O specjaliście

Lekarz Cezary Szary jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 2006 roku, uzyskując dyplom lekarski z wyróżnieniem. Specjalizację z radiologii i diagnostyki obrazowej realizował w Zakładzie Radiologii CMKP Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie pod kierownictwem konsultanta krajowego profesora Jerzego Waleckiego. Przez ostatnie lata był związany zawodowo z Centrum Diagnostyki Obrazowej Szpitala Medicover w Warszawie, gdzie pełnił rolę kierownika tamtejszej pracowni. Obecnie pełnoprofilową diagnostykę obrazową (USG Doppler, USG 3D, IVUS, obrazowanie żył w MR i TK) przeprowadza w Klinice Flebologii i Centrum Diagnostyki Obrazowej CMS w Warszawie.

Jest współzałożycielem Kliniki Flebologii – specjalistycznej placówki, w której stosowane jest kompleksowe i przyczynowe leczenie chorób układu żylnego, nie tylko żylaków.

W Klinice Flebologii doktor pracuje jako diagnosta i flebolog, przeprowadzający zabiegi leczenia: niewydolności żylnej kończyn dolnych (pajączków, wenulektazji, żylaków), żylaków atypowych i żylaków okolic intymnych, a także niewydolności żylnej miednicy. Zajmuje się również leczeniem malformacji naczyniowych, owrzodzeń żylnych goleni, zakrzepicy żylnej i zespołów pozakrzepowych.

Doktor Cezary Szary należy do kadry trenerów Kliniki Flebologii szkolących lekarzy w zakresie ultrasonografii dopplerowskiej i małoinwazyjnych technik leczenia niewydolności żylnej, takich jak: skleroterapia, laseroterapia wewnątrzżylna i klejenia żylaków. Od kilku lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. W strukturach Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego od lat szkoli lekarzy w trakcie specjalizacji z zasad obrazowania układu żylnego w USG Doppler, MR i TK.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. C. Szary

Doktor Cezary Szary to specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej, flebolog oraz radiolog interwencyjny. Do jego głównych zainteresowań zawodowych należą: diagnostyka ultrasonograficzna z wykorzystaniem technik dopplerowskich (USG Doppler), a także obrazowanie naczyń w tomografii komputerowej i w rezonansie magnetycznym. Specjalizuje się w obrazowaniu układu żylnego w MR (tzw. wenografia żylna).

Przeprowadza małoinwazyjne zabiegi wewnątrzżylne pod kontrolą ultrasonografii (USG), takie jak skleroterapia kompresyjna (wszystkie warianty metody), mechano-chemiczna obliteracja systemem Flebogrif i laserowe usuwanie żylaków systemem ELVeS 1470, a także klejenie żylaków (jest pionierem tego typu zabiegów w Polsce). Ponadto w pracowni naczyniowej Kliniki Flebologii w Warszawie przeprowadza zabiegi leczenia objawowej niewydolności żylnej miednicy (zespoły przekrwienia żylnego) i udrażniania naczyń żylnych.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Cezary Szary, wraz z cennikiem usług.

Klinika Flebologii, Warszawa

Klinika Flebologii

Warszawa, ul. Wawelska 5
9,2 / 10   •   Znakomita   •  115 opinii
lek. Cezary Szary
lek. Cezary Szary
Umów wizytę w Klinika Flebologii:
  • Konsultacje

    Konsultacja flebologiczna
    Konsultacja zawsze z badaniem USG Dopplera
    400
  • Chirurgia naczyniowa i flebologia

  • Diagnostyka i badania


Publikacje

Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez lek. Cezary Szary.

Leczenie przyczynowe żylaków kończyn dolnych

Leczenie przyczynowe żylaków kończyn dolnych

Olga Szymkowiak - Autor Kliniki.pl

Olga Szymkowiak

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…