katarzyna Reczyńska-Chrzanowska

stomatolog

w NovoDent-Med Radomsko

lek. dent. Ewa Szram

stomatolog

w EviDent

lek. dent. Sebastian Pietrzak

stomatolog

w SP Dent

lek. dent. Mariusz Pietrzak

stomatolog

w SP Dent

lek. dent. Magda Tyrka

stomatolog

w Arie Stomatologia

Endodoncja - leczenie kanałowe Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą endodoncja - leczenie kanałowe w Łodzi na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 250 zł za powtórne leczenie kanałowe bez mikroskopu natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 2137 zł (powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem).

Ile kosztuje endodoncja - leczenie kanałowe w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endodoncja - leczenie kanałowe w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen endodoncja - leczenie kanałowe w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 46 innych miastach. Sprawdź ceny endodoncja - leczenie kanałowe w innych miastach.

Endodoncja - leczenie kanałowe w Łodzi - gdzie najlepiej?

Endodoncja, czyli leczenie kanałowe, polega na rozpoznaniu oraz leczeniu chorób miazgi zęba, a także leczeniu tkanek okołowierzchołkowych. Leczenie kanałowe jest wskazane w przypadku martwicy miazgi, bardzo głębokich ubytkach próchnicznych czy po złamaniu zęba. Leczenie wykonuje się za pomocą endometrów oraz mikroskopów endodontycznych, które służą do pomiaru głębokości oraz badania wnętrza komory chorego zęba. Endodoncja jest w wielu przypadkach jedyną alternatywą dla pacjenta w stosunku do zabiegu usunięcia chorego zęba.

Profesjonalne leczenie endodontyczne w Łodzi

Przyjmujący w Łodzi stomatolog dr Rafał Laszkiewicz ma w swojej ofercie zabiegi z zakresu endodoncji. Ukończył on liczne szkolenia i kursy specjalistyczne, w tym "European Association For Osseointegration" (Wiedeń, 2003), oraz organizowany na Tel Aviv University kurs “Advanced surgical dental implant procedures” (Tel Aviv, 2009). Dr Laszkiewicz jest członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, a także Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej.

Klinika ATJ oferuje swoim pacjentom leczenie kanałowe pod mikroskopem. Każdy fotel w gabinecie wyposażony jest w monitor z kamerą wewnętrzustną. Dodatkowo personel może wykonać podczas tej samej wizyty zdjęcia panoramiczne jamy ustnej oraz rentgen zębów przy pomocy aparatury Kodak.

Gabinet lek. stom. Michała Bednarskiego, znajdujący się w centrum Łodzi, także oferuje pacjentom leczenie kanałowe. Dr Bednarski ukończył w 2002 roku naukę na Akademii Medycznej w Łodzi, a w roku 2004 rozpoczął pracę jako asystent w Zakładzie Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obronił pracę doktorską z zakresu mikrobiologii endodontycznej. Odbył staże specjalistyczne na włoskim uniwersytecie l'Universita di Torino oraz na Boston University - Goldman School of Dental Medicine w Stanach Zjednoczonych. Prowadzi szkolenia, które są wspierane przez niemiecką firmę Dentsply De Trey oraz szwajcarską Dentsply Maillefer.

Placówka MKK Centrum Stomatologii, oprócz leczenia kanałowego, ma w swojej ofercie takie zabiegi jak zamykanie perforacji zęba oraz korzenia przy pomocy materiału MTA. W placówce dostępne są również zabiegi z wykorzystaniem wkładów koronowo-korzeniowych przy zastosowaniu metody ultradźwięków. Gabinet oferuje pacjentom możliwość skorzystania ze znieczulenia bezigłowego. Placówka aktywnie organizuje szkolenia, między innymi z endodoncji dla stomatologów.

Lek. stom. Piotr Wujec jest dentystą, specjalizującym się w endodoncji. W 2013 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu leczenia kanałowego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz do European Society of Endodontology. W gabinecie dr Wujca pacjent może skorzystać również z diagnostyki RTG, protetyki czy stomatologi estetycznej.

Przychodnia Stomatologiczna Laserdent proponuje pacjentom jednowizytowe leczenie kanałowe. W pilnych przypadkach placówka umożliwia wizytę poza standardowymi godzinami pracy gabinetu. Oprócz jednowizytowego leczenia kanałowego zęba, przychodnia jako pierwsza w Łodzi zastąpiła borowanie chorego zęba na rzecz zabiegu przeprowadzonego przy pomocy lasera. Placówka używa między innymi lasera CO2 do zabiegów na śluzówce jamy ustnej oraz lasera biostymulującego, który przyspiesza gojenie się stanów zapalnych.

Pacjenci szukali zabiegu endodoncja - leczenie kanałowe w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat endodoncja - leczenie kanałowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…