O specjaliście

Lek. med. Marta Mączka jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom i tytuł lekarza medycyny uzyskała w 2009 roku. Jej zainteresowania medyczne to przede wszystkim dziedzina ginekologii klasycznej, estetycznej i plastycznej oraz medycyny estetycznej. Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Instytucie Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie. 

Swoim pacjentkom gwarantuje dostęp do nowoczesnych, sprawdzonych i bezpiecznych technik terapeutycznych. Jej ogromna wiedza i umiejętności praktyczne potwierdzone są licznymi certyfikatami ukończenia kursów i szkoleń specjalistycznych. Wśród nich znajdują się m.in. certyfikaty wydane przez ITP Medical Company, Medical Aesthetics Academy, Europejskie Centrum Szkoleniowe Medycyny Estetycznej „Fenice” i Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED oraz inne doceniane i przodujące  Ośrodki Anti-Aging.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Mączka

Lek. med. Marta Mączka specjalizuje się w wykonywaniu procedur ginekologiczno-estetycznych, polegających na poprawie objętości, kształtu i kolorytu warg sromowych, korekcji asymetrii warg sromowych i krocza, redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej na wzgórku łonowym, redukcji blizn po operacjach i zabiegach, na modelowaniu pochwy z zastosowaniem lasera, kwasu hialuronowego czy nici PDO. Swoje usługi dedykuje przede wszystkim kobietom w okresie poporodowym i okołomenopauzalnym, ale także tym, które do tej pory nie miały odwagi, żeby zmierzyć się ze wstydliwymi mankamentami własnej urody.

Świadczy usługi w zakresie medycyny estetycznej, w ramach której zajmuje się odmładzaniem i poprawianiem kondycji skóry. Przeprowadza zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej oraz wypełniaczy, w tym na bazie kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia (Radiesse) i karboksymetylocelulozy. Swoim pacjentkom oferuje zabieg wolumetrii, wszczepiania nici PDO, biorewitalizacji skóry twarzy i ciała z wykorzystaniem mezoterapii, osocza bogatopłytkowego oraz peelingów chemicznych i laserowych. Pomaga również pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej urządzeniem Maximus TriLipo oraz adipolipolizą iniekcyjną z zastosowaniem preparatu Aqualix (tzw. liposukcja bez skalpela). Wśród licznych terapii, które przeprowadza lek. M. Mączka, znajduje się także laseroterapia – usuwanie drobnych zmarszczek oraz przebarwień, blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, pourazowych i rozstępów oraz owłosienia.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Marta Mączka, wraz z cennikiem usług.

Centrum Medyczne Kobieta i Matka, Warszawa

Centrum Medyczne Kobieta i Matka

Warszawa, Al. Wilanowska 9 lok. U1
9,4 / 10   •   Znakomita   •  644 opinii
lek. Marta Mączka
lek. Marta Mączka
Umów wizytę w Centrum Medyczne Kobieta i Matka:
 • Ginekologia

  Leczenie nadżerek szyjki macicy
  Leczenie nadżerki szyjki macicy laserem
  ze znieczuleniem
  600
  Elektrokonizacja szyjki macicy
  1 700
  Wyłuszczenie torbieli gruczołu Bartholina
  od 3 900
  Wyłyżeczkowanie ścian kanału szyjki i jamy macicy
  2 800
 • Ginekologia estetyczna

 • Antykoncepcja

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)


Publikacje

Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez lek. Marta Mączka.

Histeroskopia – jak przygotować się do zabiegu i badania?

Histeroskopia – jak przygotować się do zabiegu i badania?

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…