dr n. med. Marek Krajewski

otorynolaryngolog - Warszawa

dr n. med. Marek Krajewski otorynolaryngolog

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Marek Krajewski

Dr n. med. Marek Krajewski jest doświadczonym otolaryngologiem wyspecjalizowanym w operacjach endoskopowych. W 1979 roku ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie, a następnie, w 1994 roku, uzyskał tytuł specjalisty II stopnia w dziedzinie otolaryngologii. Po ukończeniu stażu specjalizacyjnego zdobywał doświadczenie zawodowe, między innymi, w Klinice Otorynolaryngologii Uniwersytetu Medycznego Południowej Afryki w Pretorii, gdzie następnie pełnił funkcję kierownika kliniki. W 2005 roku złożył rozprawę doktorską i otrzymał tytuł doktora nauk medycznych.

Doktor Krajewski regularnie uczestniczy w szkoleniach specjalizacyjnych, na których poznaje najnowsze trendy, a także dzieli się swoim doświadczeniem w dziedzinie laryngologii. Posiadane umiejętności wykonywania zabiegów laryngologicznych metodami endoskopowymi nabył pod okiem prof. Stammbergera podczas podstawowego kursu chirurgii endoskopowej. Miało to miejsce w 1989 roku. W 1990 roku specjalista uczestniczył w kursie zaawansowanej chirurgii endoskopowej, co pozwoliło mu diagnozować i leczyć pacjentów cierpiących na choroby nosa i gardła z wykorzystaniem endoskopu.

Doktor Marek Krajewski jest ponadto autorem unikalnej techniki operacji migdałków, która pozwala na całkowite wyeliminowanie pierwotnych krwawień pooperacyjnych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Krajewski

Dr n. med. Marek Krajewski jest ekspertem w zakresie wykonywania zabiegów laryngologicznych metodami endoskopowymi.  Specjalizuje się w leczeniu przewlekłych stanów zapalnych okolic nosa oraz gardła poprzez funkcjonalne endoskopowe operacje zatok (FESS). W ramach usług z zakresu chirurgii nosa oferuje także korektę przegrody nosowej (septoplastykę).

Doktor Krajewski  zajmuje się również redukcją migdałków podniebiennych i gardłowych oraz zabiegami drenażu ucha środkowego. Ponadto wśród  wykonywanych przez niego zabiegów w obrębie uszu znajdują się procedury stapedektomii oraz tympanoplastyki.

Zdjęcia dr n. med. Marek Krajewski

Krajmed Centrum Medyczne

Konsultacje

Konsultacja laryngologiczna
od 200 zł do 300 zł
200

Konsultacje lekarskie online

Konsultacja laryngologiczna online
konsultacja telefoniczna
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Marek Krajewski